Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    A Radmanović?
    I to

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Ovo za Jankovica nije nikako OTIMANJE
      Otimanje je bio Vujanic, Bogdanovic.....

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      ....Divac, Paspalj, Djordjevic, Danilovic, Vujosevic...
      Last edited by kronostime; 22-10-18, 16:26.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        I to

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
        A Nastić, Kalinić, Jović?

        Comment


        • Otkud ovoliko para za sva ova pojacanja i ove i prethodnih sezona a nigde uspeha? A da,doci ce casovi ljubavi i Dulo Vujosevic sa batom.
          Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Naravno da Partizan ima ozbiljan novac. I Sam grobarski apostol istine pise da Partizan placa 5 trenera, bivse igrace, Bat presude, dug za porez , Vujosevica, I plus ovogodisnji tim koji ce biti pojacan Jankovicem i jos jednim do dva igraca.
            Partizanu novac nije problem. Mozemo pricati i pisati sta hocemo.
            Nije slucajno SNS preuzeo Partizan.


            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • SNS je preuzeo celu zemlju..fk i kk partizan, Zvezdu itd...ma sta ovde pricali..cela drzava je stala u dva tima....i to je to...apsurdno je pricati...oni su tek ove sezone krenuli da prave balans..mada mi i dalje imamo dosta skuplji tim...Treba biti iskren i priznati da su oba tima drzavn isprdci..i to je to.pokrijte se usima i ne mlatite praznu slamu..zamislite ljude u Vrscu, Novom Sadu, Nisu, Kragujevcu, Kraljevu itd...Da sam ja drzava dobili po 500k evra i kraj price..sut guz..tj privatizovao bi ..uz uslov da se naprave hale, dao parcele uz obavezna ulaganja u narednih xx godina itd...Ovo je trneutno vasar naprednjaka koji su kako u upravama tako i na tribinama...

              Zalosno je da posle samara na pevanje predsedniku,sad ti isti dolaze i govore ..OSTOJA BOZE!!!! manje vise sve je ovo namesteno i igra za indijance koji se loze na ovo...Dao bih 10g bez titule da ovo bude zdrava sportska prica..ali ovo je sve sem toga..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Da dodam... neka dodju informatori i neka kazu ko i kako placa Jankelu ove sezone..bice zanimljivo cuti tek taj deo price...mada nesto sumnjam da ce se pojavljivati dok se ne dobije detaljan plan odbrane ....
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  A Nastić, Kalinić, Jović?
                  Da li je Zvezda "otela" igraca RKG koji je pod ugovorom ili je potposala igraca kojem je istekao ugovor a pola godine ranije su usmeno dogovorili saradnju...Radmana nije niko oteo vec nije bio placan ...vi ste mu se nudili i on vas otkacio kao Petkovic Nadja i tako...
                  Otimacina je kada igraca pod ugovorom odvedes iskoristivsi krizu u klubu (da ne nabrajam znas ih i sam)
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Da li je Zvezda "otela" igraca RKG koji je pod ugovorom ili je potposala igraca kojem je istekao ugovor a pola godine ranije su usmeno dogovorili saradnju...Radmana nije niko oteo vec nije bio placan ...vi ste mu se nudili i on vas otkacio kao Petkovic Nadja i tako...
                    Otimacina je kada igraca pod ugovorom odvedes iskoristivsi krizu u klubu (da ne nabrajam znas ih i sam)
                    Ma znaju oni to, ne moraš da se zamaraš objašnjavajući im. Doduše, ima tu dosta uticaja i ispiranje mozga u vreme Vujoševića. Šta ćeš, mnogi su mu poverovali.

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      ....Divac, Paspalj, Djordjevic, Danilovic, Vujosevic...
                      Za Divca, Praju i Kindju je pricao(vise ne mogu da se setim koji kosarkaski radnik) kakva je borba bila i koje su se prevare radile i kakve partijske direktive...ali to misu kradje vec ko koga prejebe...ovo u vreme DVa i PSD su kradje i to bahate.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Znači krao je Čović na veliko i za FMP i za ILR i za Zvezdu.

                        Eto, neka smo to razjasnili.

                        Svi ti igrači su prelazili u FMP, ILR, Zvezdu i Partizan kao slobodni ili uz zakonsko obeštećenje.

                        Sve je to prošlo kroz arbitražu i svaki igrač je iskoristio svoje pravo i uz pristanak.

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Znači krao je Čović na veliko i za FMP i za ILR i za Zvezdu.

                          Eto, neka smo to razjasnili.

                          Svi ti igrači su prelazili u FMP, ILR, Zvezdu i Partizan kao slobodni ili uz zakonsko obeštećenje.

                          Sve je to prošlo kroz arbitražu i svaki igrač je iskoristio svoje pravo i uz pristanak.
                          Da se razumemo. Mi naše lopove preziremo. Čović je manipulator i namazanko. Ako mi kažeš da je otimao i krao, ja verujem da jeste. Ali vi vaše lopove uzdižete u nebesa i hvalite se time. Koja crna arbitraža, kad političari upravljaju klubovima?

                          Comment


                          • Ha, ha.

                            Ajde ne zajebavaj.

                            Pa na svakom random forumu i u RL ću pre naći nekog ko podržava Čovića, Terzića i ostatak nego Ostoju, Vučelu, ranije Đuru.

                            Tu realno nismo isti.

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              Znači krao je Čović na veliko i za FMP i za ILR i za Zvezdu.

                              Eto, neka smo to razjasnili.

                              Svi ti igrači su prelazili u FMP, ILR, Zvezdu i Partizan kao slobodni ili uz zakonsko obeštećenje.

                              Sve je to prošlo kroz arbitražu i svaki igrač je iskoristio svoje pravo i uz pristanak.
                              Tih godina je banda gledala da "kurva umre kurva gasi se"...kako su ne retko i pevali u dvorani ali neki igraci i pored materijalnih problema su na neprijatan nacin odjavili Partizan koji je po obicaju hteo da lesinari...otisao je kao slobodan igrac u FMP i to nije i nikada nece biti isto sa lopovima.
                              Last edited by nebitan; 22-10-18, 18:21.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ajde, ukrao vam Čović igrača i posle par meseci uzeo milione od NBA ugovora i obeštećenja.

                                Zajebao vas.

                                Comment

                                Working...
                                X