Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Covic je nuspojava. Zbog Danilovica i Duska Vujosevica. Morali smo vecim govnetom da sklonimo vasa govna. Ne mozes lepo sa govnom. Ne ide.
    Ne znam kako da ti kazem, i ne znam na koga mislis kad kazes "mi", ali niste ti i Covic sklonili Vujosevica.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by black in man View Post
      Ne znam kako da ti kazem, i ne znam na koga mislis kad kazes "mi", ali niste ti i Covic sklonili Vujosevica.
      Morao je neko. Sustina je da je Partizan prvi poceo. Da vi niste hranili krme Vujosevica i njegovu bolest, ne bi Covic dobacio dalje od Zeleznika.

      Comment


      • Moram ovde pisati da me ne bi neki streljali, ali prva opcija za trenera KKP je Miloje i to se ide all in, ako on prihvati znaci da ce biti dobar budzet i veliko klanje a i Misko ce se isprsiti tu maksimalno.

        Sto se tice Zvezde nijedan dosadasnji igrac nije u onoj cifri ne damo preko. Tek dolazi igrace, budzet prelazi lagano 10m...bice interesantno vidti ako se cela sezona npr bude igrala bez publike...

        Oba kluba ce praviti exell tabele sa logotipom sns-a...sto bi se reklo...hleba i igara
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by forum1nick View Post
          Bara se isušuje, krokodili se počinju međusobno jesti...
          Kokice i zatamnite svjetla...
          Posto imam takav nadimak, ti si moja prva meta.

          Spoiler


          Florida je raj!

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Moram ovde pisati da me ne bi neki streljali, ali prva opcija za trenera KKP je Miloje i to se ide all in, ako on prihvati znaci da ce biti dobar budzet i veliko klanje a i Misko ce se isprsiti tu maksimalno.

            Sto se tice Zvezde nijedan dosadasnji igrac nije u onoj cifri ne damo preko. Tek dolazi igrace, budzet prelazi lagano 10m...bice interesantno vidti ako se cela sezona npr bude igrala bez publike...

            Oba kluba ce praviti exell tabele sa logotipom sns-a...sto bi se reklo...hleba i igara
            Losmi, ti si i prosle godine pisao da se ide all in.

            Kako sad opet?
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Miloje bi mozda bio najbolje resenje za grobare u ovom trenutku.... ako ga privole, al nesto ne verujem.

              Comment


              • Originally posted by black in man View Post
                Losmi, ti si i prosle godine pisao da se ide all in.

                Kako sad opet?
                Pa i islo se, ali pogresno. Sad misle da je dobro. Promenio se ceo tim i strucni stab sa igracima pod ugovorima ili dobrim EL igracima itd..a prvi jul je..

                Voleo bih Miloje da dodje da bude klanja.Sve ispod F8 je neuspeh...to je cak i sad jasno
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ma klanje je jedino moguce bilo u slučaju Trinkijerijevog ostanka. Ovako bas, bas tesko, gotovo nemoguće
                  Last edited by mark !t zer0; 01-07-20, 11:24.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Pa Andrea nije ostao bas zbog tog odnosa budzeta 14 miliona prema 3 miliona.

                    Jos kad dodas pritiske kao u plejofu prosle godine, pa sudije u KLS...

                    Jasno je njemu da tu nema ni t od takmicenja.

                    Mene samo interesuje kako neko moze da uziva u svemu ovome.
                    Npr. mojim drugovima se sve smucilo zbog Vucica i kude ovo vodi, da ni Zvezdu ne mogu vise da gledaju.
                    Ovo je preraslo u bolest jednog coveka koji vodi ovaj narod u propast.

                    Pogledajte samo sta se desava u Novom Pazaru.

                    A bolesnik 14 miliona u KK gde nece uzeti evro od karata.

                    Comment


                    • Originally posted by black in man View Post
                      Ma klanje je jedino moguce bilo u slučaju Trinkijerijevog ostanka. Ovako bas, bas tesko, gotovo nemoguće
                      Bice zato sto je to Miloje
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Mene više brine i to ozbiljno, broj ljudi koji je poverovao u taj odnos 15(14) vs 3miliona...čak više od 1200 glasova za SVM u Vranju

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Pa Andrea nije ostao bas zbog tog odnosa budzeta 14 miliona prema 3 miliona.

                          Jos kad dodas pritiske kao u plejofu prosle godine, pa sudije u KLS...

                          Jasno je njemu da tu nema ni t od takmicenja.

                          Mene samo interesuje kako neko moze da uziva u svemu ovome.
                          Npr. mojim drugovima se sve smucilo zbog Vucica i kude ovo vodi, da ni Zvezdu ne mogu vise da gledaju.
                          Ovo je preraslo u bolest jednog coveka koji vodi ovaj narod u propast.

                          Pogledajte samo sta se desava u Novom Pazaru.

                          A bolesnik 14 miliona u KK gde nece uzeti evro od karata.
                          Da te ispravim, dobicemo jos milion od FK kluba, prosle su nam vratili samo 300 k od duga,
                          Dolazi i jos jedan sponzor iz inostrantva.

                          Tako da nam 14 miliona dodaj jos 2. 16 ukupno

                          Svim domacim igracima smo podigli plate sa 150 k na 500k , a posto je FC imao 150 i njemu je ocinski tata dao povecanje i u FMpu, kao i Potu za dugogodisnju vernost FMPu iako je vas navijac.

                          Sto se tice vasih 3 miliona i to je diskutabilno jer Dejan Milojevic ne zeli da radi za Trinkijerijevu platu od 550k resio je za 5x manje ali ima tesku konkurenciju u Zitku koji je spreman i za dzabe da radi samo da bi Andreju i Novaku ostavio malo vise para za druge projekte koje zbog Korone imaju pad u prometu.
                          Divna prica.

                          Comment


                          • Realno cifre ce biti ogromne za oba kluba.

                            Nego mene Sarac zanima kolike su plate ovih novih pojacanja, ti uvek imas pravi info?
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Realno cifre ce biti ogromne za oba kluba.

                              Nego mene Sarac zanima kolike su plate ovih novih pojacanja, ti uvek imas pravi info?
                              Dao ti je mogućnost na našoj temi da popuniš prazna mesta... Samo pazi da ne pređeš 15 miliona [emoji3]

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • 300k i bus plus.
                                Mladi igraci zeljni dobre sezobe za ugovor zivota.

                                Comment

                                Working...
                                X