Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Malo je ozbiljnije ... Obećao sam Dekiju ali ipak stavljam ovo ovde iako je sve ovo mnogo ozbiljnije nego što nekima izgleda




    https://pescanik.net/ugled/




    https://pescanik.net/slucaj-nikole-kalinica/
    Odlican tekst. Salo dobro kaze,on je analizirao protivnike i video da taj profil ne odgovara...ali odgovara 4 teskasa....S(NS)ale Djordjevic ? Hbno vreme doslo,ne mozes nista reci protiv psiha...poceo da hapsi na svakom koraku..salje poruke da moze kako hoce...dolazi zahebano vreme
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Losmi ti stvarno nemaš pojma, oprosti, izbegavam dugo ovu kvalifikaciju ali si me priterao uza zid.
      Dakle Srbija u 21 veku je isto što i Srbija u 19 veku, u čemu se ogleda ta istovetnost, elem u Srbiji i tada i sada nisu bitne ideje, one nisu vodilje već se i tada i sada sve ogleda u liderstvu, ako je lider jaka ličnost, nema problema, može da prodaje masi i meso ribe Fugu kao lekovitu.
      Trenutno u Srbiji, zapravo od ubistva Đinđića tadašnja vlast a sadašnja opozicija nema lidera i svaki pokušaj se završava krahom (mnogo se luta u izboru lidera), za ovog "vladara" danas treba zahvaliti Tadiću i pokojnom Mikiju Rakiću i sve ovo što vidiš ovih godina i sve što čitaš u Srbiji je samo instrumenatlizacija medija u svrhe političke borbe (najcrnjeg dezavuisanja) pozicije i opozicije, evo vidimo da i sastav reprezentacije u košarci predstavlja problem i da u svoj ostrašćenosti i nama forumašima (jer mi i ne možemo da posmatramo Srbiju sa strane) se razglaba i vidi u fundamentu problem političke prirode.
      Kod mene postoji nada da ćemo u jednom trenutku preči sa lidera na ideje.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        E jbt ako je peščanik objektivan, mogao si i Kurir i Informer da staviš kao relevantan medij. Razočaravate me iz dana u dan.
        Stavovima da je neki članak etalon objektivnog novinarstva a samo je viđenje autora tih članaka. Za podsetiti one sa kraćim pamćenmjem i mlađe forumaše, jednom prilikom (da ne tražim koje je to godine bilo, da ne guglam) je taj isti naš selektor ispao sa spiska jer je pokojni Dražen na tome insistirao, prosto ne verujem da je takav ljudski minimum i da bi prešao preko takve stvari i Kaliniću priredio ono što je njega mučilo - zašto nije na spisku. Sklon sam da verujem da u toj odluci Đorđevića politika nije ključna.
        I ovi tekstovi su više usmereni na političku borbu sa SNSom nego da se izgura istina jer istinu mogu prezentovati samo Đorđević i Kalinić i to bez uvijanja i dvosmislenih reči. O ovoj sns gospođi nemam nameru da pišem jer ona i ne zaslužuje ni jedno slovo ni red a kamoli post na forumu.
        Naravno da nisam uopšte iznenađen tvojom reakcijom glede Peščanika Tu pišu ljudi koji imaju svoje ime i prezime , profesije ...svakog od njih možeš da izguglaš ko je i šta je .To su uglavnom lični stavovi o različitim temama .

        Potpuno je besmisleno porediti to sa nepismenim ili polupismenim propagandistima koji pišu za te , pomenute govnoide koji uz pink , heppy kreiraju javno mnjenje u Srbiji .

        Možda je problem to što za Peščanik pišu ljudi leve , liberalne orijentacije , koja koliko ja znam nije zabranjena u Srbiji ???

        O ovoj sns gospođi nemam nameru da pišem
        Dugo pamtim ali se ne sećam da je neko tog formata bio u kss , čak ni kod drugova komunista .

        Kad ih već pominjem...oni su mnogo bolje hendlovali problem sa verskim uverenjima jednog Kreše Ćosića .A to je tada bio baš veliki problem

        Jedini koga se ja sećam da je platio svoja uverenja je Duci Simonović posle Minhena i problema sa dopingovanim Portorikancima

        Comment


        • Šta on zna vidiš da nema pojma. Dolazi im Boris Tadić na opizicione skupove a on direktno doveo njih na vlast.

          Bus plus Neša Roming je Djilasova kombinacija, pa je sad kum od kuma Vučića. Sve je to kombinatorika za boraniju. Ovi nisu mogli da potpišu briselski jer bi ih povešali, doveli ex-radikale da potpišu, isto kao Siriza u Grčkoj što je prihvatila sve ono za šta bi desnicu streljali.

          Jebeš to u prazno se priča, ja sebi opraštam što sam bio glup bio sam mlad.

