Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bounty hunter View Post

    E sad, ovde se izgleda većina napaja informacijama sa RSB-a i nije ni čudo da je priča za Duleta da pljuje igrače koji su tražili pare. To se izgleda tamo ritualno udara glavom u zid i ponavlja kao mantra svaki dan.
    Kao i ova za Vučelu.
    O kojoj glasno ćutite.

    Comment


    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
      Kao i ova za Vučelu.
      O kojoj glasno ćutite.

      Šta za Vučelu?
      Pa valjda je konsenzus da je lik govno. Neopevano govno sa tompusom.
      Šta ti nije jasno u tome?

      Comment


      • Čovek je 3 godine radio bez dinara, da bi igrači dobili koju platu više.

        Za takvog čoveka je baš ružno reći da kmeči za sebe i pljuje druge za plate.

        Baš ružno.

        Comment


        • Cuj RSB ...A Pantic glasnogovornik...ja vecu budalu u zivotu nisam slusao...drugi Pantic excluded...ima nesto u tom prezimenu
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by bounty hunter View Post
            Šta za Vučelu?
            Pa valjda je konsenzus da je lik govno. Neopevano govno sa tompusom.
            Šta ti nije jasno u tome?
            Nije baš samo govno.
            Malo je više od govneta.

            Ovde su ga upoređujuć sa Čovićem nazivali samo direktorom RTS-a devedesetih.

            https://www.vreme.com/cms/view.php?id=406665
            https://www.vreme.com/cms/view.php?id=1006605

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Cuj RSB ...A Pantic glasnogovornik...ja vecu budalu u zivotu nisam slusao...drugi Pantic excluded...ima nesto u tom prezimenu
              Taj je obrnuo igricu.
              Gebels.

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Cuj RSB ...A Pantic glasnogovornik...ja vecu budalu u zivotu nisam slusao...drugi Pantic excluded...ima nesto u tom prezimenu
                Oba Pantića - takve majke više ne rađaju.
                Dno dna i više od toga.
                Ovaj, nazovi naš, možda još veća budala od Milojka.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Meni ni dan danas nije jasno kako nije završio u Hagu. Pala garant neka pogodba, vrv je dostavljao dokumenta o Miloševiću.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Meni ni dan danas nije jasno kako nije završio u Hagu. Pala garant neka pogodba, vrv je dostavljao dokumenta o Miloševiću.
                    Ni meni za Covica.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                      Nije baš samo govno.
                      Malo je više od govneta.

                      Ovde su ga upoređujuć sa Čovićem nazivali samo direktorom RTS-a devedesetih.

                      https://www.vreme.com/cms/view.php?id=406665
                      https://www.vreme.com/cms/view.php?id=1006605


                      Ti si ozbiljan kralj, 2018. godina je, otkrio si ko je Vučelić i došao si da to podeliš sa nama
                      Pa jel ti misliš da je on slučajno postavljen u FK Partizan? Takva njuška koja slepo izvršava zadatke?

                      Sa druge strane govoriš o Čoviću legendi koga porodica ubijenog premijera optužuje kao naručioca te likvidacije.
                      Ej, optužuje ga porodica ubijenog premijera koja ima saznanja da je Ćoki, kako ga zovu ti iz njegovog miljea, naručio ubistvo.
                      Pa naravno da su i Vučelić i Čović jako opasni i zli ljudi i da se porede. U čemu je problem?

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Čovek je 3 godine radio bez dinara, da bi igrači dobili koju platu više.

                        Za takvog čoveka je baš ružno reći da kmeči za sebe i pljuje druge za plate.

                        Baš ružno.
                        Evo zaplakah

                        Comment


                        • Ne ponovio se Milojko.
                          Ovog bar možeš izbeći, pojavljuje se na svom jutjubu, dok si onu budalu bio osuđen da slušaš ako si želeo da gledaš derbi sa tonom.

                          Željko je bezopasan lik, bez funkcije, bez dostupa javnom servisu.

                          Ne znam šta vam treba u životu pa njega da pratite.

                          Comment


                          • Nije on bio baš za Hag:
                            Više za UBPOK, ili kako se to zove.
                            Međutim, kako kaže i Vasić u tekstu o njemu,
                            on je bio svima istomišljenik, pa je tako bio i Đinđićev poznanik.

                            Realno u ovakvim društvima čovek koji je u nekom kešu ne može da opepeli zatvora,
                            osim ako ne postane stvarna politička pretnja trenutnom vlastodršcu.

                            To Vučela zapravo nikada nije bio nikome.
                            On je samo želeo da bude blizu moći i novca.
                            K'o radikali.

                            Comment


                            • Originally posted by bounty hunter View Post
                              Ti si ozbiljan kralj, 2018. godina je, otkrio si ko je Vučelić i došao si da to podeliš sa nama
                              Pa jel ti misliš da je on slučajno postavljen u FK Partizan? Takva njuška koja slepo izvršava zadatke?

                              Sa druge strane govoriš o Čoviću legendi koga porodica ubijenog premijera optužuje kao naručioca te likvidacije.
                              Ej, optužuje ga porodica ubijenog premijera koja ima saznanja da je Ćoki, kako ga zovu ti iz njegovog miljea, naručio ubistvo.
                              Pa naravno da su i Vučelić i Čović jako opasni i zli ljudi i da se porede. U čemu je problem?
                              Sine nisam ja 2018. došao do saznanja o Vučeliću,
                              nego jedan vaš prominentni moderator očigledno (ne)svesno ne zna ništa o njemu,
                              nego samo kao nedužnom direktorčiću RTS-a i to devedesetih.
                              O Čoviću sam sve rekao godinama unazad.

                              Smiri se malo,
                              Ne pratiš o čemu se piše nego uskačeš u vatru kao Indijanac.

                              Comment


                              • Ma ne smeta meni Zeljko...nego prepoznajem neke paterne u njegovom razmisljanju kod vaskolike grobarije...da se ne prosiri, ne dao bog, kao epidemija
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X