Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiwwi probudio ženu da joj kaže rešenje ona mu nervozna udarila šamarčinu ustaje ujutru rano, samo da se osvesti pa piše zahvalnicu

    a evo ga brat došao sebi

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Znači ipak moram neku diverzijicu da odradim?
      Hvala Brajkula.
      Živ bio, 20 evra.

      Comment


      • Hahah..
        Ne ja sam hteo da kuliram do naloga za privodjenje pa da onda idem tamo i da se pravim mutav i tražim advokata..

        Brajkula a jel' može sudija da donese presudu bez mene?

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Hahah..
          Ne ja sam hteo da kuliram do naloga za privodjenje pa da onda idem tamo i da se pravim mutav i tražim advokata..

          Brajkula a jel' može sudija da donese presudu bez mene?
          Njet.

          Comment


          • E onda nek' me gegnu, zašto ih plaćamo...

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Zastareva ti za dve godine od dana prekršaja.

              Moj savet ti je da sledeći put primiš poziv i odeš kod lekara dan pred suđenje da ti izda da si bolestan ako imaš tu neku vezu da hoće to neko da ti napiše i dostaviš poštom na dan suđenja, pozoveš se na broj predmeta to ti je onaj Pr. broj u zaglavlju.

              Sledeći put idi slobodno i negiraj prerkšaj, te traži suočenje sa policajcem.

              Kad dođeš na sledeće, treće, ako ne dođe jun mesec ti ili se foliraj pred pandurom ili priznaj, onda nemoj da primiš presudu i čekaj petnaesti dan od dana kada ti je poštar zakačio ono obaveštenje, tada odeš u sud i podigneš presudu, potom čekaš 15 dan za rok za žalbu i naravno izjaviš istu poslednjeg dana, to je već jun.
              A kodeks nista... sve dok se ne reklamirate to je u redu?

              Comment


              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                Evo nam ga naš Brajkula. Ja kad nekoga fiksiram tomahavkom od ovih komukriminalaca, on dolazi da me zastupa. Vadi istorijat postova sa foruma. Sudija će videti odmah da se radi o ludaku. Ublažena kazna, neki lekići, tamo onamo, i sloboda brže nego što bi trebalo.

                A sve to uz pomoć advokatske kuće Juventino Brajkulovski
                Moraću da te ispravim, dakle umesto "tramo onamo" treba da stoji "onamo 'namo"...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Moraću da te ispravim, dakle umesto "tramo onamo" treba da stoji "onamo 'namo"...

                  Онамо, 'намо... за брда она
                  Милошев, кажу, пребива гроб!
                  Онамо покој добићу души,
                  кад Србин више не буде роб.

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Онамо, 'намо... за брда она
                    Милошев, кажу, пребива гроб!
                    Онамо покој добићу души,
                    кад Србин више не буде роб.

                    Tako je Chiwwi, najveći srpski nacionalista svih vremena a i šire Nikola I Petrović Njegoš...
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      A kodeks nista... sve dok se ne reklamirate to je u redu?
                      Tačno je majstore, povredio sam kodeks.

                      Ali jbg gotivan mi je Čivi vivi kako već ide nik iako je suprotnih boja, pa se čak nekada i grdimo.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Po komentarima vidim da većina ljudi likuje i aplaudira zbog ovog nokauta.

                        Ovde nije kriva ni žena koja prodaje, ona gleda da zaradi i preživi, nije kriva ni komunalna policajka koja radi svoj posao.

                        Kriva je država, tačnije idioti na vlasti.

                        Ako idioti ovoj ženi ili bilo kom drugom prodavcu sa ulice ne mogu obezbediti posao, neka nađu prostor gde će svoju robu prodavati jer bolje i to nego da iz nevolje počnu da kradu.

                        Znam da ima bahatih komunalaca i da je najlakše šiljiti patku na sirotinju. Samo mislim da ova nesrećna žena nije iz te sorte.

                        Vidimo na snimku desno i ovu matorku sa kapom i šalom koja je verovatno neka šefica.

                        Prodavačica da bi se spasila sigurno laže govoreći joj da ima vezu i da će dobiti otkaz.

                        Ta šefica je sve i zakuvala a koliko je bez ljudskosti vidimo kasnije kada i ne prilazi policajki da joj pomogne i pita kako je.

                        U fazonu - ma ko te jebe.

                        Comment


                        • Pljuvali vucica.. evo bravo, sto onda primate pare od njega? Nema moralala, sto se kaze, sto se tic morala,morala sam...

                          Nego u cemu ste prvi? Ste izmislili taj sport? Moze neki kup u stilu Saloa Djordjevica?
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Pljuvali vucica.. evo bravo, sto onda primate pare od njega? Nema moralala, sto se kaze, sto se tic morala,morala sam...

                            Nego u cemu ste prvi? Ste izmislili taj sport? Moze neki kup u stilu Saloa Djordjevica?
                            Pa u čemu da budemo prvi kad je Vučić i od vaterpola napravio crveno beli cirkus.

                            Pre Vučića su daleko bili poznati uspesi Belgijske junačke vojske i vaterpolo kluba Zvezda.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Sta je pogodio, pa taj ne bi pogodio u luna parku kos...Evo cekamo vas..mnogo ste opasni ))poraslo dete,osamostalilo se..
                              Koliko ja znam - Partizan se ne srece sa Bajernom u takmicenjima.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Pa u čemu da budemo prvi kad je Vučić i od vaterpola napravio crveno beli cirkus.

                                Pre Vučića su daleko bili poznati uspesi Belgijske junačke vojske i vaterpolo kluba Zvezda.
                                Čudi me da ne znaš da je Čedomir Jovanović bio glavni finansijer vkcz?

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X