Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Grof View Post
    Oni mogu da imaju isto / slicno misljenje, ali napisati da Kalina pise po AV diktatu... vazi...
    PS
    Ne pratim uopste AV (nemam ni tviter), a i ne zanima me preterano sta prica. Ionako radi po necijem nalogu, kao i vecina prethodnika u proteklih par decenija.
    Nemaju oni isto misljenje,nego Kalinic ponavlja ono sto Vucic prica o Kosovu,promovise tu izdajnicku politiku,kao sto rekoh ili previse gleda Vucica na TV-u ili je u nekim prijateljskim odnosima s njim,pa ga ovaj koristi za svoje dnevne potrebe.Ne treba zaboraviti da je Kalinic presao u Zvezdu bas kad je Vucicev burazer bio neki funkcioner u klubu.Nijedan drugi igrac nije imao ovakve politicke ispade osim Kalinica.Ne verujem u slucajnosti,znao sam da ce Vucic da se oglasi posle Kaliniceve izjave o Kosovu.

    Comment


    • @Mihajlo

      Jedino što bi moglo da "opravda" ovakav post je mladost i to negde -18 , i to dobrano ispod 18

      Comment


      • Ispade Kalinic veci izdajnik od vlasti... samo je ispao glup da to kaze naglas..a ovi su to iskoristili, olaksali su im...Evropi i Kosovu je bilo jasno kako mogu doci do Kosova, a to je desnica..tj da kazem radikali bivski i sadasnji+sps zato i jesu na vlasti...pa Toma su prinzali kao predsednika dva sata pre kraja izbora...Trenutno smo samo u procesu da se to sve zavrsi..sto ne moze odmah ali korak po korak...Pa mi se borimo za nezavisnot kosova u Papa Novoj Gvineji...haha, smesne price...Kalinari je jako dobar momak, posten i ne sumnjam u njegove lose namere...

        Cak i da ih ima, to je totalno nebitno za celu pricu..Zuti 'izdajnici' nisu priznali Kosovo, ali zato ''patriote'' hoce..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          @Mihajlo

          Jedino što bi moglo da "opravda" ovakav post je mladost i to negde -18 , i to dobrano ispod 18
          To mi samo govori da si ti jos navijacki ostrasceno dete.Ovo su ti cinjenice,Kalinic iznosi "svoje" misljenje o Kosovu,Vucic to istog trenutka podrzava jer je to njegova politika.Zasto bas Kalinic? Cinjenica je i da je Vucicev burazer bio funkcioner u kosarkaskom klubu,mozda gresim ali mislim da je tih godina Kalinic iz Radnickog presao u Zvezdu. Zasto neko od sportista nije izneo ovakvo misljenje kao Kalinic sto ga ima o Kosovu pre 10 godina,20 godina nego bas sada kad Vucic sprovodi tu politiku? Klasicno uvlacenje u dupe Vucicu ili prosto ga Kalinic toliko gleda da je hiljadu puta izgovorena laz postala za njega istina.

          Comment


          • samo je ispao glup da to kaze naglas.
            Stalno drobiš o politici a čoveka nazivaš glupim , zato što ima stav i hrabrost da to javno kaže ????

            @Mihajlo

            Onda je još gore ako ti mladost nije olakšavajuća okolnost Vidi ,možda je Erdogan umešao prste jer je dobar sa AV-om ...AV dobar sa Erdoganom , Kalina igra u Turskoj ...sve jasno ko dan
            Last edited by Samo Zvezda; 01-02-19, 10:39.

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Nemaju oni isto misljenje,nego Kalinic ponavlja ono sto Vucic prica o Kosovu,promovise tu izdajnicku politiku,kao sto rekoh ili previse gleda Vucica na TV-u ili je u nekim prijateljskim odnosima s njim,pa ga ovaj koristi za svoje dnevne potrebe.Ne treba zaboraviti da je Kalinic presao u Zvezdu bas kad je Vucicev burazer bio neki funkcioner u klubu.Nijedan drugi igrac nije imao ovakve politicke ispade osim Kalinica.Ne verujem u slucajnosti,znao sam da ce Vucic da se oglasi posle Kaliniceve izjave o Kosovu.
              U pravu si, Vučić mu sredio i da pređe u Fener, Željko se bunio ali mu zapretili pa morao da legne na rudu.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • On je javna licnost i njegova rec ima tezinu,nije to nikakva hrabrost,svaka budala zna da je Kosovo okupirana teritorija od strane Amerike i Nato pakta,problem je sto ce Vucic da prizna i potpise da smo izgubili Kosovo za sva vremena,a onda ce morati da potpise i da smo izgubili Rasku oblast,Nis,Vojvodinu...malo nam je jedan Vucic pa nam treba i Kalinic da nas podseti kako mi ne vredimo nista,kako smo stoka,kako nista nije nase i sve treba da predamo jer smo naleteli na najjacu svetsku silu.Preci nam se prevrcu u grobu od ovakvih izjava,oni su prolivali krv za Kosovo,Srbiju,Vojvodinu a mi cemo to sve kulturno da predamo i postanemo robovi Amerike i Nato pakta.Ne brinem ja za Kalinica,on sa svojim milionima moze da nadje domovinu i u Turskoj ali mi ovde imamo samo Srbiju,koja je sve manja i manja.

