Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    SNS je ove godine aktivno u klubu,...zato sma ja takav kakav sam...to znaju svi..nek ti kaze Sarac, ako hoce...Nije to neka tajna...Vucic protiv Covica..zar stvarno mislis da bi neko koga ne voli AV, bio na Pinku i Hepiju...na stranu da kazem sto blagonaklono gledate na coveka koji je u lozi sa Covicem a urusio KK I FK...te price su smesne..da su i oni dobili pare, dobili su..posle malo samaranja i kobecanja..popustili su..tu ne mislim na ultrase vec i obicne navijace....Ne bih da ulazim u tekmatiku ali sam jedan od retkih koji ovde stvarno ne prelazi crvenu liniju..pored juniora to je sns..znam da su nuzno zlo...ali pisati kako se Cova bori protiv AV i aprhejda su ne smesne, vec nemaju veze sa mozgom...da je tako...stavio bi mu sliku u sobi ali to slucaj nije...Naguzili ste se oboje, sad se svadjajte ko je dobio veci dzeparac...



    Da ne sirim temu, ne postaje se predsednik najveceg sportskog brenda na Balkanu tako sto pricas protiv svemoguceg u ovoj drzavi.

    LosmiSK, sem N ILica nijedan clan uprave nije clan SNS, sta ko iza paravana zaokruzi kada dodju izbori to je vec stvar svakoga na svoju savest ili interes.
    Ja samo znam da je predsednik komsijskog kluba narodni poslanik i istaknuti clan SNSa a svi navijaci tog istog kluba iskljucivi borci protiv nepravde i ljuta opozicija. Hala svako vece odjekuje od prozivke drzave sa sve tri strane njihove tribine.

    Predsednk KKCZ i SD nije clan SNSa i to je jedina cinjenica. Kako on privatno glasa i razmislja je njegovo pravo kao sto je i moje pravo da budem protiv politike te iste partije.

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Ovo nije odbrana Čovića , samo me interesuje, ko se po tebi iskreno bori protiv AV-a ? Ne da ga zameni , nego da nešto promeni i uspostavi "Državu" a ne provizorijum bez i jedne kredibilne institucije .Prečesto politizuješ pa me to zaista interesuje da bih mogao da razumem o čemu pišeš?
      Ama brate sve su to isti kao da su klonirani i da nije pičkousti bio bi neki (recimo) Điki ili vinar u pokušaju, takva nam je tura.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • U Srbiji formalno ni premijer nije član SNS.

        Mnogo se pravite naivni za klub koji je za ovih 6 godina dobio preko 25 miliona iz centrale.

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post
          U Srbiji formalno ni premijer nije član SNS.

          Mnogo se pravite naivni za klub koji je za ovih 6 godina dobio preko 25 miliona iz centrale.
          Ju ju ju ju.

          Znaš kako ovde kažu, nema rekla kazala.

          Nadam se da imaš dokaz dragi moj Cooperu.

          Dede nama ti publikuj to ovde u ekskluzivi.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            U Srbiji formalno ni premijer nije član SNS.

            Mnogo se pravite naivni za klub koji je za ovih 6 godina dobio preko 25 miliona iz centrale.
            Imas mesec dana da u miru i tisini razmislis o pojmu "podizanje tenzija".
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Ju ju ju ju.

              Znaš kako ovde kažu, nema rekla kazala.

              Nadam se da imaš dokaz dragi moj Cooperu.

              Dede nama ti publikuj to ovde u ekskluzivi.
              Izvol`te?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Preduhitrio me, nema šta pohvale za Kronosa. Kad iz mojih usta to izlazi onda ima težinu. Stvarno nema dvostrukih aršina, to je to.

