Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja reakcija na ovu današnju raspravu:

    Comment


    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
      U Nemačkoj ni ne znaju da Bayern ima košarkaški klub..
      Ma ne samo u Nemackoj... u centru Bajerna frizer pita Lucica, a zar Bajern ima i kosarkaski tim??
      Treba li jos nesto dodati?

      Comment


      • Originally posted by Stojanče View Post
        Moja reakcija na ovu današnju raspravu:

        Stojance, samo razmenjujemo misljenja. Najbolje od svega je sto se to radi na temi na kojoj to i treba da se radi.

        Comment


        • BBL je jača od ABA lige, dobili su pride još kedno mesto u EL
          ali to i dalje ne znači da se Nemci razbijaju od interesa za košarkom.

          Pa mi kako vatreno volimo fudbal, po toj logici morali bi da uzmemo 15 od poslednjih 20 UCL

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Ma ne samo u Nemackoj... u centru Bajerna frizer pita Lucica, a zar Bajern ima i kosarkaski tim??
            Treba li jos nesto dodati?
            Hahahaha..
            I svaki put kad dodje ovaj ga opet pita kako ćemo, nikako da zapamti..

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Stojance, samo razmenjujemo misljenja. Najbolje od svega je sto se to radi na temi na kojoj to i treba da se radi.
              Ništa ja nisam zamerio, samo vi nastavite.

              Spoiler
              Nemojte se samo vređati.

              Comment


              • Chiwi, čim ti nije u glavi to mnoge stvari objašnjava. [emoji41]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Dekarde nek je živ i zdrav..

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Salo je drugi najbolji trener u svet...U doba run and guna i small balla, covek igra sa tri centra mec...

                    :
                    Pa to ti je umetnost. U doba takve kosarke neko sa 4 centra dodje do finala SP. A sad je resio da okrene igricu i to uradi i sa 4 centra i samo 4 beka. Meni to ne pije vodu, ali ako opet uspe bice jasno ko postavlja nove standarde u kosarci a ko ih samo slepo prati i prilagodjava se.

                    Comment


                    • Lošmi kao ljubitelj small-ball košarke mora da obožava Italijane, samo o small-ball košarci drobi kao da ima 1,75

                      Comment


                      • Pa tu ti je bio selektor, kad on nije uspeo da zazivi kosarku u Nemackoj..gde je slucajno svaka hala puna....cak nije dosao ni do polufinsla..Pesic otkazom spasio sezonu..do sad salo ima 5 klubova u cetiri dobio otkaz...Dejo 3 a ni u jedmom nije dobio otkaz..plus rastego Sala u sred OAKE ..ovom od muke izasla dlaka na potiljku
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Postavio bi standarde kada bi uveo nešto novo i uzeo titulu barem u nekom nacionalnom prvenstvu, neka bude ii Poljske.
                          Po ko zna koji put, reprezentativna takmičenja su sprdnja i uvreda za košarkašku igru. FIBA treba da nestane sa kugle zemaljske.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Vidim kako Amerikance nije boleo poraz na njihovom terenu,posle toga se zainatili pa umesto 5,6 slali 12 superstarova na ova nebitna reprezentativna takmicenja.
                            Sto se tice Djordjevicevog igranja NBA lige to ne moze da se poredi sa ovim NBA-om danas,poverenje trenera u Evropljane posebno na njegovoj poziciji nije uopste ni postojalo,samo je Marculjonis nesto malo igrao u Golden Stejtu,cak je i Drazen najbolji evropski igrac ikada grejao klubu u Portlandu.
                            Za mene su jedino bitna reprezentativna takmicenja,nista mi ne znaci i da Jokic uzme titulu sa Denverom ako nam reprezentacija nije u vrhu svetske kosarke,s emocijom samo reprezentaciju pratim,briga me za njihov ucinak u klubovima,na to neka misle njihove gazde.

                            Comment


                            • Hahaha salo postavlja standarde...hehehe ne moze u 10 da bude u Italiji
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Pa dobro zašto onda toliko.silno želite Radonju u dresu reprezentacije?

                                Da nije.kakva sekta ne daj bože?

                                Comment

                                Working...
                                X