Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Za ono? Pa Partizan se kažnjavao zbog svega i svačega ili si ti takođe zaboravio?
    Dve tekme bez publike za ono zlostavljanje cele košarkaške scene i regiona po tebi OK.
    Da je kosmičke pravde i da čelnici privatne ABA lige imaju muda zaslužujete zajedno za šampionom CG mnogo mnogo strožiji zakon jer vam nije prvi put.
    Slično bilo i prošle sezone. Dok neko nekog ne utepa nećete se smiriti.
    Utepa recimo raketom pucajuci na susednu tribinu? Ili bakljom?
    Na to si mislio

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Za ono? Pa Partizan se kažnjavao zbog svega i svačega ili si ti takođe zaboravio?
      Dve tekme bez publike za ono zlostavljanje cele košarkaške scene i regiona po tebi OK.
      Da je kosmičke pravde i da čelnici privatne ABA lige imaju muda zaslužujete zajedno za šampionom CG mnogo mnogo strožiji zakon jer vam nije prvi put.
      Slično bilo i prošle sezone. Dok neko nekog ne utepa nećete se smiriti.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
      Da su imali muda ,treća i četvrta u PG bi se igrala bez publike i ne bi bilo nikakvih problema u petoj .Ili još bolje , da se reagovalo adekvatno na događaje iz prethodne sezone , uopšte ne bi bilo problema u ovoj. Ovako je kkcz kažnjena daleko više za isti prekršaj (fizičke ugrožrnosti igrača) nego Budućnost .To što vi vidite drugačije to je vaš problem .

      Svaka novčana kazna za kkp je apsolutno zaslužena ,samo što vi ne čitate razloge za kaznu nego verujete u Tegeltijinu priču o zaveri Čović-Deleon , to je već druga priča .

      Da se razumemo , ja se ne slažem sa Stojančetom ...zabrana kkp da igra pred publikom bi tek napravila haos . Uostalom , čeka nas zanimljiivih 10-ak dana , gde ćete imati priliku da pokažete kako ste vi ipak divni navijači koji ne prave sranja
      Last edited by Samo Zvezda; 09-06-19, 10:18.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Da su imali muda ,četvrta u PG bi se igrala bez publike i ne bi bilo nikakvih problema u petoj .Ili još bolje , da se reagovalo adekvatno na događaje iz prethodne sezone , uopšte ne bi bilo problema u ovoj. Ovako je kkcz kažnjena daleko više za isti prekršaj (fizičke ugrožrnosti igrača) nego Budućnost .To što vi vidite drugačije to je vaš problem .

        Svaka novčana kazna za kkp je apsolutno zaslužena ,samo što vi ne čitate razloge za kaznu nego verujete u Tegeltijinu priču o zaveri Čović-Deleon , to je već druga priča .

        Da se razumemo , ja se ne slažem sa Stojančetom ...zabrana kkp da igra pred publikom bi tek napravila haos . Uostalom , čeka nas zanimljiivih 10-ak dana , gde ćete imati priliku da pokažete kako ste vi ipak divni navijači koji ne prave sranja
        Da procaskamo o EL navijanju:
        1. Gusle u Areni
        2. Svinjski papci od "Delije Libija"
        3. Docek Omica
        ?
        Dje je ba zapelo?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Se lazemo, 1 i 2 mec u Pioniru protiv Buducnosti su bili van svake pameti, i trebale su drasticne kazne posle prvog meca vec...onda ne bi bilo ni treceg tamo..Zvezdina tri domacinstva su diskutabilna,a njima samo jedno...Nema razloga da lazem,niti ih smatram nekim neprijateljem mimo sportskih okvira.. KKCZ i KKP su trebali biti kaznjeni i za mec 2 i 3...ali zato kazem da je ABA smece liga i da ljudi sto vode klubove i ligu su jos veca smeca....uglavnom populisticka i iz politike...a i za status koji nose i tezinu plus i poprilicno glupavi..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Ivan9 View Post
            Utepa recimo raketom pucajuci na susednu tribinu? Ili bakljom?
            Na to si mislio
            Baklje su vasa specijalnost - posle se pise po zidovima "Pravda za luconosu"
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Za ono? Pa Partizan se kažnjavao zbog svega i svačega ili si ti takođe zaboravio?
              Dve tekme bez publike za ono zlostavljanje cele košarkaške scene i regiona po tebi OK.
              Da je kosmičke pravde i da čelnici privatne ABA lige imaju muda zaslužujete zajedno za šampionom CG mnogo mnogo strožiji zakon jer vam nije prvi put.
              Slično bilo i prošle sezone. Dok neko nekog ne utepa nećete se smiriti.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
              Šta je bilo prošle sezone?
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • 1 i 2 meč uopšte nisu bili van pameti. Neke granice ludila nisu pređene. Igrači Budućnosti mogli su da se zagrevaju bez problema, mogli su da pokazuju srednji prst, psuju publiku, pičkaraju se sa njom što govori i o njihovoj slobodi. Ludilo je krenulo u trećoj utakmici zbog koje je Budućnost morala biti svirepo kažnjena. To ludilo se kasnije nastavilo u Beogradu.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Se lazemo, 1 i 2 mec u Pioniru protiv Buducnosti su bili van svake pameti, i trebale su drasticne kazne posle prvog meca vec...onda ne bi bilo ni treceg tamo..Zvezdina tri domacinstva su diskutabilna,a njima samo jedno...Nema razloga da lazem,niti ih smatram nekim neprijateljem mimo sportskih okvira.. KKCZ i KKP su trebali biti kaznjeni i za mec 2 i 3...ali zato kazem da je ABA smece liga i da ljudi sto vode klubove i ligu su jos veca smeca....uglavnom populisticka i iz politike...a i za status koji nose i tezinu plus i poprilicno glupavi..
                  Podseti me šta se to desilo u prve dve utakmice u Pioniru.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Se lazemo, 1 i 2 mec u Pioniru protiv Buducnosti su bili van svake pameti, i trebale su drasticne kazne posle prvog meca vec...onda ne bi bilo ni treceg tamo..Zvezdina tri domacinstva su diskutabilna,a njima samo jedno...Nema razloga da lazem,niti ih smatram nekim neprijateljem mimo sportskih okvira.. KKCZ i KKP su trebali biti kaznjeni i za mec 2 i 3...ali zato kazem da je ABA smece liga i da ljudi sto vode klubove i ligu su jos veca smeca....uglavnom populisticka i iz politike...a i za status koji nose i tezinu plus i poprilicno glupavi..
                    Kako znaš ? Bio si u Pioniru ili si samo odslušao Repešinu izjavu ?

