Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuu, bas uzas.
    Mada zanimljivo kako je on to hteo da ga kupi kada to po zakonu nije moguce.

    Comment


    • Originally posted by magnetius View Post
      Ti si funkcionalno nepismen. Samo trazim da se ponisti trajan ban za Dubioznog koji je skandal jer se ponasas kao da je ovo tvoja privatna prcija i ne das da se iskaze bilo koje drugo mislenje osim tvojeg. Nije moj cilj da budem moderator, cilj je da ti ne budes jedini moderator jer se zalis da "niko nece". E, kad neko hoce, onda se izmisljaju dodatni razlozi.

      Evo, javili su se ljudi, sta se ceka?!



      Znam ja zasto ti ne bi hteo da budem moderator, zalud se javljas. Nije pitanje da li ko moze, pitanje je da niko nece pa jadan kronostime mora sam da deli nepravdu na svojim plecima.



      Glupost, jer moderator onda nikada ne moze biti banovan sto je nonsens.
      Zasto?,imam strah, ne znas o cemu pricas ali si bar prestao sa pricama o svemocnoj Zvezdi kojoj niko ne moze da se suprostavi , Rocesti je najboćji sta ce nam Gos itd, bar to da ne slusamo. Lepo kazem da ima mnogo podobnijih forumasa bas zbog tvoje istorije banovanja, Kronos jr u pravu znas razloge a samo izvrces ali kako hoces tvoja stvarm

      Comment


      • Many ili Laza i Kronos i to bi bio bas ok moderatorski tim.

        Comment


        • Ja ni u ludilu.

          Comment


          • Nisam siguran koliko je manny pogodan da bude moderator. Probacu da objasnim
            Njegov post ne preskacem, čitam svaki jer koncizno i stručno piše. Pravo je zadovoljstvo čitati. Možda i zbog toliko procitanih postova mi deluje kao da ga poznajem i deluje mi veoma impulsivno.
            Pa zbog toga je i sasvim zasluženo banovan. Da je izbrojao do 10 i odlučio da se uopšte ne kači sa budalama...
            Ne znam možda kao moderator bude imao i taj otklon, veću odgovornost i bude brojao do 10
            Najmanje što treba je još jedan moderator koji je brz na obaraču
            Verovatnije je da ja nemam pojma i umisljam

            A i ovo obećanje za Kronosove gifove deluje primamljivo ;)
            Sad kontam da je ovo potpuni oftopik i da bi trebalo prebaciti ovo na pravu temu

            Comment


            • Steta za Alenpija
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Partizan će ukoliko Panatinaikos napusti takmičenje zatražiti ,,vajld kard“, nešto o tome“?

                Janakopulos: „Partizan je veliki klub, navijam za njih u ABA ligi. Bio sam spreman da ga kupim pre dve godine, međutim neki ljudi su tražili ,,pare ispod stola“ pa je stvar nažalost propala“.
                Interesantno. KKP je uvek poslovao transparentno i svi fin. podaci su bili dostupni javnosti.

                Se#ruka J. , standardno.

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Steta za Alenpija
                  Zavisi s' tacke gledista

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Steta za Alenpija
                    Za vas jeste,

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Hoces li prestati vec jednom da izvrces teze? Vrlo dobro znas za sta si bio banovan i sta tebe zulja.
                      Cim te neko pritisne argumentima pocnes neosnovano da optuzujes. Nikada ni za koga nisam trazio trajan ban vec mislim da je trajan ban Dubioznom goblinu skandal. Prestani ti da zamenjujes teze i da banujes ljude cim ti se suprostave.
                      Osnovno je da ovde prestane jednovlasce i da vise ne moze da opstane stanje u kome si samo ti i jedino ti moderator ovde. Iako licno i nemam vremena za moderisanjem, ako niko nece, prijavljujem se da ne bi samo ti ovde radio sta god ti je volja.

                      Trazim od administracije i moderacije foruma da se pod hitno izjasne po ovom pitanju.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Zasto?,imam strah, ne znas o cemu pricas ali si bar prestao sa pricama o svemocnoj Zvezdi kojoj niko ne moze da se suprostavi , Rocesti je najboćji sta ce nam Gos itd, bar to da ne slusamo. Lepo kazem da ima mnogo podobnijih forumasa bas zbog tvoje istorije banovanja, Kronos jr u pravu znas razloge a samo izvrces ali kako hoces tvoja stvarm
                        Zvezda ima najveci budzet u ABA ligi i ubedljivo najveci budzet u KLS i to je fakt. Krivica je Covica, Alimpijevica i igraca sto se ovako brukaju u ovoj sezoni, a sve je pocelo od evrolige i tankovanja.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by magnetius View Post
                          Cim te neko pritisne argumentima pocnes neosnovano da optuzujes. Nikada ni za koga nisam trazio trajan ban vec mislim da je trajan ban Dubioznom goblinu skandal. Prestani ti da zamenjujes teze i da banujes ljude cim ti se suprostave.
                          Osnovno je da ovde prestane jednovlasce i da vise ne moze da opstane stanje u kome si samo ti i jedino ti moderator ovde. Iako licno i nemam vremena za moderisanjem, ako niko nece, prijavljujem se da ne bi samo ti ovde radio sta god ti je volja.

                          Trazim od administracije i moderacije foruma da se pod hitno izjasne po ovom pitanju.
                          Obzirom da ne umes da se zaustavis na vreme, a imajuci u vidu "minuli rad" od skoro 2 meseca banova zbog slicnih prekrsaja - 60 dana
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Bespredemetno je raspravljati se sa banovanim 4umasem

                            Ja sam jos veca dalabu kada pisem i raspravljam se o budzetima

                            Comment


                            • Originally posted by magnetius View Post
                              Cim te neko pritisne argumentima pocnes neosnovano da optuzujes. Nikada ni za koga nisam trazio trajan ban vec mislim da je trajan ban Dubioznom goblinu skandal. Prestani ti da zamenjujes teze i da banujes ljude cim ti se suprostave.
                              Osnovno je da ovde prestane jednovlasce i da vise ne moze da opstane stanje u kome si samo ti i jedino ti moderator ovde. Iako licno i nemam vremena za moderisanjem, ako niko nece, prijavljujem se da ne bi samo ti ovde radio sta god ti je volja.

                              Trazim od administracije i moderacije foruma da se pod hitno izjasne po ovom pitanju.
                              Podrzavam ovaj stav.
                              Mislim da je kronos otisao predaleko.

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Obzirom da ne umes da se zaustavis na vreme, a imajuci u vidu "minuli rad" od skoro 2 meseca banova zbog slicnih prekrsaja - 60 dana
                                Ajde kronose napravi anketu za mesto moderatora.
                                Vidis da se dosta ljudi slaze da bi bio potreban jos jedan, a mnogi su za Manny-a, tako da...

                                Comment

                                Working...
                                X