Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako pogledaš reciprocitet sa brojem poruka...
    Lošmi te šije za 0,3 a najtanji si na ovoj stranici...što opet ne mora ništa da znači.
    Last edited by Wingwalker; 07-04-19, 00:36.

    Comment


    • Originally posted by poacher View Post
      Друже, без увреде, али покупили сте све живе младе и домаће играче који су били доступни и истицали како је Звезда група странаца а ви браните част српске кошарке улагањем у домаће играче (иако су вам, до ових пристојних партија Маринковића, често на паркету били искључиво странци), а сада пишеш овакве небулозе.
      Kakve nebuloze,nisu problem nasi igraci nego stranci koji nemaju kvalitet da igraju u Partizanu,ako nemas da platis normalnog stranca,koji se dokazao u nekoj ligi ili bar bio glavni igrac tog koledza onda bolje uzmi nekog naseg iz KLS,ovu utakmicu nisu izgubili nasi igraci nego stranci.Mi smo pokupili sve zive nase igrace koje nece Covic,tj. koje mozemo. A nikad Covicev klub necu nazvati Zvezda jer on moze sutra da ga nazove i Lejkersi,sam je izjavio da moze da nazove klub kako hoce.

      Comment


      • To je konkretno vas problem. Vec petu godinu pocinjete sezonu pricom kako formirate mlad tim. Pa onda na njih dodate par stranaca al ako ubodete, Tegi krece sa hajpom kako mozete, pa uletite sa jos love jer vam se moze pa porastu apetiti a na kraju mosha. I ove godine isto, te Pecarski, te Nikolic, pa Zvezdi Jankovica pa Canak ce dobijati platu na osnovu uradjenog, nema pritiska samo laganica i puf eto ga Trinkijeri pa jos 4-5 igraca pa umalo u EC da se dalje prodje, poceo hajp, opet Tegi pali masu... Mosha. Sl godine lijepo otkaz svima ko nema kvalitet za EC nivo, dajte treneru budzet u junu pa polako. Ovo sto Ostoja i Tosa rade, nema mnogo smisla.

        Comment


        • Ko vodi Partizan dobro i stignemo do plejofa,ovo se ponavlja iz sezone u sezonu,krene se sa decom,pa onda dovedu gomilu nekih neartikulisanih stranaca za koje niko u zivotu nije cuo cisto da se dodje do tog plejofa i onda usledi silovanje od Covicevog kluba. Osvajaju nebitni kup,mozda im Covic i nebitno prvenstvo pusti da se loze a onda kad je bitno ponizi ih sa svojom evroligaskom ekipom. Bila prvo prica Pekovic unosi pare,sad Ostoja unosi pare a mi igramo sa strancima divljacima dok Covic dovodi proverene evroligaske igrace,zadnji primer Rivers,ne vrede svi koliko taj Rivers,samo Vucic maze oci partizanovcima sa svojim kadrom.
          Sto se tice Kalinica,on ima kvalitet za reprezentaciju i neka igra,samo neka se drzi kosarke i sto dalje od politike,drugi Vucic nam ne treba.

          Comment


          • Originally posted by Wingwalker View Post
            Ako pogledaš reciprocitet sa brojem poruka...
            Lošmi te šije za 0,3 a najtanji si na ovoj stranici...što opet ne mora ništa da znači.
            Biće da je ipak u pitanju staž kao presudna kategorija.
            Ti si ovde od juče u odnosu na mene, naravno figurativno rečeno, pa ne znaš da je ranije bio drugi sistem reputacija u kome je moja prednost bila još izraženija, pa su ih pre otprilike godinu i po dana promenili na sadašnji prilično nebulozan sistem.
            To je urađeno jer je forumašima koji ne pišu na ovom pdf-u smetalo da gledaju svakodnevno tu razliku između mene i njih pa su kukali dok nisu iskukali da bude ovaj sistem.
            Inače i sad ih ima koliko hoćeš sa četiri ili pet puta više poruka (20k, 30k, 40k poruka) koji imaju manju reputaciju od mene.
            Nikakvo hvalisanje, samo čiste činjenice, kao uvek.
            Za sve nejasnoće slobodno me sve pitaj, stojim ti na raspolaganju.
            Last edited by dekkard; 07-04-19, 05:32.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Alooooooo Vucicu daj jos para
              Zovi Ostoju utesi ga.
              Dzaba novci, dzaba SNS.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Alooooooo Vucicu daj jos para
                Zovi Ostoju utesi ga.
                Dzaba novci, dzaba SNS.

