Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je od vas drugara moderatora obrisao moj post? Ne svidja vam se što za "elitni" Partizan navija Miša Tumbas?

    Comment


    • sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
        Ko je od vas drugara moderatora obrisao moj post? Ne svidja vam se što za "elitni" Partizan navija Miša Tumbas?
        Ja i isto tako bih obrisao i bilo koji post u kome se koriste hendikepirane osobe za patkometriju. Gde je granica, covece?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Gde je granica, covece?
          Jebem li ga, valjda kod Horgosa... Ne drzi me uopste, ali...

          ,

          mislim da je tu negde... (seven handred...uAn handred, nine millions/billions - almost! Are we there, yet?!)
          Last edited by uncletima; 04-02-19, 02:34. Reason: nUmbers

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Ja i isto tako bih obrisao i bilo koji post u kome se koriste hendikepirane osobe za patkometriju. Gde je granica, covece?
            Onda manje provociraj i briši i druge postove, a ne samo one koji te lično dotiču. Je l treba da te svaki put neko podseća da si moderator i da su pravila ista za sve?

            Comment


            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
              Onda manje provociraj i briši i druge postove, a ne samo one koji te lično dotiču. Je l treba da te svaki put neko podseća da si moderator i da su pravila ista za sve?
              Lepo sam ti napisao da je koriscenje hendikepiranih osoba u cilju patkometrije zabranjeno i da ce svaki takav post biti brisan ma o kome se radilo.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Nazva li nas to sakupljacima sekundarnih sirovina tj sirotinjom, ociju ti?!
                Nisam, nazvao sam vas zenama.


                Spoiler
                Nemoj druze da patetises, i izvrces reci, lepo pise, procitaj.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Lepo sam ti napisao da je koriscenje hendikepiranih osoba u cilju patkometrije zabranjeno i da ce svaki takav post biti brisan ma o kome se radilo.
                  Lepo sam i ja tebi odgovorio. U redu je što si obrisao moj post, ali primenjuj slične aršine i na provokacije tvojih drugara, a ne samo kada to vama odgovara. Cooper bi za svaki drugi post i provokaciju trebalo da bude banovan, a tebi je to sprdnja.

                  Comment


                  • sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Kakva je ovo zurka bez mene?

                      Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Partizan ima više bogatih navijača koji plaćaju veci porez pa ti to dodje na isto. Otkada znam za sebe je tako.
                      Naravno da ima kada reketiraju igrace. A opste je poznato da igraci Partizana imaju puno novca. Evo sad ce i drzavni tuzilac da procesuira javno priznanje otimanja novca od igraca, samo tetki da odnese lek. Ceo predmet ima, samo nema vremena.

                      @mark i ostali:
                      Daleko da je Covic cvecka(mada vam nije ni smetao dok nije preuzeo KKCZ) ali neko takav je jedini mogao da razbuca to politicko-mafijasko-sudijsko udruzenje gradjana. Otimanja igraca, ponocne sednice, menjanje pravilnika, titule iz auta, prebijanje sudija u gepecima i iza vrata, nocni pozivi igracima, pretnje pistoljima igracima i sudijama, davljenje dece od 17-18god, verbalne pretnje smrcu sudijama, politicari i mafijasi na celu kluba, slavlje drzavnog vrha(ne samo Srbije) zajedno sa igracima cak i u svlacionicama....
                      Takav klub vam je valjao jer ste imali titule. Sada kad vas je Covic upristojio sve vam nesto smeta....zato sto nemate titula. Ustvar vi treba da budete zahvalni Covicu za ovo upristojavanje.

                      Kad malo bolje razmislim kakav je to poduhvat od strane Covica. Imas klub koji vodi drzavni vrh, koji drzi sudijsku organizaciju, novinare, koji ima neogranicene novcane resurse, gde se ne zna ni koliko je novca uslo ni koliko je izaslo, klub koji samo prstom pokaze na nekog igraca i taj je njihov bez obzira na pravo i pravdu...trebalo je toj hidri odseci svih 8 glava

                      Comment


                      • Hmm 5 miliona[emoji848][emoji848][emoji848][emoji848]
                        Kako kad svi igraju za dzabe


                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                          Onda manje provociraj i briši i druge postove, a ne samo one koji te lično dotiču. Je l treba da te svaki put neko podseća da si moderator i da su pravila ista za sve?
                          Bez ovakvih postova na ovoj temi.

                          Ometanje moderacije - 3-15 dana
                          Primeri: komentarisanje moderacije na pogresnom mestu, ponovno postovanje obrisanih postova itd.

                          Comment


                          • Opustite se ljudi, šalim se. Zaista ne bih ulazio ozbiljno u ovakve rasprave. Bilo bi to bas neozbiljno sa moje strane.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Bez ovakvih postova na ovoj temi.

                              Ometanje moderacije - 3-15 dana
                              Primeri: komentarisanje moderacije na pogresnom mestu, ponovno postovanje obrisanih postova itd.
                              Nema potrebe da braniš kronosa, koji je mnogo duže moderator od tebe, a i nemam ništa lično protiv njega. Više puta sam pisao da je veoma duhovit i da forum ne bi bio isti bez njega. Tema je ionako Pomračenje i trebalo bi odavno da se gasi. Nemojte da dozvolite da se uopšte provocira, pa neće ni biti dalje rasprave i banovanja. Neka važe isti kriterijumi za sve, nebitno koji moderator navija za koji tim.

                              Comment


                              • A ja bih te pitala sta imas protiv zena

                                Nego povodom ove situacije kod komsija i fotkanja sa nepozeljnim osobama, oglasavo li se Tegeltija nesto?
                                Cuti, a?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X