Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znali su oni sta ih ceka,kad je ih onomad u Podgorici onako razbucao posrnuli evroligas,mogli su da pretpostave kako delju ovi ostali

    Comment


    • Gledam sad buducnost u el prosecno izvodi oko 12 bacanja po utakmici, samo protiv nas po 30-40

      Comment


      • Pa pazi sudice im Javor pre ili kasnije pa ce dobiti svojih 43-45 bacanja koliko im fali za pobedu(protiv EL timova iz donjeg dela tabele)

        Sad malo ozbiljnije i ne znam da li ovaj post treba da bude ovde ili na EL temi
        Gledao sam utakmicu i ono je prilicno lose. Za tim koji je ostavio kostur(ostavili sve nosioce a zamenili strance sa boljim) od prosle sezone, sto ne znam da je poslo za rukom ikada, ijednom klubu na prostoru bivse sfrj oni ocajno igraju. Ali stvarno, ja ne znam sta se uvezbava na treningu ali oni stalno igraju izolaciju. Sve se svodi na igru 1 vs 5. To je cak neko vreme funkcionisalo dok je Gordic ubacivao neke nemoguce suteve ali i to ne moze da traje celu utakmicu. Pa prvog stranca ste doveli u maju mesecu, ostale vec u junu. Od juna(a sada je jos malo novembar) vi nemate jednu krstenu akciju za postizanje poena(ne racunam Gordic/Ivanovic solo prodor, sut trojke preko ruke ili Omicevo kupljenje otpadaka i pospremanje u kos). 5 meseci?!?!
        Sinoc Real ubacio 30 suteva iz igre sa 28 asistencija a BUD ubacila 24 suta sa 6 asistencija
        Tesko je igrati pristojan mec protiv Reala u Madridu ali ono sinoc je bila katastrofa. Gledam igrace, utakmica skoro zavrsena, prikazuju klupu, jedan razmislja koju ce seriju posle da gleda, ovaj drugi konta da li je glupo da izvadi telefon da pogleda instagram, treci gleda u cicu u prvom redu tribina, cetvrti razmislja gde ce za vikend...Raspojasana banda.
        Ako ste raspolozeni za neku razmenu stetocina, vi nama Klarka mi vama Covica(manja je stetocina, jer em ne trazi da igra vise od 5min, em jos nije u sezoni napravio indeks od -13). Bez da nam doplacujete

        Samo kratak osvrt na Radonjica(i on je povezan sa KKBUD pa nije veliki off)
        Neverovatno je sta je on napravio sa onim timom bajerna. Pa pre sezone na osnovu sastava i posle prvih par utakmica ocekivao sam potpuni raspad i ostru borbu za poslednju poziciju sa BUD i Kanarijom. Ali su me prilicno iznenadili. Hrkljus kosarka, nije lepa za oko ali donosi rezultate. Nece oni biti konkurentni za top8 ali ce se muvati tu oko 10-12 mesta.
        Last edited by Ivan9; 26-10-18, 08:26.

        Comment


        • Ne sudi Kurvar ni javor.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • sad kad vide kako ih ponizavanje ceka u EL nece hteti ni da osvoje ABA ove god

            Comment


            • Neka oni brinu svoju brigu, imamo mi dovoljno svojih.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Neka oni brinu svoju brigu, imamo mi dovoljno svojih.
                dve brige imamo ...1 i 4

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  dve brige imamo ...1 i 4

                  Ipak smo najtanji na poziciji "navijači" ... tzv "najverniji" se vraćaju samo na Galatu zbog sebe a ne zbog kkcz , ostali mudruju a Pionir nikad prazniji ...2-3 hilajde semenkara .Neće to biti dovoljno da dobacimo do onogo što želimo

