Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Jer nam se može."
    Tako se nekada u doba poštenih govorilo.
    I da dodam:
    "Pogrešno je mišljenje da je u interesu srpske košarke jak partizan."

    Comment


    • Originally posted by forum1nick View Post
      "Jer nam se može."
      Tako se nekada u doba poštenih govorilo.
      I da dodam:
      "Pogrešno je mišljenje da je u interesu srpske košarke jak partizan."
      Gaziti do katanca. Bez saosećanja. Nisu ni oni nas žalili kad nas je "evropska Zvezda" projekat doveo do katanca.


      Sent from my iPhone using... using my brain cells

      Comment


      • Kaze se do zamrzivaca, he he

        Eto, imacete prilike da gledate ove sezone VJ na klupi Mege, coveka koji vas je pre 9 godina poslao duboko u zaborav.

        Comment


        • Comment


          • Imao sam ja prilike kao klinac da gledam da vodimo 10 razlike u drugoj četvrtini, Bjelica prevodi loptu, ulazi manijak sa klupe Partizana i psuje sve redom sudijama. Naravno ovi posle sude sve za Partizan.

            Gaziti do nervnih završetaka. Kako je lepo kada se dobije šta se zaslužilo. 13 titula nanizali i još govorili gurao nas DS Vesić bio u Zvezdi.

            Evo sad je Ostoja u Partizanu. A da im se ovako vrati ovo nisu istine. Sanjao sam ove dane pre 10 godina.


            Sent from my iPhone using... using my brain cells

            Comment


            • Mene samo zanima jedna stvar da mi odgovore ovi iz KKP posto znaju sve:

              Trinkiju je po ugovoru trebalo da pripadne 550 k, Ostoja mu nudio smanjenje na 500 k, on je odbio i otisao u Bayern

              Znaci KKP ima u svom budzetu 500 k za plate prvog trenera, posto Scepa ili bilo koji drugi koji vam se nudi nije u tom rangu gde cete ovaj iznos da preusmerite jer ga ocigledno imate cim je Trinkijeri odbio tu milostinju od 500 k za godinu dana.

              Drugo, tvrdili ste da ste peti po budzetu u ABa ligi bili prosle sezone, kako komentarisite to da vam dolazi najbolji igrac iz ekipe koja ima veci budzet od vaseg,svakako imao vecu platu od vaseg playa koji je otisao tako sto je platio da pobegne, i zasto covek pri cistoj svesti napusta klub koji je bogatiji od buduceg ga igra istu ligu i to za upola manje para nego prosle sezone jer vam je budzet duplo manji po pisanju dobro obavestenih navijaca forumasa KKP?
              I kako to da svuda spinuju da ce im ukupan budzet biti oko 3 miliona a dovodi se najbolji play lige jer po pisanju komsija Wolden je losiji od CDM a nikako mi onda nema logike da Wolden je skuplji kada postane nas clan, a pri tom je losiji igrac i iz kojih para su produzeni ugovori Paige (3 godina) Jaramazu, Zagorcu, Mozliju, Jankovicu, Trifunovicu 4 godine .

              Hvala unapred

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Mene samo zanima jedna stvar da mi odgovore ovi iz KKP posto znaju sve:

                Trinkiju je po ugovoru trebalo da pripadne 550 k, Ostoja mu nudio smanjenje na 500 k, on je odbio i otisao u Bayern

                Znaci KKP ima u svom budzetu 500 k za plate prvog trenera, posto Scepa ili bilo koji drugi koji vam se nudi nije u tom rangu gde cete ovaj iznos da preusmerite jer ga ocigledno imate cim je Trinkijeri odbio tu milostinju od 500 k za godinu dana.

                Drugo, tvrdili ste da ste peti po budzetu u ABa ligi bili prosle sezone, kako komentarisite to da vam dolazi najbolji igrac iz ekipe koja ima veci budzet od vaseg,svakako imao vecu platu od vaseg playa koji je otisao tako sto je platio da pobegne, i zasto covek pri cistoj svesti napusta klub koji je bogatiji od buduceg ga igra istu ligu i to za upola manje para nego prosle sezone jer vam je budzet duplo manji po pisanju dobro obavestenih navijaca forumasa KKP?
                I kako to da svuda spinuju da ce im ukupan budzet biti oko 3 miliona a dovodi se najbolji play lige jer po pisanju komsija Wolden je losiji od CDM a nikako mi onda nema logike da Wolden je skuplji kada postane nas clan, a pri tom je losiji igrac i iz kojih para su produzeni ugovori Paige (3 godina) Jaramazu, Zagorcu, Mozliju, Jankovicu, Trifunovicu 4 godine .

