Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Trebalo je Dzileta da ispostujete Ivane, sutnete one koji su busili. Repesa je.........pa....Repesa i toga treba najvise da se plasite
    A ne krivim ja Jaska ni za sta,zlo sjeme je posijano na pocetku sezone.
    Sto se krivo rodi vrijeme ne ispravi.
    Ja mogu samo da nagadjam sta se desava u klubu i zbog toga ne bih imenovao nikog kao krivca ali na ljeto bih takvu cistku napravio pa makar se borili za opstanak iduce godine,muka mi je od svega.

    Comment


    • Timovi koji će se takmičiti u plej-ofu još nisu poznati. Ako bude prema očekivanjima, tu će biti Crvena zvezda, Budućnost i Cedevita. To su ekipe koje imaju veće budžete od Partizana. Znamo svi kako to funkcioniše u ostalim klubovima, međutim, imamo veliku prednost u navijačima, u mladoj ekipi, hemiji u timu i kvalitetnom treneru. Biće velika borba. Ne mogu da prognoziram ishod, ali mogu da kažem da ćemo protiv bilo kog tima dati maksimum. Mi kao uprava smo spremni da, ako osvojimo ABA ligu, pripremimo klub za takmičenje u Evroligi. To je put kojim naš klub hoda prethodnih 15 godina, to nije ništa novo za Partizan
      Nas voljeni predsednik, gospodin Ostoja, potvrdio da imamo najmanji budzet i rekao da smo spremni, ako uzmemo ABA, da pripremimo klub za EL.

      http://www.mozzartsport.com/kosarka/...-stvari/319790
      Last edited by Mr. Wolf; 19-02-19, 12:25.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ja suđenje ne bih ni sada pominjao da se 2 dana ne vrti neka mantra o krađi.
        Samo sam crno na belo dokazao da se više grešilo na štetu Partizana, ali da nikome nije bilo na pameti da to pominje u toku utakmice i posebno posle jer je ipak ovo nevažan kup a tek slede utakmice u ABA.

        Dakle, sudije greše, sudije nemaju nameru, sudije ne odučuju pobednika.

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Jedino sto je dobro kod nas ove sezone je sto se djeca slikaju sa bivsim nba sampionom i ostalim crnjama.
          Kad pocnu na ljeto mala crncad da se radjaju po Pg ima da rade pistolji.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Tako je to ovde

            Sad ozbiljno. Buducnost i Zvezda su i dalje najveci favoriti za ABA titulu. Videcemo sta ce KC Rivers da donese. Ja iskreno ne znam sta da zelim. Ne mogu da se odlucim da li su nam vece sanse da idemo odmah na Zvezdu u plejofu ili (ako dodjemo) u finalu. Rekao bih da nam manji broj utakmica vise odgovara. S druge strane, mislim i da Buducnost ima vece sanse protiv Zvezde na manji broj utakmica, tj. u polufinalu. Svakako nas ceka uzbudljiva zavrsinica. Moje misljenje je da su favoriti ovim redosledom: Zvezda, Buducnost, Partizan, Cedevita.
            Ajde kosarkaski bez dzinksa sto je Zvezda favorit sa trenerom pocetnikom i dva rekreativca.

            Comment


            • Nenad Krstić rekao da se ne svira ono. Ja ne pričam o kradji, samo da potvrdim grešku sudija. Malo sam ja ipak igrao tu košarku pa ono u životu nisam video. Jednostavno se ne svira.

              Sad je gotovo i nije bitno, nego eto.

              Onda Zvezda-Fener napad kad je lopta završila kod Judoa mogli su svirati isto faul ne sećam se sada tačno napada ali znam da je bilo na granici faula, a kad se baca lopta na koš to se nikada ne svira jer se zna da igrači iracionalno reaguju jer je u pitanju pobeda ili proaz.

              Jedino ako rukometni faul napraviš.

              Comment


              • Originally posted by uncletima View Post
                Nista se ti ne sekiraj. Setaces ti, Partizanov avatar... opet.
                Naravno da hocu,Partizan je moja velika ljubav.
                Autovao sam se nedavno.

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Ja suđenje ne bih ni sada pominjao da se 2 dana ne vrti neka mantra o krađi.
                  Samo sam crno na belo dokazao da se više grešilo na štetu Partizana, ali da nikome nije bilo na pameti da to pominje u toku utakmice i posebno posle jer je ipak ovo nevažan kup a tek slede utakmice u ABA.