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                Neko bi rekao "dzaba vam novci moji sinovci"

                A naredne sezone umesto da se propali projekat trpanja para u podgrejanog leša zaustavi ,trpaće se još jače i više . . . I oni su toga svesni

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  Neko bi rekao "dzaba vam novci moji sinovci"

                  A naredne sezone umesto da se propali projekat trpanja para u podgrejanog leša zaustavi ,trpaće se još jače i više . . . I oni su toga svesni
                  Sad oni prelaze da navijaju za Buducnost ili Cedevitu i to snaznije nego za Partizan.
                  Samo gledaj

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Sad oni prelaze da navijaju za Buducnost ili Cedevitu i to snaznije nego za Partizan.
                    Samo gledaj

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                    Bez laznog moralisanja, nisam bio srecniji, nego kad ih je nabila kroacija 5-0.. sasvim legitimno. Nikad nisam navijao za njih u zivotu. Tako da mogu i oni...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Pavlović je za Kalinića veličina, onakav govnar kao Kalinoglu se radja jednom u hiljadu godina.

                      To što je Pavlović bio frustriran i ponašao se džukači na trenutke ne može u istu ruku sa prozivanjem čitavog naroda.Sad proziva Partizan. I igra za reprezentaciju?

                      Posle što smo propali? Pa zato što svaka budala može da lupeta i po Srbiji i po Zvezdi i po Partizanu. A on kao reprezentativac. More marš u Tursku reprezentaciju

                      Ti baš imaš problem. Smeta ti Kalinić, koji je samo rekao ono što mnogi misle? Da Kosovo nije naše?Tebi je veče pokvario Nikola Kalinić. Ma idi begaj. Kalina je car, Zvezda je pobedila Partizan, a ti bistri politiku na nekom drugom mestu. Btw, Pavlović je ljiga, malo si pomešao.

                      Comment


                      • Morate biti svesni da Dekkard navija za Cedevitu da ne bi prosla Buducnost koje se ocigledno plasi valjda bimu bilo draze da slabiji tim prodje i da mu bude lakse u finalu, sto on iskreno u sebi i misli. Dekkard je navijac starog kova i kao takvog ga volim,mi smo kao dinosaurusi..ali u njegovom slucaju on svoje misljenje uvek uglavnom zadrzi za sebe, sto je vrhunska stvar i veoma tesko za uraditi.

                        Jasno je da Buducnost bez EL i sa dosta treninga mnogo ozbiljniji protivnik od Cedevite i to je svakom jasno pai njemu... Bice tesko, ali realno ste kvalitetniji tim i ako ne prodjete u finale to je jedan ogroman neuspeh ove ekipe. Samo finale za oba tima kkcz i kkb je dobro dostignuce...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Morate biti svesni da Dekkard navija za Cedevitu da ne bi prosla Buducnost koje se ocigledno plasi valjda bimu bilo draze da slabiji tim prodje i da mu bude lakse u finalu, sto on iskreno u sebi i misli. Dekkard je navijac starog kova i kao takvog ga volim,mi smo kao dinosaurusi..ali u njegovom slucaju on svoje misljenje uvek uglavnom zadrzi za sebe, sto je vrhunska stvar i veoma tesko za uraditi.

                          Jasno je da Buducnost bez EL i sa dosta treninga mnogo ozbiljniji protivnik od Cedevite i to je svakom jasno pai njemu... Bice tesko, ali realno ste kvalitetniji tim i ako ne prodjete u finale to je jedan ogroman neuspeh ove ekipe. Samo finale za oba tima kkcz i kkb je dobro dostignuce...
                          Nije tačno, voleo bih baš sa njima da igramo i da ih razvalimo, ali ne vidim kako to može da se desi iz unapred iznetih razloga.
                          Ako se nekog pribojavam to je Cedevita, jer do sinoćne utakmice prikazivali su najbolju igru i najlepšu košarku.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Cuj ne moze da se desi..Stvarno pises nepotrebne stvari. Ko da je Cedevita ne znam sta, pa je cudo dobiti u Zagrebu ne kazem da su moguca oba scenarija, ali sa tim ne vidim kako moze da se desi, je ono, smesno
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Cuj ne moze da se desi..Stvarno pises nepotrebne stvari. Ko da je Cedevita ne znam sta, pa je cudo dobiti u Zagrebu ne kazem da su moguca oba scenarija, ali sa tim ne vidim kako moze da se desi, je ono, smesno
                              Aj dobro, nastavljamo priču u 21h.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Aj dobro, nastavljamo priču u 21h.
                                Znas da sam uvek tu, pare su na Buducnost, emocije na Cedeviti..Mada, iskreno bolje za ABA a i za nas da odigramo jedno musko finale...Kvota rapidno pada na Buducnost, ja sam uzeo 2.30 dosta ranije u nekom univerzimu to mi je win win situacija...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X