Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi ovi što su pljuvali kada udje Oly u ligu neka odu u Atinu da bodre svoj klub. To im želim.

    Comment


    • Ima i ovo: MUP Srbije dobio snimke lica koja su napala delegaciju Zvezde u Podgorici
      V.N. | 18. april 2019. 20:06 | Komentara: 4
      U Sramnom ataku na košarkaše Zvezde u Podgorici, tokom trećeg meča finala ABA lige protiv Budućnosti osim huligana iz navijačke grupe "Varvari", učestvovao je čak i Amar Nuhodžić, sin ministra unutrašnjih poslova Crne Gore

      Comment


      • Ja ne pratim sta se desava niti me interesuje, ali eto vidjeh jutros naslov koji kaze da je Nuhodzic izasao na teren i pljuvao igrace Zvezde.. pa eto samo da kazem da me to od njega ne cudi nimalo. Njemu i njegovim drugovima je avasta bilo dozvoljeno jos od kako smo djeca bili.. znam tu ljigu jos od vrtica. Momak okruzen ljigama i poltronima cijeli zivot. A inace je velika junacina... gradjen kao lizalica i vazda su ga drugi branili. Trebao mu je jedan od tih kosarkasa zavrnuti jednu vaspitnu, ne bi dva dana ustao.

        Sramota da im je dozvoljeno da od sportskog dogadjaja takve ljige prave cirkus.

        Comment


        • Nesto ruzno:
          https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1532208

          Nesto kako treba (sportski i u skladu sa funkcijom)
          https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1532215

          I nesto jako lepo
          https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1532288

          Comment


          • Hahhaha, objavljen snimak razgovora Bokan - Knezevic hahahhaha

            Comment


            • Originally posted by suptil View Post
              Hahhaha, objavljen snimak razgovora Bokan - Knezevic hahahhaha
              Dje, daj ikoje Knezevic

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Dje, daj ikoje Knezevic
                https://www.youtube.com/watch?v=A6hjHsBh7aY

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Sad videh sta je sve danas izaslo. Stvarno strasno, neki orangutani pusteni na teren, pljuju i psuju igrace, a medju njima se nasao sasvim slucajno i sin ministra policije koji na terenu kidise na Milenka Topica, nekadasnjeg igraca Buducnosti??? Gadjaju loptom igrace i strucni stab, jedino se videlo jasno da ona tuca nije napad na klupu, vec je samo ograda bila kolateralna steta u tuci na tribinama, koja se prenela na teren gde se vidi da jedan orangutan nabada jednog decka. Enis se javio sa recima da je u proslogodisnjem plej ofu sve vreme bio pljuvan i gadjan cim ustane sa stolice.

                  Atmosfera u Moraci je oduvek bila neartikulisana i divljacka ali ovo jucerasnje sto je zapoceto u proslogodisnjem plej ofu, je prevazislo sve granice. Mene bi bila sramota ovih ljudi da sam Podgoricanin. Treba se zahvaliti i Jasminu Repesi sto je podstakao ova desavanja svojom hrkotinom od izjave.
                  Btw taj orangutan kažu na CG forumima da je inspektor ali ako je istina da će biti pražnjen deo oko terena i prvi red tribina, džaba im i svi orangutani.
                  P.S. Nisu to Varvari već DPS aktivisti i SDB, policija...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Kaze mu Knezevic nesto otprilike, samo da znas da si posle onoga sinoc (misleci na utakmicu) u ozbiljnom problemu. ...sta god to znacilo

                    Comment


                    • Koja je ovo bagra..talog,mulj

                      Comment


                      • Мене само интересује како би се навијали Партизана поставили да се ово дешава у дуелима Партизана и Будућности. Верујем да би срџба била на високом нивоу а овде би се такође писало са доста емоција. Тако да праштајте партизановци ако се мало усиљено пише....

                        Comment


                        • @darkoPancev Na instagramu ispod ovog snimka navijacke strasti crnogoraca vec okacena... Pevaju se pesme Silovao te Dusko Bokane. Ocigledno je ovo vreme visokog napona za Bokana. Jasno je kao dan da iza svega stoji vrh DPS-a i da je sve ovo zalosno Zamislite predsednik Crne Gore na mecu i ne obrati se saopstenjem javnosti ili na konferenciji i ne osudi ono divljastvo.

                          Comment


                          • Kao sto vidite i na forumu i u javnosti , cjelokupna javnost u cg je osudila desavanja, mediji su osudili desavanja, mi forumasi iz nasih redova smo prvi osudili desavanja, kaznili su nas....trebali su jos vise.....Klub je odradio veoma lose neke stvari...dozvolio je nekim likovima (njih 5-10 likova) da bace sjenku na sve nas. Svi smo se ogradili od toga. Tako da sa te strane ...ima nade.
                            Last edited by Nemam_ti_kad; 19-04-19, 10:18.

                            Comment


                            • @Nemam_ti_kad Zbog cega bi mup crne gore odreagovao i na informativni razgovor pozvao sina ministra. Zbog cega da odreaguje MUP kada su aktivni pripadnici MUP-a u civilu ucestvovali u sranju. Dakle sva ova sprdacina je dobro organizovana od institucija tj. od jedne grupe koji su vise od formalnih nosioca vlasti. To je jako sramotno. Brani se Buducnost svim silama, brane se milioni...

                              Comment


                              • Originally posted by suptil View Post
                                @Nemam_ti_kad Zbog cega bi mup crne gore odreagovao i na informativni razgovor pozvao sina ministra. Zbog cega da odreaguje MUP kada su aktivni pripadnici MUP-a u civilu ucestvovali u sranju. Dakle sva ova sprdacina je dobro organizovana od institucija tj. od jedne grupe koji su vise od formalnih nosioca vlasti. To je jako sramotno. Brani se Buducnost svim silama, brane se milioni...
                                Stvar je malo kompleksnija i treba je dobro analizirati. Kao prvo, vecina ljudi koji su bili su zaljubljenici u klub. Politika kao politika pokusava da preko toga stekne neke poene. Takodje, postojala je doza revansizma za sve sto se desavalo kod vas,dalje, animozitet prema Covicu nakon hiljadu njegovih bljuvotina od aprila prosle godine.....jednostavno..isto kao i kod vas...razni interesi se preplicu....nazalost ipak sve zavisi od odnosa celnih ljudi klubova. Kada dodjemo do nivoa da zajedno u lozama gledaju utakmice tada mozemo pricati o nekim pravim stvarima.....ali ponavljam milo je sto su se svi normalni ogradili od par bitangi...ne znam da li ste procitali saopstenje navijaca....znate mi kad smo dobri onda smo najbolji u svemu....isto tako i kad smo losi onda nema niko preko nas....vi naravno mozete vjerovati meni ili ne...ne donosite prerano zakljucke...one stvari nisu za ponos....pozabavili smo se malo stvarima u svojoj kuci prvo.....ne znam ...nadam se da nocas necemo gledati onakve scene...

                                Comment

                                Working...
                                X