                Hvala unapred
                Neka ih bre neka se valjaju u lažima. Treba vratiti onaj sportal.rs da vidiš grobarsko likovanje u to vreme. Zaslužili su, pusti ih


                Sent from my iPhone using... using my brain cells

                Comment


                • @Šarac, pusti ih malo, vidiš da su opet doveli boljeg igrača za manje para.
                  Ima li kod njih uopšte drugačijih slučajeva u istoriji? Mislim naravno do raskida ugovora ili BAT-a, onda je druga priča
                  Pa oni su vjerovati da Trinkirinki sa stručnim štabom živi od 7K€ mjesečno. Šta dalje dodati [emoji23][emoji23]

                  Comment


                  • Pokušali smo da dođemo i do informacija koliki je Zvezdin budžet, a u toj nameri došli smo do dva podatka. Prema jednim izvorima, on bi trebalo da iznosi preko 14.000.000 evra, odnosno oko 4,5 do 5 puta veći nego Partizanov.
                    to je to

                    B A H A T O

                    ali nicija nije do zore...

                    Comment


                    • biće gladnih, ovo je nevidjeno bahaćenje
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Kaze se do zamrzivaca, he he

                        Eto, imacete prilike da gledate ove sezone VJ na klupi Mege, coveka koji vas je pre 9 godina poslao duboko u zaborav.
                        Vala kako nas je poslao duboko u zaborav evo danas igramo EL, a on vodi Mega lizalicu, a klub koji je on vodio Kikiriki kup.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Mene samo zanima jedna stvar da mi odgovore ovi iz KKP posto znaju sve:

                          Trinkiju je po ugovoru trebalo da pripadne 550 k, Ostoja mu nudio smanjenje na 500 k, on je odbio i otisao u Bayern

                          Znaci KKP ima u svom budzetu 500 k za plate prvog trenera, posto Scepa ili bilo koji drugi koji vam se nudi nije u tom rangu gde cete ovaj iznos da preusmerite jer ga ocigledno imate cim je Trinkijeri odbio tu milostinju od 500 k za godinu dana.

                          Drugo, tvrdili ste da ste peti po budzetu u ABa ligi bili prosle sezone, kako komentarisite to da vam dolazi najbolji igrac iz ekipe koja ima veci budzet od vaseg,svakako imao vecu platu od vaseg playa koji je otisao tako sto je platio da pobegne, i zasto covek pri cistoj svesti napusta klub koji je bogatiji od buduceg ga igra istu ligu i to za upola manje para nego prosle sezone jer vam je budzet duplo manji po pisanju dobro obavestenih navijaca forumasa KKP?
                          I kako to da svuda spinuju da ce im ukupan budzet biti oko 3 miliona a dovodi se najbolji play lige jer po pisanju komsija Wolden je losiji od CDM a nikako mi onda nema logike da Wolden je skuplji kada postane nas clan, a pri tom je losiji igrac i iz kojih para su produzeni ugovori Paige (3 godina) Jaramazu, Zagorcu, Mozliju, Jankovicu, Trifunovicu 4 godine .

                          Hvala unapred
                          Ko kaže da im je produžen?
                          Nema informacija koliko su dobili plata. Seti se samo glasova početkom juna da je Trinki dobio sve plate a igrači ništa od januara.
                          Sad ispade da su igrači dobili sve plate i ima se za nove igrače a jadni trinkikiriki nije dobio dve i ODE.
                          A CMM je sa 750.ooo evrova došao za Woldenovih 124.350 dolara.
                          Sad došao CMM pre trenera, a nemaju pojma ni koga će navatati lasom.
                          Ali može se, vreleusne u bunkeru izdvojio O'Stoji meleone i sad samo piči !
                          Jel se zna koliko igrača je podiglo tužbe preko BAT-a? Ja mislim 5 pet komata.
                          Au kakvo će rasipanje da bude kad se bude tražila plata više.
                          Pozdrav i nemojte se sekirati, ono čime ste se puvali poslednjioh godina, vas čeka BETON LIGA.

                          Comment


                          • Hmm...
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              to je to

                              B A H A T O

                              ali nicija nije do zore...
                              Ako ti nije neprijatno, navedi "medij" koji je ovo napisao?

                              Nije baš pohvalno za tebe da citiraš nešto što se zove espreso. rs[emoji848]

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1342...a-kulturu.html

                                Kad smo kod medija ima i ovo.

                                Comment

                                Working...
                                X