Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Vec sam napisao ali nije bilo ostalo. Naravno da se izvinjavam, pogresio sam.Ipak mislim da si morao znati...a Mani naravno nek napise zasta sam dobio 10 dana..nidje veze..sta vise i ovakvim govorom me ponizava.. Ja se apsolutno uvek izvinim kome treba i nikad mi to nije tesko..

    Ne znam sto me niko ne voli, ali iskreno nisam ovde da me neko voli...i srecan sam sto sam manjina, to je u ovoj drzavi..pa moze se reci privilegija...
    Banovan si zbog komentara vezanog za jahanja koji su mu ostavio u reputaciji. Prepucavao si se po forumu sa covekom stalno, i na svo spustanje lopte ti mu to zvekne u rep. Ajde da se ne pravimo ludi.

    Sto se tice ostatka tvog posta. Da li te neko voli ili mrzi, to je tvoja percepcija. Ja te ne znam, ali ono sto znam je da si previse jebeno tezak lik. Za sve. Komunikaciju, razgovor i sl. Previse volis zvuk svog glasa za svoje dobro. Uz to si izuzetno sitnicav lik, koji voli da nabija ljudima stvari na nos. Ponavljas se kao pokvarena ploca stalno. U generali na ovom forumu odajes utisak kao lik kog celo drustvo zna, i ono znaju da nisi zlonameran i sve to, ali brate svima se smrkne kad udjes u kafanu jer znaju da ces jebeno smoriti. Toliko od mene.

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Banovan si zbog komentara vezanog za jahanja koji su mu ostavio u reputaciji. Prepucavao si se po forumu sa covekom stalno, i na svo spustanje lopte ti mu to zvekne u rep. Ajde da se ne pravimo ludi.

      Sto se tice ostatka tvog posta. Da li te neko voli ili mrzi, to je tvoja percepcija. Ja te ne znam, ali ono sto znam je da si previse jebeno tezak lik. Za sve. Komunikaciju, razgovor i sl. Previse volis zvuk svog glasa za svoje dobro. Uz to si izuzetno sitnicav lik, koji voli da nabija ljudima stvari na nos. Ponavljas se kao pokvarena ploca stalno. U generali na ovom forumu odajes utisak kao lik kog celo drustvo zna, i ono znaju da nisi zlonameran i sve to, ali brate svima se smrkne kad udjes u kafanu jer znaju da ces jebeno smoriti. Toliko od mene.
      Svasta sam krenuo 10x da napisem ali necu da ulazim u raspravu sa tobom, ok si lik.. i skroz ti je nepotrebno da mi brojis krvna zrnca, mogu to i ja ali ne bih ulazio u licne stvari..Nepotrebno je..Manje vise se slazem sa tobom oko svega sto si napisao za mene ako ti nesto znaci..sem za komunikaciju.. i zajebanciju..ko mene zna reci ce ti da si omasio..gledam malo sa visine...ali sve po zasluzi..prosto sam uverenja da ne treba da budes sa svima dobar i da budali moras reci da je budala..to je sto se tice spoljnog sveta...i to od skora sma promenio plocu...posto bi ti krv popili da mogu..ali da ne idem u offf....O kosarci mogu da pricam i pricam svaki dan po 10 sati ili se bavim njom..tako da ne mogu biti minus za ovaj forum-pdf..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Svasta sam krenuo 10x da napisem ali necu da ulazim u raspravu sa tobom, ok si lik.. i skroz ti je nepotrebno da mi brojis krvna zrnca, mogu to i ja ali ne bih ulazio u licne stvari..Nepotrebno je..Manje vise se slazem sa tobom oko svega sto si napisao za mene ako ti nesto znaci..sem za komunikaciju.. i zajebanciju..ko mene zna reci ce ti da si omasio..gledam malo sa visine...ali sve po zasluzi..prosto sam uverenja da ne treba da budes sa svima dobar i d abudali moras reci da je budala..to je sto se tice spoljnog sveta...i to od skora sma promenio plocu...posto bi ti krv popili da mogu..ali da ne idem u offf....O kosarci mogu da pricam i pricam svaki dan po 10 sati ili se bavim njom..tako da ne mogu biti minus za ovaj forum..
        Ja nemam apsolutno ništa lično protiv tebe, samo mi smeta kad počneš sa pesimizmom, kako su svi dobri osim kluba za koji navijamo. I naravno, smeta mi što smatraš da si ekspert za košarku, a svi koji misle drugačije od tebe - dunsteri. Moraš da ceniš i mišljenja drugih forumaša, a na provokacije ne reaguj, ne prepucavaj se. Za to postoje IL i opcija block. Ja sam već počeo da je punim, jer jednostavno nemam živaca da čitam gluposti. Ima ovde dosta zanimljivih forumaša, ali i provokatora.

