Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 7528. View Post
    Ljudi se menjaju.

    Hrvatice i ja obožavam i nadam se interakciji sa njima za mesec i po dana. Tamo gde idem ima ih dosta i radujem im se kao malo dete igrački.

    Nadam se da ću jednu i oženiti, pa kad kaže ćaći da se zaljubila od četnika, neka pukne od muke. To je moje vraćanje za srbosjek. Šta će ih više boleti nego da im ćerka ode za četnika.

    Ima da mi rodi petoro muške dece : Bodin, Mihailo, Rastko, Vidak i Momčilo.

    Pet junaka pet Srbendi.

    Šta ima da se mrštimo, bacamo u more kao oni u Splitu i to, samo otimati žensksdiju ionako smo bolji frajeri 7x.
    Jel moze sestoro Uki?

    Comment


    • Originally posted by 7528. View Post

      Ima da mi rodi petoro muške dece : Bodin, Mihailo, Rastko, Vidak i Momčilo.

      Pet junaka pet Srbendi.

      Šta ima da se mrštimo, bacamo u more kao oni u Splitu i to, samo otimati žensksdiju ionako smo bolji frajeri 7x.
      Hahahahah..
      Uroše ako smem sebi da dozvolim tu slobodu predlažem da najstariji junak nosi ime Dragoljub.
      Kad je bal nek je bal..

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Ode nam i Urke u Irsku
        Pa gde ce srpski junak koji mrzi papu i katolike nego u postojbinu i zemlju u kojoj je oko 80% stanovnistva katolicke veroispovesti

        Kad nam za godinu dana Uki bude u kiltu slavio dan Svetog Patrika bice vama

        A tek kad mu supruga Hrvatica rodi Domagoja, Branimira, Kresimira, Davora i Mateja objasnice nam kako se ljudi menjaju.

        Comment


        • I da navija za Englesku usred Irske.
          Isti je to narod, samo ih religija deli.
          Treba biti normalan.
          Last edited by Chiwwi; 21-08-19, 12:00.

          Comment


          • Šta reći, sem da svako bira kako će da živi svoj život. Neki ćemo da uživamo sa nekom Martinom u braku, neki će da nam zavide što smo muškarčine. Ja tu ne mogu ništa, nisam ja kriv što ću biti pojam za pripadnice lepšeg pola susedne nam "bratske" države.

            Nadam se da će mi žena biti iz Rijeke ili iz Zadra.

            Slušajte čoveka

            Last edited by Cassius Clay; 21-08-19, 12:07.

            Comment


            • Ja sam više za Zagrepčanke.
              Svidja mi se kod njih descentnost.
              Nekako sve ide samo od sebe sa njima.
              Baš su prijatno otvorene.

              Comment


              • Samo Splićanke

                Comment


                • Nije ni čudo što nas Hrvati mrze. Mi smo penicilin za njihove žene.

                  Oni, kao referentni muškarci, njima, ženama, nas, srpske muškarce prave da izgledamo još bolje nego što jesmo.

                  Kada ona posle "Sori, frende" levata bude uhvaćena od jedne sirovinčine srpske, normalno da će da prorade leptirići u stomaku, da će da se zaljubi, upoznala muškarca konačno.

                  Šta mislite burageri a? Kako radi Urke

                  Comment


                  • Nešto nam se navijači Hrvatske ne oglašavaju, šta vi preferirate? Recite slobodno.
                    Da nisu daleko bilo Dubrovčani?

                    Comment


                    • Verovatno pošto prate trendove i moderni su, primili bi ga u ime solidarnosti sa homoseksualcima. I onda dolazimo do jednog sveopšteg paradoksa. Pravi Srbi i Hrvatice u braku, a Hrvati plode naše mekušce muškarce koji nisu pravi Srbi.

                      To bi bio historijski paradoks, posle bi mi prešli da živimo u Hrvatsku sa tim ženama a oni bi došli ovde da spajaju gej brakove sa našim drugosrbijancima.

