Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Bio sam i ja banovan da se razumemo. Ali ne zbog pristrasnosti i sl, nego klan Bjelica je malo divljao
    Ma ok al to nesto sitno, nista u smislu nekog stalkovanja , sovinizma i slicno, vazno je da nisi pristrasan i da poznajes materiju.

    Comment


    • A jel vi to ovde smjenjujete ili dodajete.
      Ako je neko banovan zašto to nije objavljeno u banovićima.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Mislim da je politika ovog foruma (nisam 100% siguran, ali neka me isprave admini i moderatori) da moderator moze postati samo neko ko nikada nije banovan.
        Po meni je to glupo pravilo, ali verujem da je vazece.
        Javice se sigurno neko iz moderacije ili administracije da razjasni ovo.
        Prekaljen je faker Kronos, zna on za tu politiku, zato jednog po jednog banuje, lisava se potencijalne moderatorske konkurencije i odrzava monopol na kosarkaskom pdf-u

        Comment


        • Јел треба неки факултет да се заврши за тог модератора?

          Comment


          • Imas manu moj glas i moju podrsku, ali da Goblinu prepravis ban u vremenski

            Comment


            • Originally posted by John Dies at the End View Post
              Ovo da se bold-uje. Da se ne uvredim

              Plata?Uslovi (radno vreme, godisnji, da li se i koliko placa prekovremeno, rad vikendom, verski i drzavni praznici ). Pa da razmislim i ja o kandidaturi

              I da, vec imam listu za odstrel
              Zato sam i napisao mozda.
              Elem, nemam nameru da nikoga potcenjujem i naravno da ima jos forumasa koji dobro razumeju ovu igru, ali Manny-eve opservacije i analize igraca je zaista milina citati.

              Comment


              • @Ajde da je on neki jebivetar koji pise gluposti i zagadjuje forum, nego ozbiljam forumas..@

                pa sto sam sebe teras u ban ....

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Imas manu moj glas i moju podrsku, ali da Goblinu prepravis ban u vremenski
                  Necemo trgovati valjda glasovima Antona

                  Ako nista drugo, moci cemo da smanjimo Kronosove gifovanje

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Necemo trgovati valjda glasovima Antona

                    Ako nista drugo, moci cemo da smanjimo Kronosove gifovanje
                    Nenam ja problema sa kronosovim gifovanjem, a nisam imao ni sa njegovim moderisanjem do goblinovog bana.. Ali ok, imas moju bezuslovnu podrsku

                    Comment


                    • Manny puna podrska za novog moderatora.

                      Comment


                      • Moze Manyy, samo ste se zajebali ako mislite da ce biti milosrdniji, sta vise
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          magnetiuse tj. canariane - na pitanje zasto dekkard nije banovan trajno, a sto bez prestanka trazis, ti je vec odavno odgovoreno. Dekkard je kaznjavan kad je bilo osnova za to, a tvoje stalkovanje istog nece promeniti nista sto se toga tice. Zato, ako zelis da pises o kosarci - pisi o kosarci, a ne o dekkardu. Kriiterijum je isti za sve.
                          Ti si funkcionalno nepismen. Samo trazim da se ponisti trajan ban za Dubioznog koji je skandal jer se ponasas kao da je ovo tvoja privatna prcija i ne das da se iskaze bilo koje drugo mislenje osim tvojeg. Nije moj cilj da budem moderator, cilj je da ti ne budes jedini moderator jer se zalis da "niko nece". E, kad neko hoce, onda se izmisljaju dodatni razlozi.

                          Evo, javili su se ljudi, sta se ceka?!

                          Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Bio si banovan vise od mesec dana i hteo bi da budes moderator, mislis li da je to ok po tebi? Onako realno pre ne znam Laze, Manua i jos nekoliko forumasa.
                          Znam ja zasto ti ne bi hteo da budem moderator, zalud se javljas. Nije pitanje da li ko moze, pitanje je da niko nece pa jadan kronostime mora sam da deli nepravdu na svojim plecima.

                          Originally posted by Sandugp View Post
                          Mislim da je politika ovog foruma (nisam 100% siguran, ali neka me isprave admini i moderatori) da moderator moze postati samo neko ko nikada nije banovan.
                          Po meni je to glupo pravilo, ali verujem da je vazece.
                          Javice se sigurno neko iz moderacije ili administracije da razjasni ovo.
                          Glupost, jer moderator onda nikada ne moze biti banovan sto je nonsens.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by magnetius View Post
                            Ti si funkcionalno nepismen. Samo trazim da se ponisti trajan ban za Dubioznog koji je skandal jer se ponasas kao da je ovo tvoja privatna prcija i ne das da se iskaze bilo koje drugo mislenje osim tvojeg. Nije moj cilj da budem moderator, cilj je da ti ne budes jedini moderator jer se zalis da "niko nece". E, kad neko hoce, onda se izmisljaju dodatni razlozi.

                            Evo, javili su se ljudi, sta se ceka?!



                            Znam ja zasto ti ne bi hteo da budem moderator, zalud se javljas. Nije pitanje da li ko moze, pitanje je da niko nece pa jadan kronostime mora sam da deli nepravdu na svojim plecima.



                            Glupost, jer moderator onda nikada ne moze biti banovan sto je nonsens.
                            Hoces li prestati vec jednom da izvrces teze? Vrlo dobro znas za sta si bio banovan i sta tebe zulja.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Moze Manny!

                              Comment


                              • Partizan će ukoliko Panatinaikos napusti takmičenje zatražiti ,,vajld kard“, nešto o tome“?

                                Janakopulos: „Partizan je veliki klub, navijam za njih u ABA ligi. Bio sam spreman da ga kupim pre dve godine, međutim neki ljudi su tražili ,,pare ispod stola“ pa je stvar nažalost propala“.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X