Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bounty hunter View Post
    Dobro šta se stresiraš...
    Neko će valjda da prebaci poslednjih 4-5 stranica na kojima nema ništa o košarci. Uglavnom lešinarenje o nekom banovanom forumašu, par gluposti i ovo moje.
    Problem je sto ti je od dolaska na forum iskljuciva namera da prozivas i provociras. I to se vidi u tvojim postovima. Nema frke idi brale na vas topic, tamo zidaj po ceo dan. Nemoj da djubris nas.

    Ali opet, to je do moderacije. Oni treba da reaguju, jer tesko da ces ti sam da uvidis sta je OK a sta nije...

    Comment


    • Originally posted by bounty hunter View Post
      On je te visine da, ako mi dodirne koleno, može nešto odozgo po čelu da ga udari.
      A i duhovit si bas, pada li neka iz obdanista devojcica na ove prostacke fore?.

      Comment


      • Cekaj, stani!!! I vi pokusavate da imate iole normalnu diskusiju sa ovom placipeezdom, koga je gangbangovao kako je ko stigao na nekim drugim forumima, gde je podvio rep i pobegao ovde i moze da serenda jer uziva zastitu Kronosa!!!

        Manite se corava posla. Ignorisanje ovog sipkasa, ljubitelja gtRetarda i Boza KOprivice je najveca kazna.

        Comment


        • Originally posted by John Dies at the End View Post
          Cekaj, stani!!! I vi pokusavate da imate iole normalnu diskusiju sa ovom placipeezdom, koga je gangbangovao kako je ko stigao na nekim drugim forumima, gde je podvio rep i pobegao ovde i moze da serenda jer uziva zastitu Kronosa!!!

          Manite se corava posla. Ignorisanje ovog sipkasa, ljubitelja gtRetarda i Boza KOprivice je najveca kazna.
          Niko ovde nije pod mojom zastitom, a budes li se i dalje obracao ostalim forumasima na ovaj nacin = snosices posledice po Pravilniku foruma isto kao i svi drugi forumasi.
          Sta je ko radio na drugim forumima nije predmet diskusije na ovom forumu i svoje animozitete ostavite za te forume na kojima ste ratovali.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Nemam ja problema sa time da li ces me ti banovati ili ne.

            Ali mislim da nema razloga i da nisam prekrsio niti jedno pravilo ovog PDF (PDF kosarka), samo sam nastavio trend koji je doneo nov forumas, vredjanje i omalovazavanje sagovrnika, vredjanje navijaca i negativno (da ne napisem tezu rec) pisanje o KKCz. Apsolutno ne postoji nikakav animozitet izmedju mene i gorepomenutog. Ipak je on zonska liga, na svim nivoima.

            Nije pod tvojom zastitom- tj precutno odbravas nacin komunikacije i stavove koje iznosi? Ako ne, onda imas isto misljenje i delis iste stavove o navijacima Cz i KKcz, sto je izuzetno porazavajuce za ovaj PDF i forum .

            Comment


            • Originally posted by John Dies at the End View Post
              Nemam ja problema sa time da li ces me ti banovati ili ne.

              Ali mislim da nema razloga i da nisam prekrsio niti jedno pravilo ovog PDF (PDF kosarka), samo sam nastavio trend koji je doneo nov forumas, vredjanje i omalovazavanje sagovrnika, vredjanje navijaca i negativno (da ne napisem tezu rec) pisanje o KKCz. Apsolutno ne postoji nikakav animozitet izmedju mene i gorepomenutog. Ipak je on zonska liga, na svim nivoima.

              Nije pod tvojom zastitom- tj precutno odbravas nacin komunikacije i stavove koje iznosi? Ako ne, onda imas isto misljenje i delis iste stavove o navijacima Cz i KKcz, sto je izuzetno porazavajuce za ovaj PDF i forum .
              Kada bude preterao, bice kaznjen - isto kao i svaki drugi forumas nebitno na klubske boje. Uvrede na licnom nivou nisu dozvoljene.
              Sto se tice razlika u misljenjima - svako ima pravo da ih iskaze, dok god su u okviru pravila foruma.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ma naravno

                Comment


                • Kronose, da stitis ga. I da, svestan si toga. Imaš ono pravilo o konstantnom provociraju, flejmovanju i slicno. Znas, vadio si ga iz naftalina kad si zeleo da me ucutkas jer verbalno nisi uspevao da dohvatis.

