Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ Ganac

    Zaboravih, malopre... I tebe treba banovati, samo zato sto si Kronosu komsija!

    Spoiler

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Koga sam ja provocirao, kojim postom i kada?

      Prebaci ovo na kritike.
      A kada nisi? Ti si inicijator mnogih bespotrebnih rasprava na više topica. Dokle ćeš više da truješ forum i da za to budeš nekažnjen? Zar Ganac, jedan od najkorektnijih i najodmerenijih forumaša, zbog tebe da se pravda i povlači sa foruma?

      Comment


      • Nije, Agent, kriv, vec oni koji se "pecaju". Ignorises, ili stavis na IL i cao djaci.

        Comment


        • Apic u Lokomotivi, ima ugovor sa Zvezdom pa bi trebalo zaraditi nesto, ti je jedina nada da se pojacamo prodajom, Zvezdi nema ko da da pare dok ĝod je Covic u nemilosti, jedina nada su prodaje.

          Comment


          • Centri su uvek trazena roba a i skupocena. Narocito ovako dominantni.
            Ocekujem jedno 500.000€ + procenat od dalje prodaje

            Comment


            • Otišao je za oprost dugova.

              Comment


              • Kako za oprost dugova pored tolikog novca koji sipa drzava?

                Comment


                • Eto cuh da vec danas leti za Kuban.
                  Koliko god se grobari u zemlji trudili da nam vezuju i ruke i noge, ovi grobari van zemlje ih razvezuju. Hvala im na tome. Obezbedise nam pola ovogodisnjeg budzeta.
                  Nije hteo Lendejla za 250.000 jer je hteo instant kvalitet. Ali to naravno ima cenu

                  Srecno Dragane i da sledeci ugovor bude jos bolji. Trebace nam novca i za par godina

                  Comment


                  • Ovde da napisem, ne mislim da je Partizan imao ikakve sanse protiv Monaca i mislim da tamo tek nema sta da trazi. Aleksej Nikolic je pogadjao nebitne suteve jer su igraci Monaca otaljavali mec. Igrali su sa 7-8 igraca u rotaciji i Partizan se razigrao tek kada su se ovi opustili. Tako da ne, nema taj povratak nikakve veze sa srcem, borbom i ne moze se optimizam zasnivati na tome.

                    Narocito me nervira kad neko pocne da pogadja i junaci se na -20. Sto nisi igrao kada je trebalo da se izbegne tih -20 protiv koncentrisanog i motivisanog protivnika?
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Tomić pred FMP: I minut pada može da nas košta
                      Ovaj nema stida...

                      Comment


                      • Mnogi nemaju stida...mnogi nastavljaju tamo gde se stalo nekih evo 7-8 godina...
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Kod Majstor Živote ima da procveta ))

                          Sent from my ZUK Z1 using Tapatalk

                          Comment


                          • Šali se Sarac,nije moguće da Losmija iko shvata ozbiljno,lik troluje i truje na svakoj temi
                            Originally posted by Cooper View Post
                            Ovaj nema stida...
                            Pa upravo ti pises isto to,neugodna Krka,neugodna Olimpija. . Tesko gostovanje,veliki budzeti svakog vaseg protivnika,ali svakog. . .nema Tomić stida ali sta reći za tebe onda?
                            Dobro reče "šta ti znas". . . Evo da ti ja kažem. . NIŠTA!
                            Originally posted by Cooper View Post
                            Bravo za oca i celu porodicu.

                            Mali je sada u sigurnim rukama.
                            da nije žalosno bilo bi smešno
                            Da ti spojim trolovanje sa 3 teme.
                            Last edited by kronostime; 18-01-19, 18:07.

                            Comment


                            • Da li ce Zvezda ostati jedini tim u istoriji koji je sa istih 15 igraca od toga 13 seniora krenuo i ostao na kraju sezone, takodje i trener isti..

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Da li ce Zvezda ostati jedini tim u istoriji koji je sa istih 15 igraca od toga 13 seniora krenuo i ostao na kraju sezone, takodje i trener isti..
                                Zar ne rece Tomic da mu ne treba?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X