          Inače kad sam čuo da Kalinić nije pozvan, ova reakcija

          Comment


          • Trenutno u Srbiji, zapravo od ubistva Đinđića tadašnja vlast a sadašnja opozicija nema lidera i svaki pokušaj se završava krahom (mnogo se luta u izboru lidera), za ovog "vladara" danas treba zahvaliti Tadiću i pokojnom Mikiju Rakiću i sve ovo što vidiš ovih godina i sve što čitaš u Srbiji je samo instrumenatlizacija medija u svrhe političke borbe (najcrnjeg dezavuisanja) pozicije i opozicije,
            Kod mene postoji nada da ćemo u jednom trenutku preči sa lidera na ideje.

            Da me ne razumeš pogrešno , potpisujem svaku reč

            Comment


            • Ja ako i slučajno uđem na sajt Pešćanika zapušim nos, nepodnošljiv je njihov smrad.

              Comment


              • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                Šta on zna vidiš da nema pojma. Dolazi im Boris Tadić na opizicione skupove a on direktno doveo njih na vlast.

                Bus plus Neša Roming je Djilasova kombinacija, pa je sad kum od kuma Vučića. Sve je to kombinatorika za boraniju. Ovi nisu mogli da potpišu briselski jer bi ih povešali, doveli ex-radikale da potpišu, isto kao Siriza u Grčkoj što je prihvatila sve ono za šta bi desnicu streljali.

                Jebeš to u prazno se priča, ja sebi opraštam što sam bio glup bio sam mlad.

                Inače kad sam čuo da Kalinić nije pozvan, ova reakcija


                Od toliko ljudi na ovom svetu i slika gde se neko raduje ti si izabrao bas ovu sliku i to na kvadrat.

                Comment


                • Mnogo jače države od nas nemaju luksuz da biraju političke vodje, tačnije nema nijedna.

                  Imate samo pravo izbora izmedju izabranih, a u politički utakmicu ne može da udje neko nepoželjan. Ako i može, bude marginalizovan. Nekad se koriste i džerimanderingom, nekad neke struje sjebu u drugom krugu, zavisi sve od izbornog sistema i partijskog. I političkog.

                  Ne puštaju oni čestite u politku, šansu da budeš izabran imaš samo ako si govno ili ako si jeftin trik službe kao Belii te priče.

                  Namerno u inat Losmiju sliku
                  Last edited by Cassius Clay; 04-08-19, 19:09.

                  Comment


                  • Eeee, ovo je ipak ozbiljna stvar, objavljeno je na Pescanikuahhahaghghaghgaghahgahajhjgahgahgahgahgah
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Pescanik je smrt ocigledno za tkz trecesrbijance..koji bi rado dali glas seselju ali sad ih je malo sramota. Nemaju svog vodju,pa eto najvise vole dapljuju opoziciju,zato sto imaju slicne stavove pozicije, tj bivsih radikala...malo su ih zeznuli sa EU i Kosovom..posto su se utalili,ali da nema toga, glasali bi svi redom za seselja ili vucica..

                      Promasio si opet fabulu saPescanikom i vracas se na opoziciju. Kao da imas Isusa Hrista na drugoj strani pa nemas kvalitetnog protivnika...Smesno sta sta se pise. Ti si uporedio Pescanik sa Informerom i Kurirom... Evo ovih sto se bune zapescanik..i nek kazu da im je to isto?

                      Ako jeste, ne znam sta bi Vam rekao vise da budem iskren.Mozesdase neslazessatim pisanjem, ali da ovo izjednacavas je ono..dno dna jbga..

                      zero ako jednog dana ne udje u sns , pljunite me po sred cela
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                        Mnogo jače države od nas nemaju luksuz da biraju političke vodje, tačnije nema nijedna.

                        Imate samo pravo izbora izmedju izabranih, a u politički utakmicu ne može da udje neko nepoželjan. Ako i može, bude marginalizovan. Nekad se koriste i džerimanderingom, nekad neke struje sjebu u drugom krugu, zavisi sve od izbornog sistema i partijskog. I političkog.

                        Ne puštaju oni čestite u politku, šansu da budeš izabran imaš samo ako si govno ili ako si jeftin trik službe kao Belii te priče.

                        Namerno u inat Losmiju sliku
                        Pa naravno da nema ni u USA, i ostalim drzavama kamoli ovde. Naravno da se svodi na par likova. Samo ovde jbga prolaze likovi kao Seselj, Slova, Karic,Vucic..Sloba sad da ustane iz groba..uzeo bi 30% bar...narod je ovde jbga vecinski glup i to je tako. Svakim danom ko ima nesto u glavi bezi odavde, bice samo gore.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Evo ovih sto se bune zapescanik..i nek kazu da im je to isto?
                          Isto mi je, a nisam ni šešeljevac, ni trećesrbijanac, ni ovakav ni onakav.

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Isto mi je, a nisam ni šešeljevac, ni trećesrbijanac, ni ovakav ni onakav.

                            Ne mogu se zamerati novom modu odmah. Neka bude da je tako

                            Za sta si ti Stojanca onda? Samo nemoj za Srbiju i te floskule
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post

                              Za sta si ti Stojanca onda?
                              Za žene i piće.

                              Comment


                              • To se podrazumeva valjda.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X