                Comment


                • Covek kome su silovali i ubili cerku, osnovao fond i skupio potpise da se izglasa zakon da se uvede smrtna kazna za pedofile i silovatelje, se provlaci sada po istim rezimskim medijama da je protiv ove drzave. I sada komsije mi pisu ovde da su oni opozicioni a proslo im kroz klub u proslih 5 godina isto kao i kod Terze u fkCz. Ne postoji nista opoziciono u ovoj drzavi koji ima bilo kakav dodir sa novcem osim par opstina u Srbiji

                  Pa ako je proslo 25 mil kao sto kaze kolega u poslednjih 5 godina kroz KKCZ, koliko je proslo kroz kKP ne treba u proteklih 5 godina, daj samo u poslednjih godinu dana. Pa vas info guru javno pise da 6 trenera trenutno isplacujete, a Batovi iz 2011 se sada regulisu, sta cemo sa godinama koje slede.Tih 100 k za Gossa se mnogo dobro vrednuje kada sve to moze da se pokrije a verujem da i Zeljko je sirokog srca pa ga ne interesuju pare od Gosa?

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Covek kome su silovali i ubili cerku, osnovao fond i skupio potpise da se izglasa zakon da se uvede smrtna kazna za pedofile i silovatelje, se provlaci sada po istim rezimskim medijama da je protiv ove drzave. I sada komsije mi pisu ovde da su oni opozicioni a proslo im kroz klub u proslih 5 godina isto kao i kod Terze u fkCz. Ne postoji nista opoziciono u ovoj drzavi koji ima bilo kakav dodir sa novcem osim par opstina u Srbiji

                    Pa ako je proslo 25 mil kao sto kaze kolega u poslednjih 5 godina kroz KKCZ, koliko je proslo kroz kKP ne treba u proteklih 5 godina, daj samo u poslednjih godinu dana. Pa vas info guru javno pise da 6 trenera trenutno isplacujete, a Batovi iz 2011 se sada regulisu, sta cemo sa godinama koje slede.Tih 100 k za Gossa se mnogo dobro vrednuje kada sve to moze da se pokrije a verujem da i Zeljko je sirokog srca pa ga ne interesuju pare od Gosa?
                    Ti bi da se druzis sa Cooperom?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Ocekujem u toku dana info da je Braun jeftiniji od Fajea[emoji23][emoji23][emoji23]


                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Ocekujem u toku dana info da je Braun jeftiniji od Fajea[emoji23][emoji23][emoji23]


                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          U Srbiji formalno ni premijer nije član SNS.

                          Mnogo se pravite naivni za klub koji je za ovih 6 godina dobio preko 25 miliona iz centrale.
                          Bogami si u pravu!
                          SNS je podmirio oko 8 miliona duga i tekućih troškova JSD KKP u poslednje tri godine.
                          SNS O'Stoja je dao oko 1,5 miliona, i kad zaokruzimo BAT i ove STEFAN BRAUNE cifra je prko 11 miliona moj lee cooperu!
                          Možeš da troluješ kolko oćeš, ali SNS i milione evra voliš!

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Ocekujem u toku dana info da je Braun jeftiniji od Fajea[emoji23][emoji23][emoji23]


                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                            Poslednja informacija glasi, ako prođe preglede 50 K dolara mesečno, stan, hrana, kola i 4 povratne karte do 'Merike!

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Pa nije to neka igra za koliko hoce...to sve narod placa..cela Srbija da gledaju dva tima ko ce koga pobediti...i onda se jos zale da para nema..Gde je prosek plate 300-400e..tebi jedan Keselj bleji na klupi za 80k..na klupi za trening da se bolje izrazim..i onda neko pita koliko kosta iskusni EL igrac..jedan je bio Zvezdas i kostao je 350-400k...pa racunajte..a ovaj drugi je odbio ponude Avelina koji je posle uzeo Norisa Kola..a taj ne igra ispod 500k..trika nema..ali zivite vi u bajci..Mada treba ici i gledati ..ekipa je dobra..pa sto da ne i FC3..ta masa i nije za bolje..i oni bi svog sina stavili u tim da mogu...
                              Sve postove potpisujem. Slucajno sam kliknuo na ovaj, ali i onaj prethodan i onaj o platama takodje. Zalosno je u sta svaku temu pretvore horde trolova i ljudi kojima je tog trenutka dosadno. Niti je Zvezda jadna i mora sama protiv SNS rezima koji forsira Partizan niti je obrnuto u pitanju, ali jedni ce uvek imati jedne, a drugi druge forice. Mislim, Brown koji kosta 125 hiljada ili Brown koji kosta kao Simanic, Radanov, Baron i ko sve ne zajedno.

