Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tužio vas Milko

    http://www.fiba.basketball/en/Module...e-34626b3e1326

    Platica 400k

    Gde ima, tu se preliva...

    Comment


    • Čovek je pošteno zaradio isto kao i Dule i Bertans i Lovernj i ekipa. Normalno da treba da traži i dobije novac.

      Jaka Blažić i Cirbes ne bi nikada tužili. Milko jeste al njegovo pravo.

      Comment


      • Ja sam se i tada vatao za glavu kad sam saznao za njegovu platu. Odigrao nekoliko dobrih utakmica za dve sezone, u plej-ofu se uvek bio ucvikao i nije postojao na terenu. A i antipatičan mi je lik, iritantna njuška, iz očiju mu pare vire. Pare su svakako njegove, ono što se potpisalo mora da se poštuje.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Čovek je pošteno zaradio isto kao i Dule i Bertans i Lovernj i ekipa. Normalno da treba da traži i dobije novac.

          Jaka Blažić i Cirbes ne bi nikada tužili. Milko jeste al njegovo pravo.
          Sram te bilo za Lovernja. Molim te da ispravis to u postu. Covek je toliko zavoleo Partizan da je to nesto nevidjeno, ogromna ljubav i postovanje, ne vidim zasto njega kao primer kad je on sve suprotno.
          Last edited by mark !t zer0; 22-05-19, 16:10.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Ne kažem to, namerno sam naveo njega i rekao da treba da dobiješ zaradjeno bio Dule, Bertans ili Lovernj, tužio ili ne, zato sam naveo Milka i Cirbesa koji nikad ne bi tužio, ali da su zaradili zaradili su. Imaju pravo da tuže.

            Jebiga žena te pritisne, ovo ono, možda dobiješ i koji savet a možda ti neko i namigne.

            Comment


            • Svakako. Pogotovu sto Milko Bjelica nista ne duguje Zvezdi posle te sezone (za razliku od Blazica ili Cirbesa koji su zaboli jake ugovore kasnije zbog igara u CZV), pa mi i nema neke logike da bilo sta oprasta.

              Ja sam pomislio da Lovernja navodis sa Duletom i Bertom kao primer je su njih dvojica tuzili.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                Ja sam se i tada vatao za glavu kad sam saznao za njegovu platu. Odigrao nekoliko dobrih utakmica za dve sezone, u plej-ofu se uvek bio ucvikao i nije postojao na terenu. A i antipatičan mi je lik, iritantna njuška, iz očiju mu pare vire. Pare su svakako njegove, ono što se potpisalo mora da se poštuje.
                Vatao bi se zs glavu i ove sezone da kazu realno sta su platili. Sleperi para za kkcz i kkp...Tako bi svaki debil znao voditi klub kao ova dva..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Tamo pise da su godisnje obaveze prema njemu bile 280k a ne 400k koliko bi bilo da je ostao do juna. Znaci 280 a ne 400...debili su sto sad moraju da plate i kamatu i ostale troskove postupka, sta su hteli - da mu nikad ne isplate poslednje 3 plate?

                  Comment


                  • Ugovor je 40k mesecno. Zadnja 3 ipo meseca nisu placena. To je ko zna koji slucaj. Sramotno.Al jbte koliko love zaradjuju sportisti to je bolesno. Covke da ne moze da uzme opasnu kintu ne bi bio tu minut. Ulozi 0 izvuce sam Bog zna koliko.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Tamo pise da su godisnje obaveze prema njemu bile 280k a ne 400k koliko bi bilo da je ostao do juna. Znaci 280 a ne 400...debili su sto sad moraju da plate i kamatu i ostale troskove postupka, sta su hteli - da mu nikad ne isplate poslednje 3 plate?
                      Nisi u pravu. Procitao sam ceo ugovor.

                      WeChat Screenshot_20190522190219.jpg

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Vatao bi se zs glavu i ove sezone da kazu realno sta su platili. Sleperi para za kkcz i kkp...Tako bi svaki debil znao voditi klub kao ova dva..

