Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikada nisam nikog vredjao, niti pisem na FB ima godinu dana, mozda i dve..Ne zanima me...Volim kosarku pa pisem ovde, malo ste preozbiljno sve svatili. Nemam nista protiv vas, pisemo arguementima, ako mozete ok, ako ne ja cu se povuci...Bukvalno nisam nikog uvredio ovde nikog. Ma nisam ja nikakav profesionalac, samo meni neshvatljivo da neko nije cuo za bracu Baron i Fayea i to smata nekim cudom..Odlican skauting ali da se oni ne znaju to je vec ono....Sarac ima info iz kluba i to je super, neka pise covek, navija za Zvezdu, covica, niko mu ne brani..

    Ganca je zanimalo sta ja mislim i ja sam napisao. Sada, evo vi napisite sta mislite...tu su cifre copy paste i udrite sta i koliko...niko vam ne brani, ne morate da vredjate i pricate kako eto ovaj ne kosta toliko itd..ako hocete pisite...itd

    To svedoci je bas lepo..ja sam Dejin svedok, ti si covin i to je to..svako na svoju stranu..
    Last edited by LosmiSK; 13-01-19, 18:30.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Losmi Cooper stao na tvoju stranu. Ja bih se zabrinuo

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Losmi Cooper stao na tvoju stranu. Ja bih se zabrinuo

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
        Zabrinuo sam se, mada je jasno zasto je on na ''mojoj'' strani
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Niđe strana, lošmi i ja smo arch enemies, samo se međusobnih poštujemo i ja ga kad god mogu i kad god ima realnih osnova pohvalim za određenu poentu.

          Ništa navijački.

          Comment


          • Ja ne bih da sirim temu pa da napisem "pouzdano" plate u KKP, pa da krenem samo sa trenerom pa da svi ovde ubijamo vreme pisuci kako oni najbolje znaju.

            Neka ostane da je KKCZ najskuplji klub u regionu i da vidite ako mozete da jos nekog igraca dovedete iz ACB lige za afirmaciju i ozivljavanje karijere jer je poznato da je zahvlajuci Vucicu Srbija prva u Evropi po rastu BDPa, i sasvim je normalno da igraci beze iz Evrope i dolaze da igraju ovde.Naravno ne za pare, jer ko jos igra za pare kod KKP.

            Kod nas za pare, kod KKP za slavu a u KKB zarad promocije igranja u EL.

            Ziveli svi.

            Sretna vam Srpska Nova Godina.

            Comment


            • Pa to je moja projekcija..1kkb 2kkcz 3kkc i 4kkp..to je realnost..sad ko misli drugacije, neka misli...Pisati da kkp ima vece plate za roster su smesne...Ono je moja projekcija, nista vise...mozda sam sve omasio, mozda nisam..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Само једно питање.
                По ком основу се на топику КОШАРКА,
                води да је ЛошмиСК симпаттизер Ц.Звезде??
                Јер ако је тако, онда молим да ме се прогласи симпатизером и
                навијачем КК Партизан да могу по својима да пљујем.
                Јер ово је безобразлук шта се особи "б" дозвољава!
                Човече од три поста његова су 2,5.

                * Дечко је на игноре али 2/3 стране су његова мрачења и прогнозе које су њесра.
                прелетим стран'цу за секунд!
                Last edited by Пера Ложач; 13-01-19, 19:02. Reason: да додам

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Sad se Urošu još više sviđa.
                  Jesi pokvaren strašno. Na šta aludiraš ...

                  Nisam znao to za Trinkija, legenda je.

                  Najbolji trener u ligi. Partizan će zgaziti Budućnost sa njim ako se sretnu evo zapamtite moje reči. Doveli su Repešu koji je poznat kao tip koji uzme keš i otalja posao, Trinkijeri je već druga priča.

                  Nemojte se čuditi ako Partizan dogodine bude igrao EL. Sada vam to deluje nerealno, ali verujte mi, nije to tako daleko.

                  Comment


                  • Zovite Tatanku da napiše plate igrača Budućnosti, on će reći kako je približno i usput koje obeštećenje ako je bilo. Plate u Zvezdi su sigurno manje, nema trika da su Ragland Baron i Perper skuplji od Jacksona i 2x Clark koji su ostavljali iza sebe reputacije najboljih strijelaca ili Mvp-a. Ima Fmp koji sigurno košta i dobar dio te razlike nadoknadi, to bi Šarac mogao znati.

                    Comment


                    • Cooper prepoznao kolegu i pruža mu podršku. Dirljivo. [emoji175]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Dje je brat Kuper, tu sam ja!

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Ma meni se najviše sviđa tvoj novi avatar. Nego ne reče, šta bi sa prethodnim?[emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Bice opet, naravno. Ova dva momka su trenutno moja dva omiljena igraca, pa da im odam pocast.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Zar mislite da iko zna od "običnih smrtnika" koliko je ko plaćen i kolika su mu mesečna primanja
                              Mali broj ljudi se ubraja u tako nešto. Menadžer, predsednik kluba i sam igrač ostali mogu samo nagađati .
                              Mi sa foruma tek ne možemo imati pravi uvid u cifre.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac
                                Najplaceniji igrac Fmpa je Apic a on ima duplo manji ugovor od najslabije placenog igraca KKCZ.
                                Navescu primer da je Nebojsa Krstic bivsi reprezentativac napustio FMP i otisao da igra za KKNoviPazar.
                                Ojo i Bolden su igrali za 48.000 $ pa onda mozes da uporedis sa kvalitetom igraca koji sada igraju u FMP da li dobacuju do tog budzeta koji si napisao.
                                KKCz ucestvuje u finansiranju FMPa sa oko 400 k eur, nekada i manje ali ne i vise.
                                Kampovi nisu trosak nego prihod kluba jer na tim kampovima deca placaju ucesce na njima a ne da nas klub placa deci da provode tri meseca na kampovima.
                                U okviru Fmpa u Zelezniku se nalazi medicinski blok gde se trenutno lece ovi nasi igraci, a u okviru Basketlanda treniraju sve sekcije od pionirske do juniorske, kao i zenske selekcije. Naravno i prvi tim koristi raspolozive sale kada je Pionir zauzet a omoguceno je svim igracima da mogu koristiti sale za svoje individualni rad 24/7.

                                Ziveli.
                                Who is the fuckin' Nebojša Krstić? Ona vođina botina, Tadićev bivši dečko? Ja se sećam jednog perspektivnog krila Nemanje Krstića, koji je kod Dude bio reprezentativac, a sada prop'o kao niko.

                                Comment

                                Working...
                                X