Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Pa si ti bio na toj naplatnoj rampi itd..koliko tu kamera ima i nijedna nije potvrdila to za Babica.....ti nisi svestan koji su to idioti...pa onaj je teo da zapali novinara i zenu..pa jel osudjen,sklonjen sa pozicije...jos je prizno...kaoi ono stikanje i volkanje...ti izgledanisi samo grobar,ti si i neki sns trol....ako to namirisem..tu je zerro tolerancija..
    Pa to ti kaem... niko nije potvrdio pa nijedna kamera ili svedok da je vozio Babic. Varijanta da je Babic politicar vozio vozaca, koji je na zadnjem sedistu verovatno pusio tompus je krajnje degutantna, ili kao ona verzija da su njega doveli naknadno pa se integrisao na licu mesta za 15 minuta. Koji dokaz imamo da je vozio Babic? Cini mi se nijedan. Ne smeta mi da ih smenimo cak i na laz, ali smeta da se pravimo ludi pa da sami sebe ubedjujemo da je laz istina.
    Last edited by mmajstor; 30-08-19, 20:52.

    Comment


    • Sto se mene tice Amerikanci su najodvratnija nacija na svetu,genocidna nacija koja je istrebila starosedelacko stanovnistvo Amerike zvano Indijanci,prvi i jedini bacili atomsku bombu,pokrecu ratove sirom sveta,pljackaju po svetu,nas su bombardovali,prema tome nemam ja sta da ih volim,kosarka se igra i ovde u Evropi samo sto je rezultat ekipe vazniji od statistike pojedinca.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Žao mi je, i dalje loša analogija upoređuješ estradu i kulturu.
        Svetsko prvenstvo u fudbalu je gledanije od Bundes lige.

        Comment


        • Rocesti prvi plej, a Zirbes prvi centar kineske lige.

          Uvek volim revolucionare, a gadim se ovih potlacenih govana..to bsr ljudi sa dubokim dzepom i sportisti, glumci utd..ne moraju da rade..

          Ciwawa koliko ti imas godina? Sto mrzis toliko Radonjica..Sta ti je on kriv za bilo sta? Samo nemoj pitanjem da mi odgovoris.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            A jel' bi voleo da Sale da otkaz u duhu revolucije pa Vučić postavi Krstajića nekog na tom mestu npr. Fiću Čovića da se kali i mi osvojimo 21. mesto jer su mu se odazvali Prlainović i Vujadin Savić?

            Ili kako ti zamišljaš kad Tata Vučića neko odbije, kao npr. Duda kad je izbacio Dražena jer je ovaj ucenjivao ko može a ko ne može da igra.
            Možda je Dražen opasniji od Vučića?
            Radonja bolji od Kobija?
            A Žoca je pile usralo.



            Da, Nikola Kojo je objasnio poštene u Selima.



            Pa šta Žoc treba da uradi?
            Da ode u Zvezdu i da mu Vučić pokupuje sve na svetu da bi ga ti priznao?
            Šta konkretno Žoc treba da uradi što nije?
            Ćelavi je skoro pa košarkaški Krstajić, nama bi trebao košarkaški Muslin.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Pa Sale ti je revolucionar... ide na takmicenje sa 4 centa i 4 beka.
              Ako to nije odstupanje od mejnstrima onda ne znam sta je.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ćelavi je skoro pa košarkaški Krstajić, nama bi trebao košarkaški Muslin.
                Au au au au..
                Skoro pa si promašio planetu dok si bacao kamenčić u jezero.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Rocesti prvi plej, a Zirbes prvi centar kineske lige.

                  Uvek volim revolucionare, a gadim se ovih potlacenih govana..to bsr ljudi sa dubokim dzepom i sportisti, glumci utd..ne moraju da rade..

                  Ciwawa koliko ti imas godina? Sto mrzis toliko Radonjica..Sta ti je on kriv za bilo sta? Samo nemoj pitanjem da mi odgovoris.
                  33.
                  Osim što ga gurkate u reprezentaciju uopšte me ne zanima niti me zanimao.
                  Dan jedan na klubskim temama nisam proveo.
                  Last edited by Chiwwi; 30-08-19, 21:04.

