Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imaš li i za ovu misao neku glupu sliku kao obično?

    Drži se ti kursadžija i Milana Kalinića.

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Ne padajte na provokacije coopera. I ja sam se nekoliko puta upecao. Imam utisak da je na forumu samo da bi provocirao. Sadašnjim i potencijalno budućim moderatorima ostavljam na procenu da li je takva količina provokacija zdrava za forum.
      Ovolika nije, njemu zapravo samo fali veća količina čisto košarkaških postova koji ne sadrže ni trunku flejma da bi bio prihvatljiv forumaš, neka pecka samo bez vređanja.
      Da li ima kapacitet za tako nešto, ne znam.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Imaš li i za ovu misao neku glupu sliku kao obično?

        Drži se ti kursadžija i Milana Kalinića.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Jos jedan mod bice predstavljen brzo, Kuper glavni kandidat
          sigpic

          Comment


          • Kuper ne bi mogao biti mod ni na svom sajtu kamoli na SK forumu. Stefana je predlozio Kuper a Antonu Kronos..Sto znaci da zvezdaski deo foruma niko nista ne pita i ako smo u vecini. Znam da grobarima nije sada lako ali malo doze realnosti.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Jos jedan mod bice predstavljen brzo, Kuper glavni kandidat
              Ti si beše glavni admin ovde? Čestitke forumu na kvalitetnom izboru.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Jos jedan mod bice predstavljen brzo, Kuper glavni kandidat

                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ti si beše glavni admin ovde? Čestitke forumu na kvalitetnom izboru.
                  On je forumski bog odje,i do sad je njegova uvijek bila zadnja.
                  Ne voli mnogo da se eksponira,uglavnom radi iz sijenke.
                  Ne bih olako uzimao ovu njegovu tvrdnju.

                  Comment


                  • Stize bomba, budite uz nas

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ti si beše glavni admin ovde? Čestitke forumu na kvalitetnom izboru.
                      Vrhovni.

                      Hvala, mi se ne odvajamo i ne pravimo od jednog foruma deset novih, tu smo od pocetka i prilicno smo zadovoljni.
                      sigpic

                      Comment


                      • Naravno da ce Cooper uskoro biti mod.
                        Kao i to da ce vecina ljudi otiici sa foruma zbog sramotnog odnosa moderacije.

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        Last edited by Laza Kacanski; 07-01-19, 13:27.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Vrhovni.

                          Hvala, mi se ne odvajamo i ne pravimo od jednog foruma deset novih, tu smo od pocetka i prilicno smo zadovoljni.
                          To je i cilj valjda, da forumaši sa drugih tema dođu ovde da pišu, a i ovi odavde da dođu na druge pdf-ove. Međutim, nekako se to ne događa.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Naravno da ce Cooper uskoro biti mod.
                            Kao i to da ce vecina ljudi otiici sa foruma zbog sramotnog odnosa moderacije.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                            Kako u svakom postu neki ne bi vidjeli samo provokacije onda bi forum bio bolje mjesto. Neki zele da natrljaju na nos da su superiorniji, da je upravo njihovo pero najbolje i najljepse, moderator treba da bude tu usmjeri, ako dodje do vrijedjanja na licnoj osnovi banuje, na nacionalnoj pogotovo, tu je zero tolerance, moderator provjereno uvijek izbrise dosta materijakla i upozori, to sto neki ne zele da stanu je vec problem odredjenih forumasa. U krvi naroda sa ovih prostora je da dize bune i revolucije, da se buni na nepravdu koji on dozivljva kao istu. Sve je u oku posmatraca. Ali narod na ovim prostorima se nekad bunio sto se tice pravih problema, egzistencijalnih nepravdi, dok danas bitke bije na forumima, lakse je, brze, jednostavnije i ima sigurnost skrivanja iza nicka.

                            Kuper nece biti moderator, ne morate da se palite. Ali Kuper kao Kuper nije toliki problem kolikim neki zele da ga predstave. Kad pretjera, kad mucki provocira treba ga banovati na dan dva ako nastavi nakon upozorenja, ne Kupera nego svakog, ali vi nemate pojma kakvih na forumu ima, Kuper je mala beba, neki zive za provokacije ispod pojasa i nisu banovani iako su trebali da budu. Jer oni plivaju u vodama izmedju pravila, takvi su najgori. Ima svoj stav, troluje, neko nasjedne, neko ne, nekoga dotice, nekoga ne. Ali ima takvih forumasa koji i kroz trolovanje vise i bolje kazu nego neki koji konstatuju nesto u prostoj recenici. Tako da je moderacija na forumu generalno vise nego popustljiva, prije 5-7 godina takvi bi bili sanckionisani u startu. Kronos koliko se god nekima cini kao forumski tiranin je sala za rezim koji je prije bio na forumu, jer nekad vi ne bi ni imali ovu temu. Dakle potpuna sloboda govora postoji. I provociranje je vise nego dozvoljeno. Iako ne bi trebalo da bude u ovolikoj mjeri.

                            Nikog ne treba svim silama zadrzavati, kome se ne svidja otisao bi davno. Ali slobodu kakvu ljudi imaju na ovom forumu na malo kojem drugom imaju i to je fakat.

                            Bozic je, smirimo strasti, oprostimo, pogledajmo i drugu stranu medalje. Ako se svi potrudimo forum ce biti bolje mjesto. Ali vjerovatnije da ipak necemo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nije u stvar u tome prozreti providnu provokaciju, nego od koga ona dolazi.
                              Što bi se bilo ko nadao da će se bilo koji deo foruma moderisati na pristojan način nakon toga?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Vrhovni.

                                Hvala, mi se ne odvajamo i ne pravimo od jednog foruma deset novih, tu smo od pocetka i prilicno smo zadovoljni.

                                Bitan je uvod pesme.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X