Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahahahahah

    Comment


    • Ziveo sam u ubedjenju da nesto znam ali pojavi se Losmi.

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Najjače su mi priče oko rostera i cena. Uvek svaki Evroligaš ima najveći budžet. Zvezda je godinama pod Dejanom Radonjićem imala najveći budžet, možda i sezonu pre EL, sezonu i po.

        Dovodio se Rakićević iz besa, Mekel, Tompson, ništa Budućnost ne radi što Zvezda nije radila.

        Samo je očigledno da dobra selekcija i dobar trener znače više od većeg budžeta.

        Ne osvaja budžet titule nego tim...

        Btw nisam znao da Trinki priča srpski. Kakva legenda.

        Comment


        • Majka mu Hrvatica.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Majka mu Hrvatica.
            Sad se Urošu još više sviđa.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Pa ovako Kobs 30-35k Kuk 25k Stipanovic 20k Muric 25k Pulen 25k ostali znatno manje
              Buducnost Kol 45k Dzekson 35 Earl 35-4k, Bitadze 20k Ivanovic isto Gordic 25k Koty 35k Bel 38k ostali znatno nize
              KKP- Renfro 30-35k Pejdz 15-20k Lendejl 15k Zagorac20k, Vanja, Gagic 15k itd vecinski 10-15k igraci..
              KKCZ Regland 45k Strastos 40k Baron 35k, Ojo10k Zirbes 25k Faye 15k Lazic 25k ostali znatno nize..

              Okvirno je to manje vise..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Cestitke za NCovica koji ima skuplji roster od KKBuducnosti i da na svakom mestu imamo skupljeg igraca.

                Kol dvostruke osvajac NBA prstena igra u EL za iste pare kao i Regland u Cipiripiju.
                Earl Clark sa x godina u NBA ligi igrao za 600 k u Turskoj u Fibi ligi je pristao da spusti cenu da igra u El kako bi oziveo karijeru i zakucao ponovo na vrata Atlanta Hawksa.

                Naravno da je Beron ima platu kao i reprezentativac Francuske koji je igrao za siromasne klubove Barselone, Unikahe koji su ipak klubovi manjeg imena od powerhouse klubova Litvanije i kluba iz Turske kojeg imena ovde niko ne moze ni da napise a da prethodno ne otvori wikipediu.

                Naravno da je cena igranja u El uvek manje placena od igranja u EC pa je normalno da Beron i Dzekson igraju za iste pare.

                Svaka cast NC kako je uspeo za pola milona eur da napravi skuplji roster od ELigasa koji javno objavi da ima budzet od 5.8 miliona i pri tom nema razvojni klub , verujem da nemaju ni zenski klub , o ucescu njihovih juniorskih timova na Final 8 El , to cemo na drugoj temi.

                Comment


                • Ako primetis imaju skuplji tim..Ako je kod nas Rocesti igrao za 250k po vama, mogu i ovi za te pare...ako sam pogresio za nas, ti me ispravi
                  Last edited by LosmiSK; 13-01-19, 18:11.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Cestitke za NCovica koji ima skuplji roster od KKBuducnosti i da na svakom mestu imamo skupljeg igraca.

                    Kol dvostruke osvajac NBA prstena igra u EL za iste pare kao i Regland u Cipiripiju.
                    Earl Clark sa x godina u NBA ligi igrao za 600 k u Turskoj u Fibi ligi je pristao da spusti cenu da igra u El kako bi oziveo karijeru i zakucao ponovo na vrata Atlanta Hawksa.

                    Naravno da je Beron ima platu kao i reprezentativac Francuske koji je igrao za siromasne klubove Barselone, Unikahe koji su ipak klubovi manjeg imena od powerhouse klubova Litvanije i kluba iz Turske kojeg imena ovde niko ne moze ni da napise a da prethodno ne otvori wikipediu.

                    Naravno da je cena igranja u El uvek manje placena od igranja u EC pa je normalno da Beron i Dzekson igraju za iste pare.

                    Svaka cast NC kako je uspeo za pola milona eur da napravi skuplji roster od ELigasa koji javno objavi da ima budzet od 5.8 miliona i pri tom nema razvojni klub , verujem da nemaju ni zenski klub , o ucescu njihovih juniorskih timova na Final 8 El , to cemo na drugoj temi.
                    Boze Sarac ko si ti da osporis ove brojke Losmia???
                    Kad budes ziveo od kosarke kao on javi se[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Boze Sarac ko si ti da osporis ove brojke Losmia???
                      Kad budes ziveo od kosarke kao on javi se[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Svako od necega mora da zivi. Ja sam zadovoljan sa sendvicem koji mi se uredno isporucuje.

                      Comment


                      • pa to je moje misljenje,ja sam ga bar izneo.Ne znaci da je tacno...neko nek napise tacno ili svoje misljenje pa ok...Ti napisi da sada dolazi Stef Markovic a Sarac neka potvrdi, kao nekada
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          pa to je moje misljenje,ja sam ga bar izneo.Ne znaci da je tacno...neko nek napise tacno ili svoje misljenje pa ok...Ti napisi da sada dolazi Stef Markovic a Sarac neka potvrdi, kao nekada
                          Ti si zaista najveci trol na planeti zemlji. Izneo misljenje????? A kad ga iznese neko drugi ti trazis dokaze, Ugovore, pljujes
                          Nemoj da ti iskopavam postove o tome kako si glumio da sve zivo znas, pisao ko dolazi, prosipao to po fejsu.
                          Moras razumeti da niko od nas osim tebe nije doktor kosarke, da niko osim tebe ne zivi od kosarke, da niko osim tebe ne prati trecu Finsku ligu. Samim tim moras nasa pisanja uzeti kao amaterska, navijacka naspram tvojih profesionalnih. I nema potrebe da vredjas druge zbog toga, da omalovazavas druga misljenja.


                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Nekada zelja za nekim igracem pomuti zdrav razum pa verujemo u nemoguce. Da nismo mozda nesto nazao ucinili klubu time sto smo pozeleli da Stefan postane nas clan?

                            Comment


                            • Lošmi 1:0 Svedoci

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Lošmi 1:0 Svedoci
                                Pa meni je drago kada znam koju stranu simpatises, samo jos jedan dokaz mojoj tvrdnji da LosmiSk ima veze sa nasim klubom kao i ja sa odlaskom na mesec.

                                Nego ako smo mi svedoci, koji adekvatan izraz mogu tebi da se obratim i da te kvalifikujem a da je sve u skladu sa pravilima foruma,posto znam da nikakve sankcije neces pretrpeti za koriscenje uvredljive kvalifikacije koje je Losmi zapoceo na svom fbstranici nazivajuci ljude nekakvim svedocima, tj svakoga koji ne misli kao on.

                                Comment

                                Working...
                                X