                        Jesam li napisao pre neki dan kolika je plata Milka Bjelice bila, ti si se smejao kako ja lupam i da ti znas najbolje,

                        Pazi sada javno se to sada i napise od strane BAT koliki je ugovor imao, i zasto bih ja sada lagao za bilo ciju drugu platu a za platu Milka Bjelice iznesem u dinar.I to sam iznosio dok je jos bio nas igrac, pre nego sto je doslo do kurslusa u Podgorici.

                        Hvala Dejanu Radonjicu na insistiranju na obaveznom dovodjenju i potpisu Milka Bjelice. Ocekujem da ga Dejan angazuje sada i u Bayernu jer je ipak sada uzeo titulu u Japanu, pa ne razumem sto ponovo ne bi saradjivali.

                        Tih 200.000 eur ce se platiti svakako jer zakon stiti sve igrace tako da one price da KKCZ ne placa svoje igrace pada u vodu kada dodje do BATA, covek je posteno odradio svoj ugovor, i bice mu placeno kao i svima pre toga koji su tuzili, nije da ih je puno ali hvala Kinseyu, Jaki , Zirbesu, Bobiju koji ipak nisu pristupili Batu a mogli su svi pre Milka.

                        Ubuduce LosmiSK , kada napisem cifru za igraca znaj da je to ta cifra +/- 10 % i ne lupaj glavu oko plata igraca u KKCZ to je ipak vise matematika za tebe, drzi se tih liga Finske i Svedske ne bi li nam preporucio nekog playa umesto FC3.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Nisi u pravu. Procitao sam ceo ugovor.
                          [ATTACH=CONFIG]16615[/ATTACH]
                          Koji si zakljucak stekao?

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Koji si zakljucak stekao?
                            Otišao je u Španiju u aprilu... zbog toga ta razlika (tri mesečne plate)

                            Naravno da će kkcz morati da plati ali ostaje zauvek sramotan razlog zbog kojeg je napustio kkcz





                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Jesam li napisao pre neki dan kolika je plata Milka Bjelice bila, ti si se smejao kako ja lupam i da ti znas najbolje,

                              Pazi sada javno se to sada i napise od strane BAT koliki je ugovor imao, i zasto bih ja sada lagao za bilo ciju drugu platu a za platu Milka Bjelice iznesem u dinar.I to sam iznosio dok je jos bio nas igrac, pre nego sto je doslo do kurslusa u Podgorici.

                              Hvala Dejanu Radonjicu na insistiranju na obaveznom dovodjenju i potpisu Milka Bjelice. Ocekujem da ga Dejan angazuje sada i u Bayernu jer je ipak sada uzeo titulu u Japanu, pa ne razumem sto ponovo ne bi saradjivali.

                              Tih 200.000 eur ce se platiti svakako jer zakon stiti sve igrace tako da one price da KKCZ ne placa svoje igrace pada u vodu kada dodje do BATA, covek je posteno odradio svoj ugovor, i bice mu placeno kao i svima pre toga koji su tuzili, nije da ih je puno ali hvala Kinseyu, Jaki , Zirbesu, Bobiju koji ipak nisu pristupili Batu a mogli su svi pre Milka.

                              Ubuduce LosmiSK , kada napisem cifru za igraca znaj da je to ta cifra +/- 10 % i ne lupaj glavu oko plata igraca u KKCZ to je ipak vise matematika za tebe, drzi se tih liga Finske i Svedske ne bi li nam preporucio nekog playa umesto FC3.
                              Hahaha kriv DR[emoji23][emoji1787][emoji23]
                              Dokle neki idu[emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23]

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Otišao je u Španiju u aprilu... zbog toga ta razlika (tri mesečne plate)

                                Naravno da će kkcz morati da plati ali ostaje zauvek sramotan razlog zbog kojeg je napustio kkcz





                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Opsirnije pls ako moze i u DM obzirom da ja imam neka saznanja al mi djeluju kao suplja prica.

                                Comment

                                Working...
                                X