Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta znam.
    Ako je gazda sastavio saopštenje, onda je sigurno tako bilo.

    Samo ima žešćih problema sa logikom.
    Ili smatra da ciljna grupa nije vredna kvalitetne izmišljotine.

    Comment


    • Jedina bednija stvar na ovom forumu od ove teme je ta sto banujete ljude zbog postova u istoj.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Jedina bednija stvar na ovom forumu od ove teme je ta sto banujete ljude zbog postova u istoj.
        Postoje granice, cak i na ovakvim temama.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Mark it zero, postovi su ti obrisani zbog prostakluka i smatraj ovo poslednjom opomenom. Postoje granice!
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Samo mirno i samo staloženo. Bez padanja u vatru.

            U saopštenju nisu napisani nikakvi detalji, samo delovi slagalice, kako bi onaj kome je to bilo upućeno video da nije nevidljiv i da nije došao da igra u Dinamu iz Pančeva, već u ozbiljan klub sa ogromnom bazom navijača u ogromnom gradu koji pak pored sve te veličine i nije tako velik. Ako je pametan, na ovome će dečko stati i poješće govno kroz Vujičinovo saopštenje, a mogu uskoro očekivati i da mu se promeni menadžer. Što se Ostoje tiče, on je kao što sam rekao popio packu od gospodara, da ne šilji patku sa Čovićem od para koje mu ovaj daje da digne klub na noge, jer izabrao je pogrešan put dizanja.

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0
              Pada kisa, ja se klizam, nosim pehar za Partizan!! Za Zvezdu navijaju samo pederi, a za Partizan pravi ljudi!! hehe
              10 dana - za pocetak.

              Trolovanje i pored upozorenja moderacije - 1-10 dana
              Primeri: konstantno skretanje diskusije, ponavljanje diskusija koje se vec vode na nekom drugom topiku itd.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by la haine View Post
                Samo mirno i samo staloženo. Bez padanja u vatru.

                U saopštenju nisu napisani nikakvi detalji, samo delovi slagalice, kako bi onaj kome je to bilo upućeno video da nije nevidljiv i da nije došao da igra u Dinamu iz Pančeva, već u ozbiljan klub sa ogromnom bazom navijača u ogromnom gradu koji pak pored sve te veličine i nije tako velik. Ako je pametan, na ovome će dečko stati i poješće govno kroz Vujičinovo saopštenje, a mogu uskoro očekivati i da mu se promeni menadžer. Što se Ostoje tiče, on je kao što sam rekao popio packu od gospodara, da ne šilji patku sa Čovićem od para koje mu ovaj daje da digne klub na noge, jer izabrao je pogrešan put dizanja.
                U ovo ni ti ne verujes - nadam se.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Pojasni mi molim te koji deo rečenice?

                  Comment


                  • Originally posted by la haine View Post
                    Pojasni mi molim te koji deo rečenice?
                    Boldovani, po tome ispada da decko treba da pazi sta radi, inace "ce se oklizne negde na bananu u mraku"?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Izvini molim te, mi nismo ta sorta, pomešao si nas sa nekima koji upadaju naoružani u svlačionice i gepekuju. Zvuči onako kako tvoj mozak percipira i kako si navikao. Iz moje perspektive to izgleda ovako, a već sam kroz postove objasnio, Čović je na njega jako besan i ako se zainati, ili će ga nekome prodati za obeštećenje (Partizan neće sigurno platiti tako da drugom klubu) ili će ga Mekelovati dve sezone pored klupe. Nema on toliko težak ugovor da će klub nešto patiti. Preživeli smo Borišu, preživeli bi smo i ovoga.

                      Edit: Kao bonus, Milutinov je skoro sve dogovorio onomad sa kkcz. Tada je dobijao pozive od raznih tipova jer mu je broj telefona pušten u promet što se kaže, kao i neke sudije između ostalog, tako da je odlučio da batali tu priču jer mu ne treba to u životu. Srećom po njega uspeo je da nađe svoje mesto pod suncem u Oly i da se izbori za mesto.
                      Last edited by la haine; 05-08-18, 09:52.

                      Comment


                      • Originally posted by la haine View Post
                        Izvini molim te, mi nismo ta sorta, pomešao si nas sa nekima koji upadaju naoružani u svlačionice i gepekuju. Zvuči onako kako tvoj mozak percipira i kako si navikao. Iz moje perspektive to izgleda ovako, a već sam kroz postove objasnio, Čović je na njega jako besan i ako se zainati, ili će ga nekome prodati za obeštećenje (Partizan neće sigurno platiti tako da drugom klubu) ili će ga Mekelovati dve sezone pored klupe. Nema on toliko težak ugovor da će klub nešto patiti. Preživeli smo Borišu, preživeli bi smo i ovoga.
                        Nemoj mi samo to "mi nismo ta sorta", jer ima ih koji pamte upadanje na treninge u Mitica rupi, samaranja igraca i razbijanja automobila ispred iste.
                        Govna su ista, bez obzira na boje - zato tako lako prelecu s jedne na drugu stranu.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Znači polako se klupko odmotava i sad je jesnije da je u pitanju želja igrača, a da je klub preko šipka foruma koji plaća nacrtao metu svom igraču jer se zaigrao.

                          To je interni problem i zaista ne vidim potrebu da se Partizan uvlači u saopštenje i spin.

                          I nama su igrači raskidali ugovore i odlazili, nije greda.

                          Najbitnije je zaštiti igrača.

                          Comment


                          • Nisam bio dugo aktivan na forumu,al gluplju temu u zivotu vidio nisam.Dovoljno sto imamo pricaonicu (svastaru)ali ovo ode predaleko.
                            Sportski je forum ljudi,jos malo otvorite i temu za poljoprivredu,stocarstvo,paranormalni svet,jbg moze vam se.
                            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                            Comment


                            • Mitica rupi??? Sc!!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Znači polako se klupko odmotava i sad je jesnije da je u pitanju želja igrača, a da je klub preko šipka foruma koji plaća nacrtao metu svom igraču jer se zaigrao.

                                To je interni problem i zaista ne vidim potrebu da se Partizan uvlači u saopštenje i spin.

                                I nama su igrači raskidali ugovore i odlazili, nije greda.

                                Najbitnije je zaštiti igrača.
                                Ruku na srce - i nasi "najverniji" su jeli govna onomad oko Gurovica.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X