Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Neki prodaju, a neki racunaju profit od neisplacenih preostalih zarada po ugovoru.
    Misliš ovako https://www.kurir.rs/sport/kosarka/1...raskid-ugovora

    Comment


    • Ili ovako https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1282587

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Jbg prodaju ljudi svake godine po igrača za cirke sumu 4 miliona eurića.
        Bukvalno nema rezona za ovako nesto. 6m skinuli heheheh...Ostoja magija
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post

          Ovako je bilo unutra ...najpunija Arena ikada

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Ovako je bilo unutra ...najpunija Arena ikada

            Ne važi ta utakmica to je EC, nije EL

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Ovako je bilo unutra ...najpunija Arena ikada

              Bio, puno ko oko, redaru dao kartu. Objasnili su posle da zbog ogromne guzve redari uzimali karte da se ne ceka na onom ceslju, posle su morali da ocitaju svaki prodat bar kod

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Bukvalno nema rezona za ovako nesto. 6m skinuli heheheh...Ostoja magija
                Ne treba pričati da su u tom razdoblju igrali EL, jbg punili Arenu, dobro takmičenje tu se i sponzori lepe i tako....kad sve to sabereš odatle se isplati 7,8 miliona duga.

                Comment


                • Bio, puno ko oko, redaru dao kartu. Objasnili su posle da zbog ogromne guzve redari uzimali karte da se ne ceka na onom ceslju, posle su morali da ocitaju svaki prodat bar kod
                  Svi znaju šta se desilo i zašto su karte očitavane kasnije ...bukvalno je bio haos na ulazma i da nisu otvorili ( sklinili češljeve) ko zna šta bi bilo

                  Moraće Čova opet delijama da deli sezonske i ajfonove.

                  Bar par hiljada klinaca debila dolazi zato što dolaze "najverniji"
                  Dobro je da na mračnoj strani nema nikakvih dogovora sa "najvernijima " i svašta još zanimljivog

                  Comment


                  • Yup, jedino su navijaci koje je osnovao Arkan merodavni.
                    Radije bih da procaskam sa nekim iz Zulu Warriorsa ili Ultrasa - no sa Arkanovom bastinom.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • I ja sam bio na toj utakmici... ono nikad video nisam, dosao sat vremena pred utakmicu a uspeo da udjem tek 15 minuta nakon pocetka. Pola utakmice nisam ni mogao da vidim od kolicine ljudi ispred mene. Kakvo crno sedenje, morao sam da stojim sve vreme na stepenicama gore na vrhu. Juhu 23 hiljade ljudi... bilo, ne ponovilo se.

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post

                        Na 0:09 vidi se igrač koji je oduševljen atmosferom u Pioniru. Tako nešto nikada nije doživeo.
                        Ma jel ovo Renfro?

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post


                          Na 0:09 vidi se igrač koji je oduševljen atmosferom u Pioniru. Tako nešto nikada nije doživeo.


                          I jedan koji je to vec doziveo igrajuci za nas klub, nadam se jos jedan baja sa snimka da ce isto imati prilike da dozivi ali u nasem dresu ovog puta.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            A da li je mogće da se zbog "navale" uzmu karte a kasnije očitaju? Da li je moguće da se samo o prevarama misli? Zbog čega bi to radili, pa neće taj imaginarni broj i imaginarni navijači pomoći sa tribina svom timu.
                            To su zaista maliciozni snimci, jadni likovi koji zaista ne misle dobro ne Zvezdi ili Partizanu već sportu.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              A da li je mogće da se zbog "navale" uzmu karte a kasnije očitaju? Da li je moguće da se samo o prevarama misli? Zbog čega bi to radili, pa neće taj imaginarni broj i imaginarni navijači pomoći sa tribina svom timu.
                              To su zaista maliciozni snimci, jadni likovi koji zaista ne misle dobro ne Zvezdi ili Partizanu već sportu.
                              Kuda su usli navijaci ako ne kroz ove "brojace", komso?
                              Cemu onda ovo naknadno brojanje glasova?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Kuda su usli navijaci ako ne kroz ove "brojace", komso?
                                Cemu onda ovo naknadno brojanje glasova?
                                Naravno da su ušli kroz brojače koje po odobrenju ovi redari isključe i naprave veću prohodost da bi svi ušli jer bude pun plato ispred ulaza. Nakon toga ih u toku sme utakmice učitaju zbog (verujem) drugih razloga koji su bitni državi Srbiji i KK-u. Uglavnom te u Areni EC tekme sam gledao i dve sezone EL, ni jednom nije prazna bila a te EC su bile prepune i uopšte nije bitno da li je bilo više ili manje navijača od neke utakmice koju je PTZN odigrao u areni i oborio rekord (bar meni).
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X