                  Comment


                  • Ne verujem da bilo ko mrzi Radonjica,ali ste dosadili s njim na temi reprezentacije Srbije,a on cak i nije neka trenercina,veci je uspeh napravio Lale Lucic kad je uzeo titulu sa Zvezdom 90-ih jer je i Partizan tada bio jak,nego Radonjic,Tomic pored slabog Partizana

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ćelavi je skoro pa košarkaški Krstajić, nama bi trebao košarkaški Muslin.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Svetsko prvenstvo u fudbalu je gledanije od Bundes lige.
                        FIFA i UEFA su vrhunski uređene organizacije, u kojim igrači i treneri profitiraju i u klupskim i u reprezentativnom takmičenjima i oba takmičenja kontroliše ista organizacija.
                        U košarci imaš NBA, ECA/EL i FIBA. Ova poslednja organizacija predstavlja kancer za vrhunsku košarku, jer u njenim takmičenjima igrači mogu samo da izgube, tu samo selektor i stručni štab imaju interes da budu u tim takmičenjima, jer se plaćaju od para poreskih obveznika, iako ih ne podržavaju svi poreski obveznici, drugim rečima parazitiraju na grbači svih nas iz Srbije. Zato će i nestati, a naznake toga se već počinju da se dešavaju, videli smo iz renomiranih košarkaških izvora.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          FIFA i UEFA su vrhunski uređene organizacije, u kojim igrači i treneri profitiraju i u klupskim i u reprezentativnom takmičenjima i oba takmičenja kontroliše ista organizacija.
                          U košarci imaš NBA, ECA/EL i FIBA. Ova poslednja organizacija predstavlja kancer za vrhunsku košarku, jer u njenim takmičenjima igrači mogu samo da izgube, tu samo selektor i stručni štab imaju interes da budu u tim takmičenjima, jer se plaćaju od para poreskih obveznika, iako ih ne podržavaju svi poreski obveznici, drugim rečima parazitiraju na grbači svih nas iz Srbije. Zato će i nestati, a naznake toga se već počinju da se dešavaju, videli smo iz renomiranih košarkaških izvora.
                          Dobro je Deki, brišem dvojku i upisujem trojku.
                          Ne znam samo kakve veze ima ovaj tvoj mali govorčić sa onim iz početka rasprave gde si kao argument za kvalitet i težinu naveo broj publike?

                          Olimpijada je teža, kvalitetnija i prestižnija od bundes lige kako god da okreneš.

                          To što bi ti voleo da se svi pretvorimo u klubove a reprezentacije nestanu je tvoj problem.

                          Činjenica je da su plemena izašla iz mode.
                          Last edited by Chiwwi; 30-08-19, 21:15.

                          Comment


                          • To ga prozivi i priziva mmajstor, valjda mu tesko palo to oko Minkena...Niko ne zeli Radonjicu da vodi bilo koji nacionalni tim.

                            Mlada Ciwawica, ali svakako se opustite...cekaju vas sad teski dani, SP pritisak..nemojte sad glavu da gubite kad smo nadomak cilja
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              To ga prozivi i priziva mmajstor, valjda mu tesko palo to oko Minkena...Niko ne zeli Radonjicu da vodi bilo koji nacionalni tim.
                              Pa i ne treba da vodi obrukao se zadnji put.

                              Originally posted by LosmiSK View Post
                              Mlada Ciwawica, ali svakako se opustite...cekaju vas sad teski dani, SP pritisak..nemojte sad glavu da gubite kad smo nadomak cilja
                              Ne znam koliko si stara maco, ali po inteligenciji bih rekao da možeš da se ganjaš.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                To ga prozivi i priziva mmajstor, valjda mu tesko palo to oko Minkena...Niko ne zeli Radonjicu da vodi bilo koji nacionalni tim.

                                Mlada Ciwawica, ali svakako se opustite...cekaju vas sad teski dani, SP pritisak..nemojte sad glavu da gubite kad smo ste nadomak cilja
                                Ma to ja samo zaebavam Losmija

                                nemam ni ja nista protiv Radonje.
                                Last edited by mmajstor; 30-08-19, 21:20.

                                Comment

                                Working...
                                X