Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Podgorici mrtva trka da li se više slavi dolazak Goge Bidadzea ili otkrivanje spomenika Josipu Brozu.

    Comment


    • Jadna je ova kosarka na ovim prostorima, i u el uopste...
      Samo je novac bitan, dzaba sve...gadno mi je

      Zvezda igrala el 3 godine, nije nikad imala budzet ovakav....sta reci vise

      Comment


      • Originally posted by Drakarys View Post
        Jadna je ova kosarka na ovim prostorima, i u el uopste...
        Samo je novac bitan, dzaba sve...gadno mi je

        Zvezda igrala el 3 godine, nije nikad imala budzet ovakav....sta reci vise
        Apsolutno.
        Jos beze od uloge favorita...
        Buducnost je i bez njih apsolutni favorit za ABA.
        Ali neka, nece ni to doveka, kao ni ova 2 poltrona na drzavnim vrhovima.

        Comment


        • Maske naravno padaju i pokazuje se ono sto je bilo ocekivano onog momenta kad je Buducnost uzela ABA i usla u EL da ce to biti drzavni projekat par ekselans i novi poligon za ulaganje desetina miliona od strane drzavnog rukovodstva CG, jer nesto slicno se vec desilo krajem devedestih i pocetkom 2000ih. Mislim da posle ovih novih pojacanja nece biti nikakve dileme ko ce uzeti titulu na Jadranu ne samo ove godine nego i u godinama koje dolaze, ako i zapne tu je sudijska organizacija kao prosle godine .... ne bi me cudilo da se u narednih nekoliko godina pojuri i A licenca ali ne onako populisticki kao Covic nego sa ozbiljnom lovom na stolu kod Djordija ... Sad se tek vide razmere devastacije koju je iza sebe ostavio nesrecni Alimpijevic ne samo u KKCZ nego u celom regionu , probudivsi davno umrli kosarkaski centar, gde tesko da ce neko u bliskoj buducnost imati bilo kakve sanse za igranje EL
          Last edited by Marcus; 21-12-18, 08:15.

          Comment


          • Ajde bez patetike narocito lazne. Sad ste provalili da se sve vrti oko novca , do sad ste zivjeli u pecinama pa niste to znali. Vi ste osvajali trofeje svih ovih decenijama u svim sportovima sa iskljucivo pure natural belgrade players. Ajde ne brukajte se. Uzivajte bre, imate najbolju ekipu, timsku igru, razbili ste nas dva puta, vjerovatno i treci uskoro, igrate konstantno dobro, niste mijenjali roster, napravili ste grupu tj tim. Ima mozda neko ko bi se mijenjao sa vama. Uz to pokazujete kroz postove odredjenih forumasa osobine kao sto su ljubomora, zavist a to ne valja.

            Comment


            • Ko se na vareniku opece taj i u jogurt duva.

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Nema patetike, ne znam sta od ovoga sto sam napisao nije tacno. Buducnost je bila izraziti drzavni projekat krajem devedestih i pocetkom 2000ih kada je okupila tada pola Jugoslovenske reprezentacija i bila apsolutno nedodirljiva tih sezona , sve do pojave KKP i njihove makabizacije posle cega se odustalo jer nisu uspeli da pariraju sistemu koji je tada izgradio drzajuci monopol na najtalentovanijim igracima u regionu. Moje misljenje je da se to isto sada sprema. Ljubomoran mozda jesam ali sam vise ogorcen na Alimpijevica i Covica koji ga je postavio prosle godine i tako urusio sistem koji je DR postavio. Taj sistem DR i ovo sto radi Buducnost nema veze jedno sa drugim, pre svega i zbog toga sto u Srbiji nikad nece moci da postoji jedan tim kao drzavni projekat sa nivoom ulaganja kao u CG jer imas 2 tima. Nema teorije da posle ovolikih ulaganja Milo&co. odustanu posle samo jedne sezone , a ne znam sta bi ih moglo spreciti i da kupe A licencu, sad je idealan momenat za to

                Comment


                • Nesto sumnjam da bi Misko pustio Bitadzea u Zvezdu, pre toga Jokica, Zagorca, Luvavua itd.

                  Istina je da smo sami mi krivi sto Buducnost sada igra El
                  Dobro, bilo je i navlacenja ako cemo realno.

                  Ali cak ni partizan u najsjanije vreme nije mogao da dovodi ovakve igrace, realno. Mislim na klarkove, Dzeksona, pa sad Kola i Bela...

                  Nije to ljubomora, to je ogorcenost.

                  Da dodam i to da je Zvezda u el funkcionisala kao prosecan srpski fudbalski klub, zivela od prodaje igraca...a sta je ovo sad, koga ste vi prodali ? Odakle pare?
                  Last edited by Drakarys; 21-12-18, 09:18.