                  Comment


                  • Kronose, stvarno nije korektno ovo sto radis.
                    Da neko od nas napise ovako nesto, popio bi ban iz mesta.
                    Ovaj lik od dolaska na forum je dosao sa jasnom namerom, uopste ne doprinosi diskusiji, a ti na to zmuris najlaganije.
                    Stvarno sramno, jbg.
                    Ovakva pristrasnost se meri sa onom u PG.

                    Comment


                    • Originally posted by Guthrie View Post
                      Kronose, stvarno nije korektno ovo sto radis.
                      Da neko od nas napise ovako nesto, popio bi ban iz mesta.
                      Ovaj lik od dolaska na forum je dosao sa jasnom namerom, uopste ne doprinosi diskusiji, a ti na to zmuris najlaganije.
                      Stvarno sramno, jbg.
                      Ovakva pristrasnost se meri sa onom u PG.
                      Jes` i neka diskusija: 2 posta o kosarci i 5 postova o tome ko je veci poznavalac kosarke medju forumasima.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Jes` i neka diskusija: 2 posta o kosarci i 5 postova o tome ko je veci poznavalac kosarke medju forumasima.[emoji3]
                        Upravo si se pomokrio na svoj rad, jer tu temu ti odrzavas.

                        Comment


                        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                          Upravo si se pomokrio na svoj rad, jer tu temu ti odrzavas.
                          Dopustio sam razlicita misljenja, jer ovo nije ni RSB, ni Juzni Front (sto bi pojedini voleli). To sto se to koristi, uglavnom, za medjusobna prepucavanja i kukanje za "banovanjem ovog ili onog zato sto svi znamo kako pise po drugim forumima" vise govori o vasoj nesposobnosti da vodite dijalog na normalan nacin - putem argumenata, a ne putem predrasuda i svrstavanja samih sebe u nekakve rovove, narocito navijaci KKCZ. Vi pisete postove, ne ja, i "diskusija" je vasih ruku delo.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • "On je te visine da, ako mi dodirne koleno, moze nesto odozgo po celu da ga udari."

                            Pa da, dopustio si razlicita misljenja.
                            Ovo je komedija sto ti radis, a jos tuznije je da ovaj post i dalje stoji na forumu.
                            Stvarno kronose, majku mu...
                            Mislim, tupim ja ovde dzabe, opet ces ti ovo opravdati i nastaviti.
                            Zamisli ja da na vasem topiku napisem kako cu qrcem udarati limara po celu. Pa na sta bi to licilo, majke ti?
                            A posle kazes da nije vazno ko je kako obojen, a to su price za malu decu.

                            Comment


                            • Originally posted by Guthrie View Post
                              "On je te visine da, ako mi dodirne koleno, moze nesto odozgo po celu da ga udari."

                              Pa da, dopustio si razlicita misljenja.
                              Ovo je komedija sto ti radis, a jos tuznije je da ovaj post i dalje stoji na forumu.
                              Stvarno kronose, majku mu...
                              Mislim, tupim ja ovde dzabe, opet ces ti ovo opravdati i nastaviti.
                              Zamisli ja da na vasem topiku napisem kako cu qrcem udarati limara po celu. Pa na sta bi to licilo, majke ti?
                              A posle kazes da nije vazno ko je kako obojen, a to su price za malu decu.
                              Bilo bi prebaceno na Pomracenje uma, kao i spomenuti post - neka ostane i nekultura forumasa negde zabelezena.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Bilo bi prebaceno na Pomracenje uma, kao i spomenuti post - neka ostane i nekultura forumasa negde zabelezena.
                                Au matori, ne znam sta da ti kazem, zaista...

                                Comment

                                Working...
                                X