                      Treba da izvršimo razmenu stanovništva kao Grčka i Turska posle prvog svetskog rata.

                      Jebote šta ćemo sa srpkinjama? One su lepe neka se rasele po svetu i uživaju. Pusa za naše dame.
                      Last edited by Cassius Clay; 21-08-19, 12:44.

                      Comment


                      • čestitke moderatorima za zadnje dve stranice teme Reprezentacija Srbije u košarci...

                        srboseci i deca iz Jadovna kao argumenti u razdvajanju zdravorazumnih srba od ovih pederastih drugosrbijanaca.


                        evo da ilustriram (ilustrujem): U Grčkoj, u prepunom sport baru 50-ak srba mladića i par porodica sa decom skoro svi iz srbije, gledaju prenos Engleska - Hrvatska...nisam znao po dolasku za koga raja navija i dok sam dobio pivo desi se šansa za hrvate gde je lopta otišla tik iznad prečke...ceo bar ustaje na noge očekujući zgoditak (pogodak) i razočaran seda nazad a samo klinac od 12-ak godina iz porodice pored mene viče: ,,evo vam ga qrac mamu vam jebem ustašku !!!''...majka trepnula nije...otac vidno ponosan.


                        nema tu mnogo izbora...tako uzgajan, tako i zalivan.
                        Last edited by Wingwalker; 21-08-19, 13:55.

                        Comment


                        • Pa mi Srbi smo većinom normalni lepo si to opisao.

                          Još da doživimo da odeš u Split sad od septembra i da Bogdan promaši trojku protiv Amera pa da njih pedesetak Hrvata uhvati odmah sebe za glavu u očaju a da nam samo jedan mali loše vaspitani dečačić opsuje majku četničku..

                          E u tome je problem, to kad doživimo da Hrvati budu normalni onda možemo da pljujemo po sebi samima.

                          Ponos i samopoštovanje je temelj za uspeh.
                          Evo sad će Uki da vidi šta je ponos kad ode u Irsku, možda zato i ide.

                          A možda Irci navijaju za Englesku, Grci za Tursku, Hrvati za Srbiju, Brazilci za Argentinu.
                          Možda treba navijati za arhineprijatelja.
                          Možda je to normalno.

                          Ili smo ja, Irci, Grci, Brazilci i Hrvati nenormalni ili je većina Srba normalno.
                          Ne može i jedno i drugo.

                          Ali dobro treba zavrteti spin svaki put kad stane.
                          Last edited by Chiwwi; 21-08-19, 14:01.

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            E u tome je problem, to kad doživimo da Hrvati budu normalni onda možemo da pljujemo po sebi samima.
                            Ponos i samopoštovanje je temelj za uspeh.
                            šta da ti kažem na ovo...živim za taj dan, sa nadom se budim.
                            Last edited by Wingwalker; 21-08-19, 14:22.

                            Comment


                            • Pa nećeš ga doživeti, možda zvučim previše samouvereno ali nećeš sigurno.

                              Navijalo se za njih prošlog leta, pružena je ruka, prvi korak je načinjen.
                              Sad kad oni udare cajper na tu pruženu ruku, a udariće, šta onda?

                              Da i dalje glumimo budale?
                              Ili da malo poštujemo sebe?

                              Comment


                              • Kako bih ih ja sve transferovao u 1941. da dobiju malo srbosjeka.

                                https://simple.m.wikipedia.org/wiki/Srbosjek

                                Vidi ti kakav izum. Sofisticiran. Samo mi još treba vremenska mašina da ih isporučim u 1941.

                                Ako neko zna kako se pravi, neka pošalje turorial.

                                Zamisli Chiwii ovi lunatici ulaze viču braćooo, mi smo isti narod, a ovi sine mašu srbosjecima. Zamisli njihove face
                                Last edited by Cassius Clay; 21-08-19, 14:38.

                                Comment

                                Working...
                                X