Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Ono sto smo naucili za sve ove godine je da Covic nista ne radi slucajno i iz kurtoazije.
    Pogledati pod generalni sponzor Zenita...

    Comment


    • Mene samo nije jasno kako niko ne kaci ovaj rat na drustvenim mrezama unutar jedne " porodice" sa jedne strane Zeljko Pantic i Vuletic a sa druge strane Tegeltija.

      Ostao sam bez kokica dok sam citao.

      Cekamo gostovanje Vuletica kod Tegija u ponedeljak.

      Nadam se da ce u KKP da malo bolje spreme Tegija jer ga Vuletic prilicno ponizio.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Mene samo nije jasno kako niko ne kaci ovaj rat na drustvenim mrezama unutar jedne " porodice" sa jedne strane Zeljko Pantic i Vuletic a sa druge strane Tegeltija.

        Ostao sam bez kokica dok sam citao.

        Cekamo gostovanje Vuletica kod Tegija u ponedeljak.

        Nadam se da ce u KKP da malo bolje spreme Tegija jer ga Vuletic prilicno ponizio.
        Od ljubavi do mrznje ima tako malo[emoji23]

        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Pa vi najvise pratite Tegija, Pantica i ostale, logicno da se od vas ocekuje da okacite.
          Nas (bar vecinu) ne zanimaju ti likovi.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Prebice ga medved, elokventniji i namazaniji je 5x.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Tesko je protiv mede...

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Prebice ga medved, elokventniji i namazaniji je 5x.
                Tu emisiju treba ogledati ako stvarno Vuletic dodje, zabole Vuletica i Pantica za KK oni se plase Ostojine struje da udje u FK sto i jeste cilje Ostoje, on jos pravila u kosarci nije naucio, Zna on gde su pare ( pozdravio ga nas Terza).

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Tu emisiju treba ogledati ako stvarno Vuletic dodje, zabole Vuletica i Pantica za KK oni se plase Ostojine struje da udje u FK sto i jeste cilje Ostoje, on jos pravila u kosarci nije naucio, Zna on gde su pare ( pozdravio ga nas Terza).
                  Uf, to se mora pratiti. Da li moze prevazici duel Covic vs Vujosevic?

                  Nisam siguran da Ostoja ima kapacitet za tako nesto, ali i gori su imali jace funkcije u sns-u.

                  Odvalice ga Meda, a Tegi ima sansu samo ako kaze ono sto ne smer vrv da kaze.

                  Briga me za zimu, briga me za sneg, krzno mi je toplo ja sam pravi medved.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Tu emisiju treba ogledati ako stvarno Vuletic dodje, zabole Vuletica i Pantica za KK oni se plase Ostojine struje da udje u FK sto i jeste cilje Ostoje, on jos pravila u kosarci nije naucio, Zna on gde su pare ( pozdravio ga nas Terza).
                    A ko je Vuletic i koja je emisija?

                    Comment


                    • Originally posted by Grof View Post
                      A ko je Vuletic i koja je emisija?
                      Debeli profesor prava za koga kruze price da je sklon mladjim djecacima i kokainu a obavlja funkciju podpredsednika FK Partizan ili JSD Partizan u svakom slucaju u vrhu je Partizana i FK.
                      Tek sad primjecujem benefite zivljenja u inostranstvu kad ne poznajes ovakve licnosti.
                      Last edited by Victor BG; 29-06-19, 10:36.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Debeli profesor prava za koga kruze price da je sklon mladjim djecacima i kokainu a obavlja funkciju podpredsednika FK Partizan ili JSD Partizan u svakom slucaju u vrhu je Partizana i FK.
                        Tek sad primjecujem benefite zivljenja u inostranstvu kad ne poznajes ovakve licnosti.
                        Hvala Viktore. Za fudbal sam izgubio interes jos od dana kada su nekadasnji klubovi beogradske zone postali prvoligasi (a i ostali). Poslednji za koga sam cuo iz FKP je onaj cije su telohranitelj tukli na parkingu (Vazura valjda). OK, znam i Vucelu, ali kao SPS i direktora RTS-a

                        Comment


                        • sve fina gospoda

                          Comment


                          • Neverovatno,organizuju EP za zene a dvorana im prokisnjava.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              E pa za mene su Raduljica i Macvan jako kvalitetni igraci i zasluzuju da idu u Kinu,tu su na svakom okupljanju,uvek igraju dobro a da li ce da ih vodi to je na Djordjevicu. Kalinic nije Dzordan,borben,dobar atletski,ali nije neka klasa bez koga se ne moze,na istom nivou mogu da odigraju i Lucic i Simonovic a mozda i bolje jer su bolji suteri od Kalinica,uz to sam je sebe elimiisao sa spiska u onoj emisiji sa Sarencem.
                              Ako ćemo realno više nam treba Kalina u rosteru nego Raduljica i Mačvan. Ne kažem da ova dva poslednja nisu kvalitet, ali imamo bolje igrače od njih na tim pozicijama, a pored toga Raduljica već dugo ne igra ozbiljnu košarku, a Jokić, Bobi i Milutinov su klasa za istog trenutno, dok je Mačvan povređen metar dana.

                              Lučić, ok, može da pruži slične partije kao Kalina, ali Simon zvani ne tapšem loptu nikad malo teže, te ako si pratio Kalinu ove sezone jasno je da je dalko popravio šut sa distance iako i pre toga nije oskudevao u tom segmentu.

                              Kalina je jedino kancer za svlačionicu, evo ove godine je istupio u medijima nakon ispadanja u 1/2 EL u sa pričom da će da je nastup sraman i da neće da iznosi prljavi veš na površinu.

                              http://sportklub.rs/Kosarka/Euroleag...rljav-ves.html

                              Da svlačionica ima hemiju pa da ga nakon ove izjave ćebuju u istoj, da se ne lažemo.
                              Last edited by Brajkula; 01-07-19, 20:02.

                              Comment


                              • Steta sto Vrabac i Muric nemaju srpski pasos,busanje i udaranje bez lopte su usavrsili imaju pravu boju znaci sve potrebne karakteristike za Saloa.
                                Mozda bi mogli Praja i Misko Maric,malo su nespremniji od Makija i ekipe.

                                Comment

                                Working...
                                X