Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    sve već vidjeno plus jos neki specijalitet Bokana,novogodisnje iznenadjenje!
    Brt samo razmisljaj logicno.
    Koji je interes Bokanu i Milu da se sad pravi sranje,bas zbog politickog konteksta o kome vi pricate?
    Ne postoji ni promil sanse da se nocas napravi neka glupost.

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      ne, najbolje da je bajno sve, niko ne predstavlja gradjanski rat i velike nerede, ali sve ukazuje da nešto od toga može da se desi u budućnosti. tenzije su povećane, a ti postavljaš slike neke dečije parade ili šta god, a mi smo svi šišarke
      Jesu li tenzije povecane s razlogom? Zanima me bas tvoje misljenje? u cemu je tocno problem sa zakonom koji je izglasan? To sto je stavljena tocka na i velikoj Srbiji i Jugoslaviji i sto ljudi hoce svoju drzavu ili?
      Last edited by Mrkela; 30-12-19, 11:33.

      Comment


      • sve što sam imao, rekao sam već ranije, ali da, jesu tenzije povećane sa razlogom
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Brt samo razmisljaj logicno.
          Koji je interes Bokanu i Milu da se sad pravi sranje,bas zbog politickog konteksta o kome vi pricate?
          Ne postoji ni promil sanse da se nocas napravi neka glupost.
          ko je taj koji će da garantuje da od 7000 ljudi niko neće da utrci na teren i napadne igrače! unese ciglu i gadja. . .da neće kamenovati autobus. . .

          Comment


          • Zero, ne pricam ti ja ovo zato sto ja podrzavam rezim Mila Djukanovica, cak sta vise protiv njega sam. Imali smo i mi i vi proteste u ovoj godini, koji su bili mnogobrojni. Ovih 500 ljudi sto izadje na ulicu da se bije sa policijom, je pickin dim. Sem toga, jedini ko trenutno ispoljava agresiju su "vjernici" MCP, tako da ako od koga treba da ih bude strah, nek ih bude od Srba.

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              I drugi, naši igrači su prije nekoliko dana izašli pred medije i odlučili da im smeta igranje pred svojim navijačima ako zvižde protiv jednog igrača, pa možete zamisliti kako će im tek biti u Morači
              .


              Post godine. Pravda za Zvezdu apel na sve EL i ABA klubove da se ubuduce ne zvizdi Zvezdinim igracima u gostima sramite se stoko jedna
              Last edited by Mrkela; 30-12-19, 11:35.

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                ko je taj koji će da garantuje da od 7000 ljudi niko neće da utrci na teren i napadne igrače! unese ciglu i gadja. . .da neće kamenovati autobus. . .
                Pa onda se nijedna utakmicA ne bi igrala [emoji1][emoji1][emoji1]

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Brt samo razmisljaj logicno.
                  Koji je interes Bokanu i Milu da se sad pravi sranje,bas zbog politickog konteksta o kome vi pricate?
                  Ne postoji ni promil sanse da se nocas napravi neka glupost.
                  Voleo bih da si u pravu, ali mislim da si neumereni optimista i da potcenjuješ mentalitet sopstvenog naroda i mogućnost njegove instrumentalizacije kad god treba i zna se za koga treba.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    ko je taj koji će da garantuje da od 7000 ljudi niko neće da utrci na teren i napadne igrače! unese ciglu i gadja. . .da neće kamenovati autobus. . .
                    Aludiras na proslu godinu kad je troje ljudi koje ni u kom ludilu ne treba oslovljavati sa navijaci bilo instruisano da udje u teren i uradi ono.Ove godine se to nece desiti,sa varvarima problem nemate,ovo ostalo su vecinom porodicni ljudi,mirni.Evo vidjeces nocas.Nemate problem bas.

                    Comment


                    • Bez potrebe ulayite u neke price i teme koje nisu vezane za kosarku. Ne zeleci da iznosim svoje misljenje o tim stvarima, zelim samo da napomenem da su kod nas prije pola godine bili protesti koji su bili masovni, i protestne setnje. ne mogu se sjetiti tacno kada ali znam da su utakmice aba lige bile organizovane u isto vrijeme. Sve je proteklo normalno. Znam da su kod vas protesti 1od 5 miliona, koji su masovni i da se u isto vrijeme odrzavaju utakmice.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Voleo bih da si u pravu, ali mislim da si neumereni optimista i da potcenjuješ mentalitet sopstvenog naroda i mogućnost njegove instrumentalizacije kad god treba i zna se za koga treba.
                        Ne boj se Deki ovo ce bit pozoriste nocas.

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          Zero, ne pricam ti ja ovo zato sto ja podrzavam rezim Mila Djukanovica, cak sta vise protiv njega sam. Imali smo i mi i vi proteste u ovoj godini, koji su bili mnogobrojni. Ovih 500 ljudi sto izadje na ulicu da se bije sa policijom, je pickin dim. Sem toga, jedini ko trenutno ispoljava agresiju su "vjernici" MCP, tako da ako od koga treba da ih bude strah, nek ih bude od Srba.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                          uopšte nije bitno ko ispoljava agresivnost i nasilje, da li su tenzije povećane sa razlogom ili ne, već činjenica da tenzije jesu povećane dok vi pokušavate da predstavite da je sve banja trenutno u CG

                          već sam rekao, na meč treba ići, ako bude nečega lošeg, napustiti isti i ćao

                          to je to, ne mogu više da se bavim ovom temom, svakako navijam za vas danas
                          Last edited by mark !t zer0; 30-12-19, 11:39.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Koji je interes Bokanu i Milu da se sad pravi sranje,bas zbog politickog konteksta o kome vi pricate?
                            t.
                            Interes je da se sto vise zavade 'srpska' i 'crnogorska' prica da bi se onda lakse poturila prica o 'velikosrpskom' nacionalizmu kojim su puna usta Milu Djukanovicu i njegovim satelitima, i koji na bazi toga grade novi crnogorski identitet a gde Milo koristi kosarkaski klub kao metaforu tog novog identiteta.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Interes je da se sto vise zavade 'srpska' i 'crnogorska' prica da bi se onda lakse poturila prica o 'velikosrpskom' nacionalizmu kojim su puna usta Milu Djukanovicu i njegovim satelitima, i koji na bazi toga grade novi crnogorski identitet a gde Milo koristi kosarkaski klub kao metaforu tog novog identiteta.
                              Pa ce Milo da nas zavadi tako sto ce u sali gdje su 100% navijaci buducnosti bez gostujucih,da izazove sranja i napad na igrace Zvezde.Zasto bi to dovelo do povecanja antagonizma nekakvog nije mi jasno.Koga bi Milo tu morao da krivi bez nas same,ne kapiram.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Aludiras na proslu godinu kad je troje ljudi koje ni u kom ludilu ne treba oslovljavati sa navijaci bilo instruisano da udje u teren i uradi ono.Ove godine se to nece desiti,sa varvarima problem nemate,ovo ostalo su vecinom porodicni ljudi,mirni.Evo vidjeces nocas.Nemate problem bas.
                                Što ga prećera...Gde nađe trojicu? Ja ne videh ni jednog, to se kamera malo zajebala.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X