                Comment


                • Ko ovde govori o Kalinicu kao kosarkasu,da nema kvalitet ne bi igrao u Fenerbahceu,samo pricam o njegovoj izjavi u kojoj podrzava Vucicevu politiku,iz kog razloga ne znam,ali svakako nije slucajnost da on to izjavi a Vucic posle podrzi to misljenje koje je i njegova politika.

                  Comment


                  • To sto ti mislis i imas stav ne znaci da je za bilo cije dobro, osim sto se kao mantra ponavlja kod mnogih, kao ni njegovo na kraju, samo ne znam sto njemu oduzimas ista.

                    Kao Kalina je neko koga mase obozavaju, prate, slusaju, ne znam sa kakvim autoritetom u ovom drustvu pa je bas on izabran od strane ovog psihopate... budalastina!

                    Lepo covek kaze da se resi problem Kosova, a ne da se potpise ista...e sad cita ko kako zeli, a na kraju da ste mozda i procitali celu njegovu izjavu i sve sta je rekao mozda ne bi ovoliko danima raspredali o totalno nebitnim stvarima i dokazivali ne znam samo sta i kome ili ipak citate sa nerazumevanjem

                    http://rs.n1info.com/Vesti/a455349/K...-politici.html
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Dok se ovde busaju precima, potomstvo ode da zivi negde drugde.
                      BTW, imaju i drugi pretke koji su ginuli.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Pa jesi li citala sta kaze kako da se resi problem Kosova,da se uzme sta se moze uzeti,cije su to reci? Kalinic ponavlja Vuciceve recenice o resenju kosovskog pitanja,kako nijedan drugi sportista nije izasao sa tim stavom nego samo Kalinic,jesu li on i Vucic pametniji od ostalih ljudi,sportista,istoricara,pesnika,akademika,lekar a,pekara,pa ce oni resiti kosovsko pitanje tako sto ce ga predati,tako moze i moja baba da ga resi.

                        Comment


                        • Mihajlo..najmanji problem po gradjane Srbije jeste kosovsko pitanje..Koliko su se ovi nakrali i kakav siztem su stvorili korupcije, bice predavanja o toj temi...Dodji veceras u NS kod SNP da se bunis protiv vucica..Brdo mase negoduje a na skupovima nema skoro pa nikog...

                          Ovde gde su ljudi srecni sa platom 300- 500e ne mozes odbraniti ni pkb, savamalu a ne Kosovo koje si izgubio pre 20g..Mi i jesmo kerov ..... od naroda, uriniraju po nama nasi zadnjih 30g a mi trazimo krivce u drugima...To sto ja imam los ili dobar zivot, nije kriv niko drugi sem mene..tako i za ostale..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kalinicev intervju na celoj stranni Blica je nesto najdebilnije sto sam procitao skoro.

                            Nije nikada video Nemca ili Amerikanca da pijani prave gluposti ili sta vec. Hahhahahahahah, nema dodira ceo intervju sa sportom, isto kao kada bi pozvali nekog profesora sa pravnog fakulteta da komentarise taktiku Fenerbahcea i zbog cega su izgubili i sta bi trebalo da se promeni.

                            Ne prdi liče i igraj taj basket, procitao par knjiga i sad on soli pamet celom narodu. On se uzdigao iznad mase, prosvecen, muka mi je od takvih likova
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ja stvarno nemam pojma sta Vucic prica, niti mi pada na pamet da ga slusam ikada, dovoljni sto razni mazohisti seruju na sve strane njegove bisere, pa ponesto dodje do mene, ali o Kosovu stvarno nemam pojma, osim da priprema plan vec dugo da iz ove status quo situacije stavi paraf da priznaje Juznu pokrajnu, tako se bar prica. Iz vise razloga mi je to sumnjivo da ce i da uradi, ali ne bih sada o tome.

                              Kalinic je nebitan u celoj prici. To sto se eto drznuo da prica o necemu sto mnogi sigurna sam misle, ali eto cute i "gledaju svoja posla" to je njegova stvar, nije ni prvi ni poslednji sportista ili sportski radnik koji je to uradio i progovorio o necemu sto je mimo posla kojim se bavi.

                              Ali da, to sto je pricao za strance koji su ne znam kako fini, naravno da je najobicnija glupost. Makar i da nije nikada video ruzno i bahato ponasanje drugih po tom belom svetu, besmisleno je tako generalizovati, nije mali. Ali ocigledno da sa nasima ima bas neka losa iskustva, ko ce ga znati.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ovo mu nije trebalo. Postao Vucicev bot.

                                Comment

                                Working...
                                X