Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Ovih 13 sada, Gavra, Braun i mali Tadija Tadić.
    Opet lažeš ili si stvarno neinformisan, na zvaničnoj strani KK Partizan imaš 15 igrača registrovanih ni jedan nije Braun ni Gavra ni Tadić već kao petnesti mali Trifa koji je na dvojnoj (pretpostavljam) ostalih 14 vidi sam, znači sa tom trojicom koje si ti naveo to je 18 igrača koji su prošli i bili registrovani u KKP.
    Hajde sada još malo se blamiraj.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by StefanPG View Post
      Hvala, to znaci da ste vi onda pocisceni u finalu. Pucamo se dalje, ostani na ovoj temi, tu jedino mozes nesto kreativno da napises.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
      Lep pokušaj, ali izvađeno iz konteksta, ako je vama suđeno onoliko bacanja nama je trebalo barem isto toliko samo Ročestiju.
      Pišem gde god treba, ali svuda jednako boli. [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Sada ispada da je lose sto su napravili timcinu... Sto su svojim igracima produzili ugovore i castili ih za titulu i doveli top igrace da igraju EL...

        Sta sve ovde ljudi nece procitati..No je trebalo Sead da igra, Lendri i Doelman..tada bi valjda ovde ljudi bili srecni...Kao da oni daju pare za igrace ili im neko uzima iz usta hehe...

        Ovde ljudi potenciraju kako bi oni nekog blokirali, ne bi ih gledali ni slusali...to je skroz nebitno, to moze svako da napise ovde i stavi 5 imena...

        Savetovao bih kolege da se malo primire, pa kad prodje finale da senasladjuju...Licno bih bio presrecan da neko moze da napravi takav tim i da gledam u svom gradu npr...

        Komentari jesu doduse za ovu temu pomracenje uma..

        Misko je dao Dangubica i Enisa posle par kola...situacija kao preslikana...Mogao je doci i onaj hrvat Zizic ali navijaci ne bi dali itd...jedva su Omica progurali tj nisu....

        Dangubica je prodao a ne dao, i nije tokom prvenstva nego u prelaznom roku.

        Sto nije dao Vasu tada nego ga poslao u Nemacku,sto nije dao Jokica da proba u El,sto nije dao u KKB svog sina Keselja,ili ti Bjelicu em domaci em 4/5.

        MIsko je dao izjavu sasvim legitimnu da bira uvek najbolji tim za svoje igrace i oni su mu na prvom mestu.Klub koji igra EL uvek ima prednost nad ovim cipiripi klubovima. Cinio je on nama mnogo dobrih stvari ali je uvek on sebe gledao da ne bude ostecen.

        Tako da nema mi sta da budemo ljubomorni na KKB, odredili su budzet, obezbedjuju ga i neka dovedu jos 20 igraca ako imaju para za to, samo sto je Misko po pricama mnogih mnogo vise se zalaze za KKB ove godine nego sto je bio za nas ili komsije kada smo bili u istoj situaciji igrajuci EL.

        Sve legitimno i u skladu sa interesima svih strana.

        Comment


        • Misko je ''dao'' Dangubica u zamenu za treniranje u dvoranama Zeleznika...

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            Misko je ''dao'' Dangubica u zamenu za treniranje u dvoranama Zeleznika...
            Misko ima trening halu u Brace Jerkovica naselju, Zeleznik mu ne treba.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Opet lažeš ili si stvarno neinformisan, na zvaničnoj strani KK Partizan imaš 15 igrača registrovanih ni jedan nije Braun ni Gavra ni Tadić već kao petnesti mali Trifa koji je na dvojnoj (pretpostavljam) ostalih 14 vidi sam, znači sa tom trojicom koje si ti naveo to je 18 igrača koji su prošli i bili registrovani u KKP.
              Hajde sada još malo se blamiraj.
              Slabo ti ide čitanje i razumevanje.
              Ajde još jednom.
              Koliko ima seniora, koliko juniora.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Misko ima trening halu u Brace Jerkovica naselju, Zeleznik mu ne treba.
                Dangubic je dosao u Zvezdu 2014. godine...

                Comment


                • Ето дадох репутацију ЛЕе Цопперу
                  Јер му је ипак циљ да не посустане у блеји !
                  Јер откада сам на форумима ниједну чисту истину није изрекао.
                  Човек је много интелигентан, нема шта. Само му меморија није јача страна

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Misko ima trening halu u Brace Jerkovica naselju, Zeleznik mu ne treba.
                    Tada je stvarno bilo priče da je trening dvorana cna za Dangubu, tada mu u opciji nije bila "sport eko" (barem tako mislim da je bilo)
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Dangubica je prodao a ne dao, i nije tokom prvenstva nego u prelaznom roku.

                      Sto nije dao Vasu tada nego ga poslao u Nemacku,sto nije dao Jokica da proba u El,sto nije dao u KKB svog sina Keselja,ili ti Bjelicu em domaci em 4/5.

                      MIsko je dao izjavu sasvim legitimnu da bira uvek najbolji tim za svoje igrace i oni su mu na prvom mestu.Klub koji igra EL uvek ima prednost nad ovim cipiripi klubovima. Cinio je on nama mnogo dobrih stvari ali je uvek on sebe gledao da ne bude ostecen.

                      Tako da nema mi sta da budemo ljubomorni na KKB, odredili su budzet, obezbedjuju ga i neka dovedu jos 20 igraca ako imaju para za to, samo sto je Misko po pricama mnogih mnogo vise se zalaze za KKB ove godine nego sto je bio za nas ili komsije kada smo bili u istoj situaciji igrajuci EL.

                      Sve legitimno i u skladu sa interesima svih strana.
                      Pa nije "dao" ni Gogu tako lako..Pogledaj Vladu Djurovica na Areni, on i Sedlacek su mi top i ljudi koji znaju i vole kosarku. Opustite se i uzivajte u ovoj magicnoj igri. Luvavu nam nije trebao a sumnjam da bi bili odusevljeni i sa Jokicem tada. Uros je lepo napisao za njega. Koga bi uzeli sem njega itd...Treba da ste opusteni, prvi smo..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Пера Ложач 24h. Odmori malo, pregrejao si

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Slabo ti ide čitanje i razumevanje.
                          Ajde još jednom.
                          Koliko ima seniora, koliko juniora.
                          Gde je granica gde junior prelazi u seniora i kako se zove igrač koji jeste registrovan za prvi tim nekog kluba a nije senior?
                          Hajde ne pokušavaj sa tim retardiranim forama.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Nemaš ti veze sa vezom.
                            Raspitaj se.

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              Nemaš ti veze sa vezom.
                              Raspitaj se.
                              Odmori 24h - podizanje tenzija.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Tada je stvarno bilo priče da je trening dvorana cna za Dangubu, tada mu u opciji nije bila "sport eko" (barem tako mislim da je bilo)
                                Nije priča nego činjenica . U ovoj hali (Braće Jerković) su od prošle sezone

                                Comment

                                Working...
                                X