                  Comment


                  • Mozemo li da sklonimo ove upade sa teme....

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Mozemo li da sklonimo ove upade sa teme....

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                      Sto, sta smeta ?

                      Comment


                      • Ma gde smo ziveli od prodaje. Bilo je da se tu i tamo zaradi od npr. Kaline ili Gudure, ali svaki nas klub (i Zvezda i Partizan) su bili najbolji samo onda kada je najvise sipano od drzave pod uticajem odredjenih politicara. Cim presusi cesma onda sledi post, ne moze drugacije.

                        Tako i Buducnost, ali je istina da se nikada u nijedan klub sa ovih prostora nije slilo toliko novca kao ove godine u Buducnost. To je mislim rekord, ali zbog cega? Meni je pocelo da se povraca na sve to, s obzirom da je to postao glavni simbol i projekat onog coveka cija je glavna aktivnost postalo podrivanje mrznje, prekrajanje istorije uz uzasno laganje i izmisljanje sa zeljom da nas zavadi. S obzirom da znamo kakvim se metodama on sve bavi, tesko je verovati da ce sipati toliki novac u jedan projekat a da isto ne uradi i na nivou logisticke podrske i na zalost tu mislim na sudijsku organizaciju. I zato je lose sto je on vodja tog projekta, i zbog cega sve ovo radi.

                        U svemu tome mi je najvise mi je krivo zbog forumasa navijaca Buducnosti koji su stvarno fenomenalni ljudi i nema im se sta zameriti... verujem da ih ima dosta takvih dole, ali verovatno i dosta onih koji su potpali pod onu propagandu.

                        Comment


                        • Budućnost nije ništa više potošila ove sezone nego Zvezda u svojoj prvoj EL sezoni.

                          Postoji min budžet po propisima EL i oni su ga ispoštovali.

                          Štaviše, oni su bar to i zaslužili jer su osvojili ABA I niko ih nije za zelenim stolom na silu ubacio u EL već su za znatno jeftinijim timom uzeli pehar.

                          Sad neka uživaju u sjajnom timu.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Ma gde smo ziveli od prodaje. Bilo je da se tu i tamo zaradi od npr. Kaline ili Gudure, ali svaki nas klub (i Zvezda i Partizan) su bili najbolji samo onda kada je najvise sipano od drzave pod uticajem odredjenih politicara. Cim presusi cesma onda sledi post, ne moze drugacije.

                            Tako i Buducnost, ali je istina da se nikada u nijedan klub sa ovih prostora nije slilo toliko novca kao ove godine u Buducnost. To je mislim rekord, ali zbog cega? Meni je pocelo da se povraca na sve to, s obzirom da je to postao glavni simbol i projekat onog coveka cija je glavna aktivnost postalo podrivanje mrznje, prekrajanje istorije uz uzasno laganje i izmisljanje sa zeljom da nas zavadi. S obzirom da znamo kakvim se metodama on sve bavi, tesko je verovati da ce sipati toliki novac u jedan projekat a da isto ne uradi i na nivou logisticke podrske i na zalost tu mislim na sudijsku organizaciju. I zato je lose sto je on vodja tog projekta, i zbog cega sve ovo radi.

                            U svemu tome mi je najvise mi je krivo zbog forumasa navijaca Buducnosti koji su stvarno fenomenalni ljudi i nema im se sta zameriti... verujem da ih ima dosta takvih dole, ali verovatno i dosta onih koji su potpali pod onu propagandu.
                            Zar baš mora i ovde politički komentar o Milu Đulkanoviću i politici Crne Gore Ono kad u Srbiji nema problema pa da brinemo malo o komšijama . Crna Gora je DRŽAVA koja vodi svoju samostalnu politiku , lakše je kad se to što pre shvati .

                            Meni se npr sviđaju strateški potezi koji su povučeni u Crnoj Gori , ali to nema veze .Suština je da se o tome pitaju građani u Crnoj Gori a ne ovdašnji profesionalni branioci "srpskog nacionalnog interesa".

                            Comment


                            • Ti govoris o politici i zauzimas neki "stav", tako da tvoje svidjanje ili nesvidjanje ostavi po strani.
                              Ono sto sam rekao je da Milo sa namerom pokusava da nas zavadi - znaci iskljucivo odnos prema nama, i da je jedan od nacina kako to da uradi jeste preko klupske kosarke, i tu nece birati sredstva.
                              Last edited by mmajstor; 21-12-18, 12:07.

                              Comment


                              • Kako li bi se tek guslalo da Bosna ili Sloboda iz Tuzle igraju EL?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X