Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Nikada ne bih dao sebi za pravo, i ako sam zakleti Grobar da impliciram i serendam kako KKP nikada nije imao pomoć države i državnog novca. Jer su to velike nebuloze.
    Ali isto tako, jer moguće da u komšiluku ima umnobolika koji će porediti pomoć Vučka i SNS-a i upoređivati sadašnje rostere Partizana i Zvezde.
    Kao što sam ranije pisao, dok su komše bile kivne na dolaske Zagora, Nikolića, Pejdža, ko da stižu renomirani evropski igrači sa ozbiljnim evroligaškim CV-om i pedigreom, da ne trče pred rudu i da će u svakom smislu te reči imati i jači, da ne kažem mnogo mnogo skuplji roster/tim.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Možda ovo bude preozbiljno za ovu temu , ali ajde da probam.

    Postoji mit da je kkp , čitaj DV , bez para pravio čuda, što naravno nije do kraja tačno.

    Dule jeste bio veliki trener , tu nema rasprave , ali je bilo i nešto para , daleko vise nego što su zakleti derviši spremni da priznaju.

    Nisu spremni ni da priznaju veliki uticaj , čitaj monopol , na mnogo toga u našoj košarci

    Sa druge strane , kkcz je imala različite periode...bili je i dosta para i projekata tipa "evropska Zvezda" ali to su radili , blago rečeno "pogrešni" ljudi , ne želim ni imena da im pominjen

    To se završilo potpunim kolapsom...ogromnim dugovima i na kraju zakonitim UPPR-om , kako god ga neko tumačio.

    Naravno da je kkcz imala pomoć države oko skidanja dugova i oko formiranja budžeta za takmičenje.

    Samo je ovaj put imala rukovodstvo , čitaj NČ , koji je znao kako će ta sredstva da upotrebi.

    Mnogo toga se promenilo u srpskoj košarci ovih sedam godina , naravno u korist kkcz.

    Jasno je da se razmaženim , bahatim grobarima koji su košarku poistovetili sa kkp i Duletom ne sviđa ...ali šta da se radi.

    Lakše je pričati o državnom projektu i zlom Čoviću , nego pogledati u svoje dvorište ... nije ni tu bilo baš sve " čista sportska priča"

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • @ Samo Zvezda
      Vise vas svrbi KKP, nego nas KKCZ - valjda nam zato non-stop gledate preko plota.
      JBG, u strahu su velike oci.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        @ Samo Zvezda
        Vise vas svrbi KKP, nego nas KKCZ - valjda nam zato non-stop gledate preko plota.
        JBG, u strahu su velike oci.[emoji3]
        Ne znam za ove mlađe ali mene je "svrab" prošao posle one polufinalne serije...

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Ne znam za ove mlađe ali mene je "svrab" prošao posle one polufinalne serije...

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
          O mladjima i pricam.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            O mladjima i pricam.[emoji3]
            Imaš i ti kod tvojih bar dva primerka [emoji3]

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Imaš i ti kod tvojih bar dva primerka [emoji3]

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
              Imam, nije da nemam, opet to je manje od wild bunch sa druge strane?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • apr.jpg

                Comment


                • Stoka jedna napredna, uništi nam košarku sa ovakvim odnosom.

                  Besan sam kao ris iako sam otprilike znao za ove cifre.

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Stoka jedna napredna, uništi nam košarku sa ovakvim odnosom.

                    Besan sam kao ris iako sam otprilike znao za ove cifre.
                    Ovo govori da Čović priča istinu i da je budzet za komplet Kk ukupno bio oko 4 mil. ..
                    A vi krijete finansije još od "demokrata " i "sps" kao zmija noge!
                    Čudno je što ekipa iz El ima veći budžet od ekipe iz Lige Šampinjona? Što su sponzori jači i što od grada dobije malo više?Sta je tu čudno?

                    Comment


                    • Bezobrazna podmetačina, slika tj tabela koju je pravio neko od strašćenih navijača. Dokaz mojoj tvrdnji jeste i naslov koji ide kao "KKCZILR...

                      Sramno ako je i od nekog imaginarnog forumaša, da je na temi "pomračenje" ne bih ni reagovao (tamo je takvom upisu mesto.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Udji na APR i pogledaj zašto KK ILR.

                        Iako je tačno da je tabela pravljena od strane jednog od navijača, u pitanju su javno dostupni podaci koji vrlo lako mogu da se provere. Bila je i ona lista o nagradama pre mesec-dva.

                        Comment


                        • Evo spiska sa APR stranice i nigde ILR zvezde...


                          Attached Files
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Znaš ti dobro šta je KK ILR i koja mu je svrha. Finansiranje razvojnog tima drugog tima možeš da razdvojiš u ovoj kalkulaciji, ali računica i bottom line ostaju isti.

                            Comment


                            • Znači, odjebite sa twiter borcima za istinu. Link prema zvaničnoj stranici APR ili nekoj drugoj gde je to validna tabela, ovo je smo sitno navijačko prepucavanje i moj predlog moderatorma da celokupnu prepisku prebace u pomračenje ili izbrišu.
                              Ove fore gde pišu na temi KKP pa misle da su zaštićeni& će da nekog navuku su klinačke.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Nastavite prepucavanje ovde.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X