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Se lazemo, 1 i 2 mec u Pioniru protiv Buducnosti su bili van svake pameti, i trebale su drasticne kazne posle prvog meca vec...onda ne bi bilo ni treceg tamo..Zvezdina tri domacinstva su diskutabilna,a njima samo jedno...Nema razloga da lazem,niti ih smatram nekim neprijateljem mimo sportskih okvira.. KKCZ i KKP su trebali biti kaznjeni i za mec 2 i 3...ali zato kazem da je ABA smece liga i da ljudi sto vode klubove i ligu su jos veca smeca....uglavnom populisticka i iz politike...a i za status koji nose i tezinu plus i poprilicno glupavi..
                      Posto nisi bio u Pioniru bolje da ne komentarises

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Ne pravdam majmune koji su ušli u teren, niti bacali bilo šta na teren u 5 utakmici samo želim da mi neko odgovori šta bi se desilo da je neko pred treću utakmicu u PG gađao nekog navijača loptom kao Kol snimatelja ili kao što se ponašao onaj funkcioner KKB ili da li je zaista Čović Nebojša teška čkapi pa nije smeo da uđe u Moraču a Bokan je 1 i 2 utakmicu presedeo i svađao sa navijačima.
                        Nemojte mi relativizovati, samo scenario da li je moguće i posledice na osnovu viđenog stanja (poređenje desilo se u Pioniru posledice po igrača i funkcionera "0" koje bi posledice bile u Morači).
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Pljuvanje, masa iza njihove klupe..to ste i vi potvrdili ovde...nema sumnje da je bilo gore i u tunelima..posle meca je onaj vozac cokijev..krenuo na njihove igrace,ima snimak itd...

                          To je ono sto se zna i videlo manje vise...mogu zamisliti ono sto nije...Bokanu kad su vredjali familiju nista, kad vredjaju cokijevu onda zeli prekid..mada mu je vraceno isto...Ocu reci da te price vi ste gori, su besmilene..Svako ko krece od te price, mora da zna da je preko puta njega ogledalo..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • "Silovo te Čović Bokane " nije lepo ali nije vređanje porodice , to je bar jasno i prilično se razlikuje od onih transparenata u PG i "pesmica" koje se čuju od navijača kkp na utakmicama protiv kkcz i fmp-a . Ja sa tim ogledalom nemam problem jer nikada ništa od tog repertora nisam izgovorio ali imam problem sa ljudima koji nešto komentarišu a informacije im nisu baš dobre ili ih zlonamerno interpretiraju

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan9 View Post
                              Utepa recimo raketom pucajuci na susednu tribinu? Ili bakljom?
                              Na to si mislio
                              Seti se početaka kada hoćeš da ispadneš sudija i seti se ko je započeo i gde raketiranje? Upravo na jbn košarci u hali Pionir.
                              Ili možda ostati nekažnjen kad žandaru useres život samo zato što je obavljao posao po zadatku.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Zna Čova kada i gde treba da udari, da zaobiđe kametice.
                                Bilo je jako neprijatno ispred svlačionice Budućnsti u Pioniru.

                                Comment

                                Working...
                                X