Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Pera Lozac prica o lozenju. 4 posta posle xx vremena i sami napadi na ljude. Nisi aktivan i retko imas duzi post od dve recenice o kosarci.

    Jedino se slazem da je Kuper troler level pro..i dolazi izrazito da provocira sto se modovima svidja. Dekard zna kosarke ali je vise kontras nego troler. Blond isto pise o kosarci dosta.

    Ako 10 ljudi kaze da si troler, ti si troler..to je jednostavno.
    ?
    Како да будем активан , чим реплицираш Куперу (...Jedino se slazem da je Kuper troler level pro...) добије бан.
    Све што си написао о мени се исто односи и на тебе, само што ти пишеш дуге постове, које нико не чита, што због дужине а .што...

    Comment


    • Originally posted by Пера Ложач View Post
      ?
      Како да будем активан , чим реплицираш Куперу (...Jedino se slazem da je Kuper troler level pro...) добије бан.
      Све што си написао о мени се исто односи и на тебе, само што ти пишеш дуге постове, које нико не чита, што због дужине а .што...
      Ne bih bas rekao da niko ne cita. Ti citas, da ne citas ne bi imao misljenje. Cita Sarac, mmajstor i ostali koji odgovaraju na njega. Imam i kosarkaske postove. Napisacu i jedan veceras.

      Opusti se malo, ne mogu biti svi po tvom ukusu a dakako nisi ni ti po svacijem ukusu. Ovo je forum gde vlada opustenost i demokratija, ako ti se ne svidja ne moras pisati. Meni se svidja bas zbog opustrnosti i razlicitih misljenja itd..a imamo i navijace Cedevite , Buducnosti i FMPa..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Игноре је чудо, само неки не могу да се ставе на листу.

        Comment


        • Ne postoji ovde ignore u klasičnom smislu. Softverski propust.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ne postoji ovde ignore u klasičnom smislu. Softverski propust.
            2019-01-07_172718.jpg

            Ово је довољно.
            Не знам ко ми отвори очи, али тенкју му.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Najveci paradoks je sto Kuper ne reportuje postove, sto njegovi ekvivalenti sa druge strane konstantno rade. Toliko o ljudskim velicinama. Ali forum je, ne treba to shvatati toliko ozbiljno. Ono sto definitivno svako moze ko misli da se dobro razumije u materiju je da pise kvalitetne postove, analize, stavi na ignore one koji mu ne odgovaraju i ljepota, ko zeli chatove, prepirke, prepucavanja, ode na Blic ili B92 i tamo ostavlja komentare. Ni na poslu se ne slazete super sa svima sigurno. Neko vam nmanje odgovara, neko vise. Neko zna da radi posao bolje, neko losije.
              Uh koliko gresis, mene je npr reportovao aki naravno da mu nije proslo. Klasican provokator, mrzitelj Zvezde koji na svom avangarda forumu upotrebljava recnik koji ovde i na B92 ne sme, mada mu je tamo mnogo vise dozvoljeno posto je ortak sa nekim od moderatora, elem Kronos je objektivan nije ga zastitio kad pretera tako da prica da ga on stiti ne ide.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ne postoji ovde ignore u klasičnom smislu. Softverski propust.
                Postoji i mislim da ako želiš nekoga da staviš na ignore da moraš da klikneš na profil i da izabereš opciju (evo ti slika kako izgleda, Valter se neće ljutiiti)
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Da, ali I pored toga izlaze postovi ignorisanih samo skriveni. Ne postoji opcija da ih potpuno ukloniš.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Boze sto smarate, an ženeral!

                    Sta vas briga da kliknete na neki post tamo nekog cije vas pisanje ne zanima ili koje vam smeta, nervira vas i koga ste stavili na ignor?
                    Ili jos bolje, zasto bi ikoga stavaljali na ignor, umesto da ga iskulirate tako sto cete samo da mu preskocite post i odete na sledeci.
                    Ili ...ili je ovo ipak i zapravo mesto gde uzivate da dokazujete koliko ste vi pametni, samo vi, a drugi glupi i nemaju pojma o materiji?

                    Pisala sam skoro o tome koliko ste unistili ovaj pdf, svi od reda, da se razumemo. Cinjenica da je stagnirao dugo, a ne kako je blond pisao ono da nikada nije bio nesto aktivan. Naprotiv, bio je top, u samam vrhu, ako ne i najbolji na forumu, ali prosto se ljudi vremenom razisli. Nazalost.

                    Sve ovo, ove rasprave bez smisla danima i danima, pa periodicno Jovo nanovo, "mudrovanja", a nepopustanja ni za pedalj, kao i ova prica sada oko ignora (mene ipak cacka da vidim sta pise), opet pokazuje samo jedno...da forum cine njeni clanovi i ljudi koji svakodnevno dolaze, ne modovi i admini. Sv.Petar ne moze da sredi i ispravi, zato uzivajte u vasim malim svetovima.

                    Originally posted by Vladan View Post
                    Najveci paradoks je sto Kuper ne reportuje postove, sto njegovi ekvivalenti sa druge strane konstantno rade.
                    Ovo prosto nije tacno. Proveri drugi put.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Upravo provjerio, od kad su dosli sa B92 Kuper je prijavio pet postova, toliko ih blond aka Ventspils prijavi na nedeljnoj bazi, za godinu i po pet postova dakle.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nisam brojala, niti mi pada na pamet, ali ih je prijavljivao, i to za gluposti kada su opomenuti da se i besmislen report kaznjava.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Moj stav povodom bjesomucnog reportovanja postova se zna, to bih kaznjavao banovima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kakav ti je stav prema worshipovanju trolera od strane administratora i samim tim podsticanju takvih postova?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ali mora se reci da je kosarkaski dio u zadnjih pola godine najzivlji i to zahvaljujuci onoj seobi koja se desila prije 1.5 godinu na Vladanovu i Notovu inicijativu koliko se sjecam.
                              Tenis je umro skroz,da nema kosarke ostala bi samo MU tema.
                              Zato cuvajte ove kosarkase obavezno.

                              Comment


                              • Vladane, iskreno ne znam sto pokusavate da operete Coopera. On jeste bezazlen, dodje kao neka vrsta zabave ali cinjenica da lik izaziva svakog,sta vise i upucuje i uvrede..kao malopre kad je persirao Antona da je zensko itd..Mislim 90% njegovih postova je da izazove reakciju kod nekog drugog ili sto bi Kronos rekao da ga upeca...Znaci svesno znate da covek troluje, da mu to i nisu stavovi i da sam ne misli da je tacno ali da to kaze cisto da nervira ljude ovde. Ne znam sto se nerviraju, meni u principu ne smeta, ali ako nervira veci deo ucesnika foruma onda se mora reagovati. Kronos mu je dao jedan ban i to je to, apsolutno se nista kod njega nije promenio tom kaznom.

                                Nema te teme gde ne troluje, dok Blondi ima dosta postova u vezi kosarke, jeste malo napadan ali nista spektakularno, covek prica o kosarci i izbegava pljuvanje CZ i kkp dok npr Cooper, ceo cilj postojanja ovde jeste da izaziva reakcije zvezdinih navijaca i da ih nervira...i sad vi pisete o nekim raprotima, to nema nikakve veze....njega je realno bar 20 ljudi da trazi kaznu i to sa pravom..Ne znam sto ga pravdate, ali nije on tu da zabavlja ljude sa podbadanjima vec da pise o kosarci,ako zna da na lep nacin nasmeje ljude jos bolje...Ne da nema post da ne troluje,vec recenicu skoro...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X