Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Eto,složismo se za kraj naše komunikacije
    Ja sa tobom nisam nikad ni komunicirao. Pokusas nekad iz petnih zila da napises nesto dobro, pametno ali ne ide ti kao juce nikako. Cekaj momenat i onda ispali....sli se dobro koncentrisi posto za sada tanko to izgleda.

    Kazem, nasa k9munikacija nikada nije ni postojala. In RL ti se ne bi ni obratio, ali eto ovde imas neki vid srece. E sad moze zbogom.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ovo sa Hitlerom bi trebalo da bude zabranjeno...pa i na ovoj temi...svaka vrsta analogije nije bas u vezi sa zdravim razumom...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Ja sa tobom nisam nikad ni komunicirao. Pokusas nekad iz petnih zila da napises nesto dobro, pametno ali ne ide ti kao juce nikako. Cekaj momenat i onda ispali....sli se dobro koncentrisi posto za sada tanko to izgleda.

        Kazem, nasa k9munikacija nikada nije ni postojala. In RL ti se ne bi ni obratio, ali eto ovde imas neki vid srece. E sad moze zbogom.

        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Pain? Vas bol se jos uvek ne povlaci koliko je duboko usadjen.

          Ko to spori?
          Vracamo se polako, sporije no sto bi ova mladjana Grobarija zelela, ali vracamo se bez:
          1. Prodaje kluba i njegovog identiteta.
          2. Zablude da je placebo ono za sta navijamo od malihh nogu.
          3. Moracete da zivite sa tim - prvo u svoj brlog, pa onda komentarisati ono oko tora.
          Dotle, nemam nista protiv da Vam Gazda "isteruje pravdu" na bilo kom kanalu: ako vam je to identitet i modus vivendi - neka vam ga.


          vama nema pomoći...

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Ovo sa Hitlerom bi trebalo da bude zabranjeno...pa i na ovoj temi...svaka vrsta analogije nije bas u vezi sa zdravim razumom...
            Sva sranja u kojima se pominju nacisti i nacizam treba - moraju biti sankcionisana. To nikako ne moze da prodje kao sala ili kakva analogija.
            Tu se apsolutno slazem sa tobom.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Lebdi duh...ne staje...

              http://www.zurnal.rs/kosarka/partiza...nosti?lang=lat
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Auuuuuuuu
                Pa vidis da oni odlucno ne prodaju klub i njegov identitet. Oni su iznad svih....po gluposti
                Sta kaze ostoja ima li vucic kakve ideje za igrace, kako da pojacate tim. Ipak on najbolje zna koji vam igraci fale i na kojim pozicijama

                Comment


                • Nas seljake oduševljavaju ove priče o moralu. Pa nismo mi naivni, dobro znamo u kakvom vremenu živimo. U jednom vremenu gde se licemerje razgranalo i gde je moral u funkciji samo kad je interes ugrožen. Imamo sa jedne strane priče kako su oni terali Đuru iako im je doneo titule i grupne faze evropskih takmičenja. Đura je doneo i dugove, zato je i sikterisan, da je budžet kluba bio u plusu, ćutali bi. Da su Vučela i Vazura odmah posle titule sa Markom doneli još jednu titulu i učešće u LŠ, niko reč ne bi rekao protiv njih, ćutali bi i poprckavali nas sa druge strane. Dalje...samo trenutak da gutnem malo viskića pa ću nastaviti.

                  Slična priča i kod nas. Terza je sada dobar ko ovčica, bistar, sposoban, oličenje kreativnosti ljudskog uma za pojedince, a onog trenutka kad krene po zlu e onda se ljudi sete morala i šire priče kako nije moralno da jedan takav lik i lice sa poternice bude u klubu. Slične priče su i u košarci. Sećam se ja i parola naših komšija - bolje i beton liga nego da nas vodi SNS ljiga. Al SNS ljigu većina prihvatiše i hvali, još da ih je uveo u Evroligu i oreol božanstva bi mu dali. Tako da manite se ovako virtuelno pričica o moralu.

                  Comment


                  • Drago mi je što predsednik Aleksandar Vučić i njegov tim vode Srbiju ka boljoj budućnosti.

                    Navodi i jedan primer iz svakodnevnog života:

                    - Ranije kada sam iz Madrida dolazio u Beograd, presedao sam dva, čak tri puta. Sada, od 1. juna imaće direktan let, znatno lakše ću moći da odem i vidim decu.

                    Hahahahahahahh, takoe. A obicni gradjanin ce isto moci da... Pa dobro moce da vidi avion za Madrid kako slijece [emoji16]

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                    Last edited by StefanPG; 10-04-19, 09:52.

                    Comment


                    • Stefane, sad citam na drugom forumu, pise covek koji je kucni prijatelj Deje Radonjica, da su organizatori protesta u Podgorici dosli do tacnih podataka oko plata igraca u KKB.
                      Posto si dole mozes li da potvrdis ovo? Da ne prenosim ja takve podatke. Ispisao je mesecne plate za 6 igraca KKB.

                      Comment


                      • Partizan avangarda


                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Partizan avangarda


                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                          Zgadio mi se zivot
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Grobari navalili sa slavopojkama Vučku. Onaj se od sreće topi, ovakve pohvale nije mu rek'o ni Ćoki. Očekujem uskoro kamionče evrića za KK Partizan.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Partizan avangarda


                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Avangarda i borci protiv nepravde.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Partizan avangarda


                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                                Slobodan je da se vrati i ostane u Kragujevcu.

                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X