                  Comment


                  • Dileje su tu samo zbog papaka.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Ipak smo najtanji na poziciji "navijači" ... tzv "najverniji" se vraćaju samo na Galatu zbog sebe a ne zbog kkcz , ostali mudruju a Pionir nikad prazniji ...2-3 hilajde semenkara .Neće to biti dovoljno da dobacimo do onogo što želimo
                      Potrebno je vreme da se razmaženi ali i prevareni navijači vrate na tribine, jedino što može ubrzati proces je skalp nekog većeg tima i reklama na televizijama sa nacionalnom frekvencijom, moramo sa najavama utakmica "da iskačemo iz frižidera", znači agresivna kampanja.
                      Jer ja koliko se sećam kada smo "rasli" Arena je bila prepuna i u EC. Nekako se prošle godine izgubio taj pozitivan vajb i to je jako teško ispraviti, za sada na tome najbolje (i jedino) radi struka i igrači (Filip excluding) da se ta slika popravi.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                        Dileje su tu samo zbog papaka.
                        Bojim se da dileje ne "izgore" na toj utakmici, ako ih samo mržnja prema Galatasaraju dovodi na utakmicu ne treba ni da dolaze.
                        Last edited by nebitan; 26-10-18, 14:40.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Kako tretiras i animiras publiku, tako ti se i vraca. Kosarka nikada nije imala univerzalnu privlacnost kod nas, niti ce ikada imati. Pune tribine su bile uglavnom kad se pojavi nesto novo (povratak u EL) i kad organizovane kriminalne grupe hoce da mere kurac s drugima i dokazuju se. Prosecan covek nema interesa da ode na tekmu i to je to.

                          Pozivati neke "Zvezdase" da napune Pionir i sl. to je sve smesno. Tih 2k ljudi su oni regularci koji su tu uvek, i uvek ce biti. Ostalo sve mora da se animira. Mi to ocigledno ne znamo da radimo...
                          Last edited by MannyCalavera; 26-10-18, 14:31.

                          Comment


                          • Posle skoro pa nestajanja i Evrokup je tada bio premija pa je zavladao hajp neznajuci koje su nam granice. Sada posle toliko godina u Evroligi se to dozivljava kao drugorazredno takmicenje, sto u neku ruku i jeste, sto ne znaci da ne bi trebalo da bude atraktivno za navijace. Mozda ne bi trebalo ocekivati da se samo vrhunskim uspesima animiraju navijaci, jer to pre ili kasnije dozivi neuspeh posto sport uvek ima i dobrih i losih trenutaka i rezultata... koliko prepoznatljivim konceptom na dugi rok, koji nosi odredjeni kvalitet, i ciji bi navijac pozeleo da bude deo i da ucestvuje u tom konceptu. Neka fudbalski navijaci nastave da dolaze ili ne dolaze na utakmice, ali bi bilo dobro raditi na tome da se "semenkari" pretvore u kosarkaske navijace koji bi bili oslonac, a za tako nesto je neophodno da se stvori kosarkaski brend koji ce da nosi nesto dodatno sem brenda sportskog drustva crvena zvezda.

                            Comment


                            • Mozak navijaca sa ovih prostora je takav da merka da li vredi iscimati se do hale ili ne i koliko mu je to isplativo. Kada bude zavrsnica ABA lige, budi siguran da ce se traziti karta vise. A isto vazi i za Evrokup od cetvrtfinala, tesko je sada animirati publiku zbog raznih faktora jer opet kada pogledas samo par meceva do marta ce da budu bitni.

                              Comment


                              • Ne vredi generalizovati.... u gradu zivi 1.7 miliona stanovnika i u okolini za dnevni izlet na dan utakmice jos mozda oko pola miliona. A tebi u tom moru ljudi treba jos dodatnih 5 hiljada dusa a ne 50. Prema tome ne treba se prilagodjavati vecini, vec ponuditi odredjeni kvalitet koji pije vodu odredjenoj ciljnoj grupi i garantujem da bi se trazila karta vise jer bi oni izanimirali ostale ljude u toj ciljnoj grupi koja nije mala.

                                Comment

                                Working...
                                X