Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro vece, cika Aleksandre i izvinite sto Vas uznemiravam. Ovo je moj playbook, pa ako bi ste mogli da mi date par saveta...
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Kronose, a da ti iskuliras malo?
      Pa kako te nije sramota vise!!!???

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Kronose, a da ti iskuliras malo?
        Pa kako te nije sramota vise!!!???
        Gde njega nadje za sramotu da pitaš

        Comment


        • Ne dirajte Kronosa. Neka se covek raduje. Njemu je verujte sada najteze.Smeje se a plakao bi.

          Comment


          • Bezveze je ljutiti se na sve i svašta. Identično i kada Partizan igra i izgubi uvek ima šaljivdžija koji će okačiti il napisati nešto što će mnogi shvatiti ko provokaciju.
            Vi ste doduše sada osetljiviji više no inače pa za*banciju kapirate ko uvredu.
            Još uvek vam je "vruća" tintara što je razumljivo.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Ja bogami to ne radim, ja koji sam obican clan foruma, a on to radi kao moderator.
              Sada cu ga pitati opet:
              Kako te bre nije sramota?
              Idi bre gledaj Teodo-Partizan i gasi ovo govno od teme.
              A ti Ruzni pripazi malo o cijim ''tintarama'' pricas.

              Comment


              • Ova tema ionako i sluzi za otpad od postova i provokacije ovde su u redu. Problem je sto su moderator, dekkard i jos neki koristili svaku temu za samo njima zabavne doskocice. Ovaj forum bi izgledao super da se svako prepucavanje na nivou osnovne skole van ove teme kaznjava kracim, pa sve duzim banom.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Ko bi u toj situaciji banovao moderatora? Jos ne vidite da administraciju SK foruma boli pimpek za PDF košarka?

                  Comment


                  • Dje si bre Gobline bas sam pomislio na tebe.. Vidim nema te

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Dje si bre Gobline [emoji3] bas sam pomislio na tebe.. Vidim nema te
                      Kada si negde suvišan onda se ili udaljis ili počneš da budes jos veći trn u oku. Jos uvek vagam koja opcija pobedjuje.

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Dje si bre Gobline bas sam pomislio na tebe.. Vidim nema te
                        Bio je banovan zbog primedbi moderatoru u vezi obavljanja njegove funcije ovde.

                        Comment


                        • Istina boli. Jebi ga.

                          Comment


                          • Mi ga tupimo dok kronos samo cuti i sakuplja materijal za ban.

                            Comment


                            • Dok sam ja bio forumski Don Kihot većina istomišljenika je odabralo da cuti. To sto mi stižu poruke podrške, iskazivanja istih stavova i slično ne sluzi pimpeku. Macujte se ako želite, dobicete podrsku I nista vise. Ja cu "da se peglam sam".

                              Comment




                              • Ovako Kronos kad uzme pravilnik u sake da vidi sta moze da ti prisije

                                Comment

                                Working...
                                X