Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pusta nas citava liga
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Pusta nas citava liga
      Vala baš si mu po meri skrojio odgovor, majstorski...a kako drugačije na 11:0?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Vucic zapretio.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Mislim da smo previse otisli u sirinu sa tim da li je starije kokoska ili jaje. Poenta je da li drzava planski i namerno gura novac bas u ova 2 kluba ili je to nesto sto je samo posledica odredjene cinjenice i datog stanja kao rezultat njihovog postojanja vec 70 godina?
          Drzava planski i namerno gura novac tamo gde vec postoji infrastruktura i gde ne mora mnogo da se radi da bi dobio vrhunski klub na regionalnom i kompetitivni na evropskom nivou. A sve je pocelo, naravno, ranije. Besmisleno je misliti da su 1945. samo nastavili i uslisili zelju naroda za BSK i Jugoslavijom.

          Mozemo da pretpostavimo da drzava oformi novi klub u npr. Nisu i da ga redovno gura ulaganjem znacajnog novca. Da li bi taj klub priblizno imao popularnost i posecenost kao sto imaju Czv i Par? Tesko, cak i u Nisu ne bi imao vise navijaca od pomenuta 2 kluba, bez obzira na vece guranje od drzave.
          Ne interesuje me navijac koji nikada ne ide na meceve i ne zna da nabroji 5 igraca iz svog kluba. Cak ni u SD CZ i SDP nisu svi klubovi jednako popularni. Mozda bi ti mogao da mi navedes ko je golman u VK Crvena zvezda ili ko igra u RK Crvena zvezda?

          Bitno je samo ko je zainteresovan za odredjeni dogadjaj, a to ide najvise u vezi sa rezultatima. Videli smo kolika je poseta bila na mecevima KKRKG u ABA ligi i pre i posle tog perioda. A da bi videli tu vernost trebalo bi da vidimo sta ce se desiti kad neki od klubova iz SDCZ ili SDP dospe u neki amaterski nivo. A to je lako reci po reakcijama navijaca Partizana, na fudbalu ih nema, u kosarci kukaju jer su razmazeni i jer misle da im pripadaju pare samo jer se zovu Partizan. A samo im se daje drugi najveci iznos u drzavi. Tome mora doci kraj.

          S obzirom na broj navijaca oba kluba bi mogla da finansiraju njihovi navijaci, samo je potrebna malo veca kupovna moc i bolja organizacija u okviru kluba po tom pitanju. Po meni to je odrziv projekat pogotovo u KK, ali je neophodno da drzavni aparat se oprosti od svog interesa u njihovom upravljanju i to je ono sto je najveci problem.
          Haha, dobra ti je ova. Bila je akcija DiD, kupili smo dresove i patike igracima od toga i to je to. Ko to da finansira, delije koje KK ne zanima ili one prazne stolice u evroligi?

          Ljude privlaci marketing i uspeh. Ostalo je samo hard-core jezgro od nekih 6-7-8 hiljada ljudi, a to je nedovoljno za bilo sta.
          Last edited by blond; 15-12-18, 21:18.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Blokirao me Tegi. [emoji852]

            Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Cestitke na velikom uspehu.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Cestitke na velikom uspehu.
                Hvala [emoji852]

                Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Alex Pato View Post
                  Blokirao me Tegi. [emoji852]

                  Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
                  Tegi gej[emoji23][emoji23][emoji23]

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Muuuuuuuuu

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Sta navijace Buducnosti interesuje sta mozzartsport pise o Partizanu?
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Rasprsi se bastion otpora cim uletese Vuciceve pare, sad nema Vucicu pederu, bilo bi malo i glupo realno nakon svega sto je uradio za Ostojin klub. Sa jos dva najavljena pojacanja odnosno 18 ti i 19 ti registrovani igrac, prvi su favoriti za Aba ligu, no to se moglo ocekivati i nakon Ostojinih najava sa pocetka sezone.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Rasprsi se bastion otpora cim uletese Vuciceve pare, sad nema Vucicu pederu, bilo bi malo i glupo realno nakon svega sto je uradio za Ostojin klub. Sa jos dva najavljena pojacanja odnosno 18 ti i 19 ti registrovani igrac, prvi su favoriti za Aba ligu, no to se moglo ocekivati i nakon Ostojinih najava sa pocetka sezone.
                          Leči se.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Leči se.
                            Pa ovakvi komentari su legitimni na ovoj temi. Ona i sluzi za takve. Trebalo bi vise da ti smeta Cooperovo orgijanje na svim ostalim temama, ali on je na vasoj liniji pa cutanjem odobravate sva krsenja pravila koja dolaze sa te strane. Sreca pa tu nije i onaj bounty hunter, kad iskombinujes sa Mannijevim odsustvom teme bi se pretvorile u rusvaj.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Leči se.
                              A sta nije tacno od napisanog?

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Blondi sve lepo napisao, Lazo nije tacno to sto ovo nije napisano za Zvezdu, do sad je to bila mantra, a tad nije bilo komentara leci se, vec posalice za onih plus 41 i simpaticne doskocice iz Tegeltijinih emisija. Sad kad su drzavno mezimce i imaju ozbiljan priliv iako su vec spiskali i par igraca koji bleje po Americi a kinta redovno kaplje, i dalje se razmatraju dovodjenja, za sitnu lovu a kako bi drugacije kad je u pitanju avangarda.

                                Comment

                                Working...
                                X