Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisu oni mene tukli, ja sam probao da tučem njih, ne znam da li sam uspevao ili ne, ali... Na jednoj utakmici koju smo izgubili posle dva produžetka u Zagrebu, mislim da je to bilo neko polufinale, Dražen je ispao u jednom od tih produžetaka zbog pet penala, posle utakmice mi se uneo u lice i rekao"a ti mali zaptamtićeš kad ćeš igrati u reprezentaciji, nikad više", okrenuo se i otišao, i onda sam ja krenuo za njim, psovao ga, vređao, držali me svi...


    Selektor je još i dobar ja bih mu posle ovoga istetovirao svoj lik na njegovim grudima da ga podseća svaki put kome ne treba da preti.
    Last edited by Chiwwi; 26-08-19, 12:38.

    Comment


    • Tako su ga drzali kad mu je u Barsi Cica Gurke lupio samar. Pa mu ovaj pretio nekom ekipom iz Bga al sta to znscilo sivonji
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ja nisam grobar nego zvezdas....ako to uopste nesto znaci, i nije da mi smeta sto neko ima drugacije misljenje, nego sto se iskljucivo namece ta jedno-te ista diskusija koja je vise flejmovanje, nego sto vi kukavci zelite da nesto iskreno diskutujete, pa ga zbog toga cini i trolovanjem.

        Losmi nije klubas, on je skontao Djordjevica kao antipoda Radonjicu....pa misli da ako ovog prvog unizi da ce ovog drugog uvelicati, sto je naravno besmislica...a cak i da nije, takvo merenje patke ne pripada toj temi. Ovi drugi su klubasi.
        Last edited by mmajstor; 26-08-19, 12:48.

        Comment


        • Pripada zašto ne.
          Sale je sa Raškom Katićem i Radničkim iz Kragujevca igrao finale svetskog a Radonja sa Omar Kukom, Vukčevićem i Pekovićem bio 21. na evropskom prvenstvu od 24 ekipa sa skorom 0-5..

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Nisu oni mene tukli, ja sam probao da tučem njih, ne znam da li sam uspevao ili ne, ali... Na jednoj utakmici koju smo izgubili posle dva produžetka u Zagrebu, mislim da je to bilo neko polufinale, Dražen je ispao u jednom od tih produžetaka zbog pet penala, posle utakmice mi se uneo u lice i rekao"a ti mali zaptamtićeš kad ćeš igrati u reprezentaciji, nikad više", okrenuo se i otišao, i onda sam ja krenuo za njim, psovao ga, vređao, držali me svi...


            Selektor je još i dobar ja bih mu posle ovoga istetovirao svoj lik na njegovim grudima da ga podseća svaki put kome ne treba da preti.
            Možda bi i ovaj to pokušao da uradi,
            veliko je pitanje da li bi uspeo.

            To isto kao Velja Ilić kad se hvalisao kako bi on nokautirao jednog po jednog
            kosovskog policajca, kad ono nisu dozvolili Marku "operisanom od fizičkog"Đuriću
            da uđe na Kosmet, nego su ga valjda i uhapsili.

            Comment


            • Pa dobro baš sad Velja Ilić i Sale to mi nekako ne ide, ne znam kako si pronašao sličnost medju njima

              Comment


              • Pa tako što te priče šta bih mu ja uradio.
                Ja bih recimo nad Klintonom vežbao srednji vek.
                A ima li to realne šanse.

                Tako da te priče šta bi ko kome uradio su priče iz nepričave.

                Ko ti kaže da bi Sale imao želju da to uradi Draženu,
                i otkud ti zamisao sve i da je pokušao nešto da ga ovaj ne bi iznabadao.

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Pripada zašto ne.
                  Sale je sa Raškom Katićem i Radničkim iz Kragujevca igrao finale svetskog a Radonja sa Omar Kukom, Vukčevićem i Pekovićem bio 21. na evropskom prvenstvu od 24 ekipa sa skorom 0-5..
                  Dejo ga tuko sa Zvezdom u Pao, uzeo mu posso izavrsio kako treba. Dejo vec ima 25+ trofeja, nije da merim patku, ali.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Pa znam ali kad Velja Ilić zapreti nekome svi se smejemo a kad Sale zapreti malo se uozbiljimo..
                    Dva različita karaktera, konstitucije, način života i psihofizičke mogućnosti..

                    Mislim ono kao..

                    Comment


                    • Upravo to.
                      Šala komika je i jedno i drugo.

                      Onaj ko preti i ne ostvari pretnju je ....
                      Zna se.

                      Zato uvek prvo promisli pa onda uputi nekome pretnju.
                      Last edited by Jaqen Hghar; 26-08-19, 13:02.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Dejo ga tuko sa Zvezdom u Pao, uzeo mu posso izavrsio kako treba. Dejo vec ima 25+ trofeja, nije da merim patku, ali.
                        21.mesto od 24 ekipa sa Omar Kukom, Vukčevićem, Pekovićem i skor 0-5 pravi jasnu razliku izmedju Saleta i Radonje glede potencijalnog selektora Reprezentacije Srbije..

                        A što se tiče vaših klubova i klubaške patkometrije to me.ne zanima, na te teme ič ne zalazim

                        Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                        Upravo to.
                        Šala komika je i jedno i drugo.

                        Onaj ko preti i ne ostvari pretnju je ....
                        Zna se.

                        Zato uvek prvo promisli pa onda uputi nekome pretnju.
                        Pa ne baš..
                        Nije isto kad Sale i Velja prete, ako ćeš da idemo do supernove, veruj mi da me ne mrzi da idem tako daleko samo kako bih argumentovao zašto nije isto..
                        Last edited by Chiwwi; 26-08-19, 13:05.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Dejo ga tuko sa Zvezdom u Pao, uzeo mu posso izavrsio kako treba. Dejo vec ima 25+ trofeja, nije da merim patku, ali.
                          Ma jok....samo ti se cini

                          Comment


                          • To je istina, nema kluba bez trofeja...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              To je istina, nema kluba bez trofeja...
                              Pisi o toj tvojoj "istini" na odgovarajucoj temi i to je to.
                              One koje stvarno interesuje reprezentacija ne zeli da se zamara sa tim klinackim prepucavanjima, pa tema o reprezentaciji nije odgovarajuca. Samo jos da Stojance to napise boldovanim slovima i da zavrsimo ovu pricu.

                              Comment


                              • Ima reprezentaciju sa 21.mestom, još se smejem

                                Comment

                                Working...
                                X