                              Zao mi je samo sto nisam moderator, te bih upise na bilo kojoj temi osim ove brisao, a onda i banovao ako ih neko ponovi. Samo ovde moze i to je to. Takodje je sramno sto se na temi o EC/EL dozvoljava onoliko postova o Partizanu, ajde jedan ili dva, ali kao da je to live tema mrzitelja Partizana.

                              Originally posted by Cooper View Post
                              Jbt, jel tako i za svakog sa vašeg topika koji dođe sa Regland igra za 300k a u Lokomotivi imao 800k?

                              Malo ohladite, pišemo, nismo u sudu.

                              Sve što sam do sada pisao se ispostavilo kao istina.

                              I da nije, nisam prvi ni poslednji, ali jedino se na mene vodi hajka.

                              I ne vidim šta navijače Zvezde interesuje šta se piše na ovom topiku.

                              Niti vređam, niti vas pominjem.

                              Lako ćemo mi ovde između sebe da se dogovorimo.

                              A koliko vidim niko ne dira ni vas tamo sa vašim glupostima oko sponzora i ugovora.

                              Zato poštujte i ovaj topik.
                              Ne mozes da trazis postovanje za topic koji sam ne postujes. Ne mozes da ga dobijes za temu koja ti sluzi samo kao vid relaksacije gde mozes da se opustis i napises dnevno par postova koji vrte jedno te isto. Ovo nije niti bi trebalo da bude psiholoski forum. Nije mesto za sprdanje i lose stand up komicare.

                              Nijedna tema (osim mozda ove) ne bi trebalo da sluzi u te svrhe. Ima koliko god hoces foruma gde se razglaba o teorijama zavera i gde se prosipaju parole prema suprotnom taboru. Moze lepo i da se pise i o tome kako da trener bolje sakrije mane stranaca u odbrani, da li je bolje da snizi ili podigne petorku, zasto Aranitovic ne igra onako kako se ocekivalo od njega i treba li potraziti talentovanijeg igraca. Mogu do sutra ovako.

                              Mislis da o svemu tome nema smisla pricati dok ti klub ne dobije "zasluzenih" par miliona evra godisnje da bi imao isti kvalitet kao i Zvezda? E to ne moze, nije drzava ni SNS uzeo pare od KKP da mu nesto duguje, ona mu samo daje. Tvoje i svacije pravo je da li ce da prati takav klub, kao sto vazi i za navijace drugih klubova u Srbiji, regionu i inostranstvu. Mislis da se navijaci drugih klubova ne bune kada vide da ne mogu da dobiju ni filijalu Zvezde ni Megu, o dva kluba sa milionskim budzetima da i ne pricamo?
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by Пера Ложач View Post
                                Bogami si u pravu!
                                SNS je podmirio oko 8 miliona duga i tekućih troškova JSD KKP u poslednje tri godine.
                                SNS O'Stoja je dao oko 1,5 miliona, i kad zaokruzimo BAT i ove STEFAN BRAUNE cifra je prko 11 miliona moj lee cooperu!
                                Možeš da troluješ kolko oćeš, ali SNS i milione evra voliš!
                                šatro su gadljivi na Sns milione ...pogledajte samo plejadu stranaca u poslednje 2 god ...smenjuju se kao na traci ....

                                Comment

                                Working...
                                X