                  Dakle, sudije greše, sudije nemaju nameru, sudije ne odučuju pobednika.
                  Ti lazes i manipulises jos pre utakice si pomenuo sudjenje a da ne pominjem broj bacanja Zvezde protiv svih njenih protivnika koje potenciras, to tvojima u osnovnij mozes da prodajes, a zanimljiv si isto kao vas potparol, nisi mi odgovorio smes li da se slikas sa Sergejom?

                  Comment


                  • A to da je kosarka sport u kome je uvek pokraden Partizan znamo jos iz Dodik- Tadiceve ere, bar Vujosevic je sudijama svasta pominjao i drzao vrata dok ih Danilovic prebija.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Kad pocnu na ljeto mala crncad da se radjaju po Pg ima da rade pistolji livori.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Jaoj, Valter, nemoj o tom dzinksu, nismo deca da u to verujemo.

                        Ukratko - Zvezda i Buducnost su najveci favoriti, a Zvezda deluje vise kao tim od Buducnosti koja je divlja. Dosao vam je KC Rivers, veliko iskustvo ima covek, videcemo na koji nacin ce se uklopiti u tim i sta ce doneti. Imate sjajan skor u ABA. Dobili ste Buducnost tri puta ove sezone, sve rutinski. U odnosu na KRK, bicete u punom sastavu. Tomic jeste pocetnik, ali glavni protivnik mu je Repesa, dosta iskusniji, ali...........to je Repesa, luzer. Da Trinkijeri vodi Buducnost, mislim da ne bi imalo smisla raspravljati uopste ko bi osvojio ABA, ovako..... ne kazem ja da Partizan ne moze da iznenadi, ali mislim da ce nam faliti neko ko ce da reseta sa distance i pogadja teske suteve kad ekipu ne ide, kao sto vas je Bili svojim trojkama drzao u igri. Ali ima jos do zavrsnice, da vidimo da li Buducnost moze da zalici na tim pred plejof.
                        Last edited by Mr. Wolf; 19-02-19, 12:38.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          U dolini rijeke Zete rodilo se crno dijete
                          Davno se pjevalo kad su nam dolazili ovi iz nesvrstanih zemalja na obuku za pilote

                          Comment


                          • Ja koliko vidim jedino se ovde zvezdaši pale kao ludi...

                            Kaže neko Zvezda favorit brže bolje se skače da se upinje da nije favorit zaboga zbog pritiska.

                            Pa ne odlučije Cooper sa foruma ko je favorit šta vam je ljudi smirite se malo.

                            Svi su drugi opušteni samo vi skačete. Jebo Sergeja Valtere šta ti je.

                            Nije vam Partizan kriv što je Čović nesposoban sam da bilo šta uradi bez sipanja novca od države. Sad ćete reći da to ide tako jer smo državni klub. Ok jedva čekam da Čović ode da neko drugi troši državne novce.

                            Matori ispušta otrovne zmijske strelice i stvara toksičnost uvek. Nikada taj nije kriv, bahato govedo, koje ide ono da nekoga bije. On će nekome da morališe... Uvalio debelu proračunatu guzičetinu u Zvezdu čak se nadao da će politički da živi.

                            Još su mu dali da se šeta po FK. Kakva sramota.

                            Nema onoga čega se matori dohvatio a da on nije na kraju ostao u plusu. Taj ako bude odlazio ojadiće Zvezdu bićemo ko 2010.

                            I koliko god je Terza ovakav i onakav Terzu možeš eventualno smeniti, ovoga ne može skloniti niko. Biće tu dok ne propadne, sve u inat, a KKCZ će da ispašta.

                            Jebe se njemu i za Zvezdu i za sve. To je čovek koji ima samo + i - u glavi

                            Comment


                            • Vidi Kupere...sve je sjajno i bajno sto si napisao...i tacno...ali s obzirom na tvoj dosadasnji opus, u svim mandatima i svim forumima...prosto nije iskreno...ti si prvi koji je u predjasnjim duelima potezao pitanje kradje, drzavne sise, iluminata i ko zna cega jos...Lepo je to sto ovde zelis da krenes nekim drugim pravcem...videcemo kad dodje do vaznijih utakmica koliko si u stanju da odrzis rec...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                U dolini rijeke Zete rodilo se crno dijete
                                Davno se pjevalo kad su nam dolazili ovi iz nesvrstanih zemalja na obuku za pilote
                                Neka su ziva i zdrava, cek`kad stasaju za kosarku - necete morati da trazite igrace po Amerikama.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X