        Comment


        • Kada bi svi kao Mornari, veseli i hrabri postali, manje bi bilo ružnih stvari, ljubavi bi više imali.

          Comment


          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
            Ja nemam apsolutno ništa lično protiv tebe, samo mi smeta kad počneš sa pesimizmom, kako su svi dobri osim kluba za koji navijamo. I naravno, smeta mi što smatraš da si ekspert za košarku, a svi koji misle drugačije od tebe - dunsteri. Moraš da ceniš i mišljenja drugih forumaša, a na provokacije ne reaguj, ne prepucavaj se. Za to postoje IL i opcija block. Ja sam već počeo da je punim, jer jednostavno nemam živaca da čitam gluposti. Ima ovde dosta zanimljivih forumaša, ali i provokatora.
            Slazem se sa tobom,samo ne mislim ko misli drugacije da je dunster....volim tvoje postove i postove dosta ljudi ovde..i sto je uz manje nedostatke ovaj forum otvoren za razna misljenja...Nema ovde previse dunstera za kosarku, ima samo ljudi koji moraju da drze svoju pricu i ako je neverovatna..nije da mislim da i oni ne znaju o kosarci..Da te skroz ispravim, mislim da znam dosta kosarke da mogu da ispravljam ljude...sto ne znaci da oni ne znaju tj da su dunsteri..i ja volim kad me neko ispravi..da saznam nesto novo ili da mi neko ispravi misljenje o nekom kosarkasu i igri tima, ako ja to ne vidim dobro ili ako ne obracam paznju...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Vranješ spalio jsd

              Comment


              • Nekada je Arena bila skupa i za EL a danas je opustencija i za ABA. Vidi se napredak u finansijama.
                Brze, jace, bolje

                Comment


                • I sta rece Smrageltija Jankovic slobodan???
                  Dug je put do slobode te

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Šta ga briga.
                    Svakog prvog mu leže 18k iz Železnika.

                    Neka se nakupi love, pa od drugog dela sezone da zaigra iz ljubavi za dž.

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      Šta ga briga.
                      Svakog prvog mu leže 18k iz Železnika.

                      Neka se nakupi love, pa od drugog dela sezone da zaigra iz ljubavi za dž.
                      Koliko je samo popasao kazni zbog nedolaska na trening i ne izvrsavanja svojih obabeza iz ugovora?
                      Mozda se desi da ostane duzan Zvezdi.
                      Nego, da li je registrovan za spance?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Šta ga briga.
                        Svakog prvog mu leže 18k iz Železnika.

                        Neka se nakupi love, pa od drugog dela sezone da zaigra iz ljubavi za dž.
                        Kako bre kad je slobodan igrac?Javio Smrageltija[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Kako bre kad je slobodan igrac?Javio Smrageltija[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                          Dok se Don Cho de Zheleznick ne oglasi kod Marica ili Mitrovica - ne verujem nikakvim glasinama.
                          No passaran!
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Dok se Don Cho de Zheleznick ne oglasi kod Marica ili Mitrovica - ne verujem nikakvim glasinama.
                            No passaran!
                            Tako je
                            Jel da je po kvazi novinaru I pojedinim forumasima on bi do sada imao desetak meceva u dresu Partizana. Po njima svakih 3 dana on je slobodan.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Tako je
                              Jel da je po kvazi novinaru I pojedinim forumasima on bi do sada imao desetak meceva u dresu Partizana. Po njima svakih 3 dana on je slobodan.

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Ono jes` - oblaci ga Ciganija u crno-beli dres vec dugo vremena....
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Janković samo trenira sa nama, nije u planu.

                                Comment

                                Working...
                                X