Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post

    Comment


    • Originally posted by Netz View Post
      Odavno je poznat ovaj sindrom koji ima Cooper , jednostavno navijaci Partizana navijaju za Partizan samo da bi kontrirali ostalima malo im je tesko da to priznaju ali dobro .. To se vidi i po pristupu na derbiju vama je najbitnije da budete bolji od nas , dok je nama najbitnije da budemo bolji od svih verovatno bi vam 4 pobede u derbiju u sezoni bile draze od trofeja.
      Navijaci Partizana navijaju za isti zbog ovoga:

      Zvezda?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Navijaci Partizana navijaju za isti zbog ovoga:

        Zvezda?

        Comment


        • Ja sam gloryhunter.

          Comment


          • @Netz
            Kaže nam strana koja naširoko stalno komentariše sve oko SD Partizan.
            Ma važi...

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Guthrie View Post
              Lord of the rings.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Jedna od niza rasprava između mene i Coopera , poznatog po tome što "na saljiv nacin provlaci istinu"

                Moj post

                Sale Nacinale radi dobar posao sa reprezentacijom i ja tu ništa ne bih menjao .Nije idealan ali ko zna koliko bi tek igrača otkazalo učešće u reprezentaiji da nije njega . Ja sam mu samo jednom ozbiljno zamerio kada je u sred one polufinalne serije 14/15, imao primedbe na Kalinićeovo ponašanje . Nepotrebno , pogrešno , potpuno u pogrešno vreme...mada sam znao da to neće uticati na Kalinu
                Cooper

                I tu je Sale odlično reagovao.
                On i Kalina imaju odličan odnos.
                Nije bilo za vreme serije, već posle i rekao mu je sta mu je rekao u privatnom razgovoru (kasnije prepričao) i bi potpuno u pravu.
                Činjenice

                Tokom polufinalne serije ABA lige između Crvene zvezde i Partizana u sezoni 2014/15 Đorđević je javno kritikovao mladog košarkaša zbog gestikulacija i razgovora sa sudijama, a Kalinić je priznao da mu tada ta kritika nije prijala.
                On je iz selektorove kritike ipak izvukao prave pouke.

                "Nikada nismo pričali o tome Sale i ja, ali sigurno je da mi taj njegov komentar za priču sa sudijama nije olakšao ni u kom slučaju. No, izašao sam iz toga jači, pametniji. Iz sadašnje perspektive mislim da mi je značilo to što je on rekao, da mi je pomoglo u sazrevanju i da mi je jako pomoglo u karijeri. Takođe, moram da napomenem da smo ove godine sjajno sarađivali, što je sigurno doprinelo i istorijskom rezultatu koji smo napravili u Riju".
                http://mondo.rs/a939551/Sport/Kosark...rdjevicem.html
                Last edited by Samo Zvezda; 13-12-18, 20:04.

                Comment


                • Kalina, sudeci po citatima, priznaje da mu je Saletova kritika znacila - sta je problem?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • To što ti šta je problem , to je ipak do tebe ...

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      To što ti šta je problem , to je ipak do tebe ...
                      Sam si citirao
                      On je iz selektorove kritike ipak izvukao prave pouke.

                      "Nikada nismo pričali o tome Sale i ja, ali sigurno je da mi taj njegov komentar za priču sa sudijama nije olakšao ni u kom slučaju. No, izašao sam iz toga jači, pametniji. Iz sadašnje perspektive mislim da mi je značilo to što je on rekao, da mi je pomoglo u sazrevanju i da mi je jako pomoglo u karijeri. Takođe, moram da napomenem da smo ove godine sjajno sarađivali, što je sigurno doprinelo i istorijskom rezultatu koji smo napravili u Riju".
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • u sred one polufinalne serije 14/15,
                        Nije bilo za vreme serije, već posle
                        već posle i rekao mu je sta mu je rekao u privatnom razgovoru (kasnije prepričao) i bi potpuno u pravu.
                        Nikada nismo pričali o tome Sale i ja, ali sigurno je da mi taj njegov komentar za priču sa sudijama nije olakšao ni u kom slučaju

                        Samo mi reci kako se zove ovo što sada radiš ...jasno je da je nemoguće da ne razumeš.

                        Comment


                        • Sale napravio Kalinu.
                          Dobro, pola Muta pola Sale.

                          I lepo mu je rekao i neka mu i dalje priča.

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Sale napravio Kalinu.
                            Dobro, pola Muta pola Sale.

                            I lepo mu je rekao i neka mu i dalje priča.
                            Nije
                            Kalinic ima roditelje. Nije mu Sasa otac.


                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Ovaj na Lazinom avataru je zasluzan za mnogo toga, bista da mu se podigne.
                              Ali, troleri, navalite, nije vam lako kada vidite Lazin avatar.
                              Dejo nas.
                              Vreme je cudo. Time.

                              Comment


                              • Pitanje je da li bi Kalina danas uopste igrao profesionalnu kosarku da ga nije Duda Ivkovic izvukao iz naftalina i pruzio mu sansu... cini mi se da je to bilo EP 2013e godine. Tona otkaza, nama fali krilo i odjednum i niotkuda - neki Kalinic iz Vojvodine. Ko? Verovatno neki klinjo koji ce na sirem spisku posluziti samo za trening. Ali ne... Ma dal je Duda toliko izlapeo pa da tog klinju na kraju stavi i u prvih 12??? Nakon tog prvenstva su svi vrlo dobro saznali ko je i zasto je upao u prvih 12, a njegova karijera je od tada na radaru najjacih timova.

                                Djordjevic mu je kasnije uticao na izgradnju samopouzdanja, a igranje u Zvezdi da skupi iskustvo u najjacem rangu kosarke... inace je igracki on vec sve znao i pre toga.
                                Last edited by mmajstor; 13-12-18, 23:57.

                                Comment

                                Working...
                                X