Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Mala je to kazna kakav je Kalina izdajnik ... streljanje, koje bi prenosili svi javni servisi bilo bi sasvim primerena kazna.


    Meni samo nije jasno kad i kako smo postali čopor koji presuđuje po kratkom postupku [emoji34][emoji34][emoji34]



    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
    Ma to je samo moje misljenje. Kalini sve najbolje u karijeri a neka nas u toj odvratnoj Srbiji pa dokle izdrzimo[emoji16]

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      A sto bi Kalinic igrao za zemlju koju pljuje.
      Evo nek igra za Tursku
      Ne ulazim u rad sekektora, ali ja Kalinica ne bi zvao vise nikada. Sto da igra za zemlju divljaka, koju je ispljuvao najstrasnije.?

      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
      A sto ga je onda zvao?
      I gde je ispljuvao zemlju?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        A sto ga je onda zvao?
        Napisao sam da ne bih da ulazim u pricu oko Djordjevica.
        Jedno je Djordjevic kao igrac a drugo kao covek.
        Slazem se da ga nije trebao ni zvati ali jbg. Ima nas raznih.
        Posebno ovaj deo kako su Nedovic I Kalinic saznali za odluku. To nije ponasanje jednog selektora

        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Pa sam si usao u pricu i pisao to sto jesi, a gde je Kalinic pljuvao zemlju svoju i kako to tacno? Sta je rekao?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Pa sam si usao u pricu i pisao to sto jesi, a gde je Kalinic pljuvao zemlju svoju i kako to tacno? Sta je rekao?
            Pisalo se o tome 20 dana na 20 strana

            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Ako ti je ispod casti da mi odgovoris, ok, tvoja stvar, nije lose da znam za ubuduce.

              Problem je sto ja stvarno nisam videla, a rekla bih ni vi, da je nista problematicno rekao, osim da.zaboravimo na juznu pokrajinu. A sad sta to ima jos sto se prenelo u rekla-kazala ne znam, zato sam i pitala.

              No, izlazim iz ove besmislene duskusije, rekla sam sta sam imala.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nikada nisam video Nemca ili Amera da se dernjaju pijani, kradu iz prodavnica, razbijaju i ko zna šta još... Ima i do standarda, naravno, ali možda i do mentaliteta
                Evo nek meni neko objasni sta je ovde hteo da kaze? Nije izvuceno iz kontesta. Mogu samo jos da dodam.

                @olja, evo jel se slazes sa ovim gore? Ili ti nije strasno da neko izjavi tako nesto?
                Last edited by mark !t zer0; 02-07-19, 09:29.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ako ti je ispod casti da mi odgovoris, ok, tvoja stvar, nije lose da znam za ubuduce.

                  Problem je sto ja stvarno nisam videla, a rekla bih ni vi, da je nista problematicno rekao, osim da.zaboravimo na juznu pokrajinu. A sad sta to ima jos sto se prenelo u rekla-kazala ne znam, zato sam i pitala.

                  No, izlazim iz ove besmislene duskusije, rekla sam sta sam imala.
                  Ima negde na twiteru da je izjavio (parafraziraću)kada se Srbin popne na Ajfelov toranj on se sigurno... evo Wolfi je postavio twit, nisam njegov (Kalinin) verni pratilac tako da ne znam njegov opus.
                  https://i.imgur.com/kUu6X8Y.png
                  http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post2005509
                  Last edited by nebitan; 02-07-19, 09:59.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Nemojte suditi o knjizi na osnovu korica.
                    Kalinic karakterno definitivno nije moj cup of tea. Ali i ja sto sam matoriji imam sve radikalnije stavove. Definitivno postoje problemi sa stanovnicima ove... ne mogu reci drzave jer nema ni jednu odliku drzave...oblasti, jer definitivno nigde drugo ne bi uspeo vucic da bude glavni. Samo ovde. Samo smo mi to omogucili. Kada ga mi, stanovnici ove oblasti ne bi zeleli ne bi se ni 2 dana provaljivao na svim televizijama.
                    Nemam ni ja neko posebno dobro misljenje o stanovnicima ovih prostora ali je glupavo projektovati na SVE stanovnike ovih prostora.
                    Kad je neko covek, na ovim prostorima onda je to to. Nema bolje nigde. Zato kada naidjete na coveka a ne na poltrona, ljigu, osobu koja kraducka jer svi to rade...cuvajte je u blizini. Na zalost oni su retki

                    Kalinic kao igrac definitivno zasluzuje mesto u prvih 12 u reprezentaciji. Kalinic kao covek sa svim ovim ispadima u reprezentaciji...pa nisam siguran.

                    Comment


                    • Nisam siguran da je kljucan sadrzaj njegovih postova, koliko zelja za isticanjem i skretanje paznje na sebe sto nije bas pozeljno za timski duh u reprezentaciji.

                      Jos ranije mu je govoreno da kao reprezentativac treba da povede racuna o svom ponasanju, a ove godine je multiplicirao broj aferica gde se o njemu pise o vankosarkaskim temama. Sada u timu imamo puno zvezda, i jako je tesko napraviti adekvatnu atmosferu.

                      Comment


                      • Postoji po meni nekoliko scenarija vezanih za Kalinica. Za nedovica mi je donekle razumljivo....Za Kalinica najbolji scenario bi bio ako je povrijedjen a najgori ako je zbog njegovih kriticki nastrojenim stavova prema vlasti...to bi bio bas patos.

                        Comment


                        • Povredjen nije, dok politicko izjasnjavanje nikada nije bio arhetip za igranje u ovoj reprezentaciji sa ljudima koji je vode. Tako da nije ni jedno ni drugo.

                          Comment


                          • Sin Zeljka Mitrovica dobije nanogicu za gazenje devojke na pesacom prelazu i bezanje sa mesta ubistva, a pojedini traze opravdanje za ovaj potez Djordjevica. U blatu je i on kao i celokupno drustvo. Ako imas svoj stav, neprijatelj si vlasti i sistema. Ne branite neodbranjivo jer Kalinic kosarkaski zasluzuje da bude u 12. Drkanje kurca preko web kamere i iznosenje svog stava nije ni prekrsaj ni krivicno delo.
                            Last edited by Storm; 02-07-19, 10:36.

                            Comment


                            • I Micov kosarkaski zasluzuje da bude u 12... Nije nacinio preksrsaj ni krivicno delo.
                              Last edited by mark !t zer0; 02-07-19, 10:37.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ako ti je ispod casti da mi odgovoris, ok, tvoja stvar, nije lose da znam za ubuduce.

                                Problem je sto ja stvarno nisam videla, a rekla bih ni vi, da je nista problematicno rekao, osim da.zaboravimo na juznu pokrajinu. A sad sta to ima jos sto se prenelo u rekla-kazala ne znam, zato sam i pitala.

                                No, izlazim iz ove besmislene duskusije, rekla sam sta sam imala.
                                https://www.blic.rs/vesti/drustvo/ni...cka-na/hqebx35

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X