Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne,nije Zvezda oni su pokradeni, sami protiv svih oduvek opozicija uz kuma predsednika koji im govori ko sme da se slika sa igracima a ko ne sme.

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      8 sekundi se svira kada sat pređe na 15 sekundi, to znaju svi koji prate košarku duže od 8 godina.
      Elementarno nepoznavnje pravila i signalizacije u evropskoj košarci.
      Samo da te demantujem, 8'' neke sudije sude kada pokaže 16'' na semaforu a neke 15'' na semaforu i to nikad nije unificirano, tako da ne seri, to znaju svi koji prate košarku 3 meseca a ne 8 godina, 20 godina...
      Inače, o tome su skoro pričali u ednom prenosu Edin i Kole.
      P.S. koji je taj realni Zvezdaš?
      Last edited by nebitan; 18-02-19, 10:53.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • A ako ih dobijemo nekim cudom u Aba ligi, krenuce od Tegeltije do svih medija o broju bacanja, o aparhejdu, o parama sa Kosova .

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Ne,nije Zvezda oni su pokradeni, sami protiv svih oduvek opozicija uz kuma predsednika koji im govori ko sme da se slika sa igracima a ko ne sme.
          Tako je.

          Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          A ako ih dobijemo nekim cudom u Aba ligi, krenuce od Tegeltije do svih medija o broju bacanja, o aparhejdu, o parama sa Kosova .
          Naravno.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Nama su u Čačku dok smo bili deca protiv Borca i Mladosti jebali i tatu i mamu i pljuvali nas sa tribina a nisu šipkaši. Čuveni roditelji Čačana ambiciozniji od svoje dece. Tako da ne rade samo šipkaši to, to rade svi.

            Još tada kadeti, deca, pa ti jbu familiju.

            Ne relativizujem uzvike niti pravdam navijače Partizana ali nije sportska dvorana ustanova kulture i umetnosti, slažem se da treba da postoje neki kodeksi ali nije to slučaj samo navijača Partizana i Zvezde.

            Comment


            • Al ce da gori u ABA u 1/2ako Bog da i sledecu odmah....

              Ganac opusti se malo, tek slede mecevi odluke i za titulu...Sacekaj malo i doci ce i oni na red
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Samo da te demantujem, 8'' neke sudije sude kada pokaže 16'' na semaforu a neke 15'' na semaforu i to nikad nije unificirano, tako da ne seri, to znaju svi koji prate košarku 3 meseca a ne 8 godina, 20 godina...
                Inače, o tome su skoro pričali u ednom prenosu Edin i Kole.
                Ganac ne padaj na one gluposti sa avatarom, to je i cilj provokacija, godinama ih nema ili se pojave sa pricom o ugrozenosti i nekim laznim moralisanjem a sad kad su u Sns u i kad im se udeli neki trofej jaki su bas, sve ce proci, preziveli smo i gore.

                Comment


                • Mene su u Vrbasu gadjali kamencicima..o psovanju je suvisno i pricati+mi je sudija svirao petu a bio sam na 3-4 metra od toga igraca hahaha..Ima svasta
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ko ne zna da broji od 24.0 do 16.X unazad nisam mu ja kriv.

                    Ima večernja škola da se nadoknadi propušteno.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Mene su u Vrbasu gadjali kamencicima..o psovanju je suvisno i pricati+mi je sudija svirao petu a bio sam na 3-4 metra od toga igraca hahaha..Ima svasta
                      Ako nastavis da prorokujes sa ovom stopom uspesnosti - kamenovace te opet cim krocis u Pionir.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Ako nastavis da prorokujes sa ovom stopom uspesnosti - kamenovace te opet cim krocis u Pionir.
                        Persona non grata...Ne znam sa koje strane bi me napali..Gutrie iz bele loze, Dekkard sa terasice ili Sarac iz partera B....mora bih u lozu do Nebojse..tu bi bio najsigurniji
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Persona non grata...Ne znam sa koje strane bi me napali..Gutrie iz bele loze, Dekkard sa terasice ili Sarac iz partera B....mora bih u lozu do Nebojse..tu bi bio najsigurniji
                          On bi te zadavio zbog Radonje
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Ko ne zna da broji od 24.0 do 16.X unazad nisam mu ja kriv.

                            Ima večernja škola da se nadoknadi propušteno.
                            Tako je kupere stari trovacu.

                            samo na slici koju su postavili pise 16 sekundi a Belosevic ne svira faul a Renfro je jos uvek na svojoj polovini.
                            A kada je svirao sta je stao na 15 sekundi a on je i dlaje bio na svojoj polovini svojim ocima sam video.
                            To mu je signalizirano i s azvezdine klupe i trazeno da pogleda snimak na sta je on odbio.
                            A o faulu u napadu da ne pricanmo Renfroa.
                            Faul Berona je bio ali do te price o tom faulu ne bi svakako dosli da nije bilo ovih dve situavcije gde je Partizan postigao cetri poena.

                            A ti nastavi da kenjas po obicaju i dalje.
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Ovo nisu koraci?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Sa drugog foruma

                                Slazem se sa svim odlukama, pogotovo za onaj faul Ristica, ali eto cak su im progledali kroz prste. Dodacu opet i onaj faul Cirbesa nad Gagicem u prvo poluvrijeme kad ga je bukvalno bacio rukama dolje, a sledeci napad sudjen faul Partizanu na cisto postavljanje cini mi se.



                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X