Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Losmi, uvek sam te branio i uvek sam bio na tvojoj strani, ali Kronos ti je lepo odgovorio. Mozes da ga blokiras da ti ne salje poruke, imas i drugu opciju da ga prijavis. Ti nisi uradio ni jedno ni drugo i ljutis se na Kronosa.
    Ako je istina to sto si napisao za Gutria to jeste za duzi ban
    Druze nisam mogao da ga prijavim posto se lik zalio sto sam mu napisao na poruku da cu da ga jasem i dobio sam 10 dana zbog toga..nisam imao kada...kad sam odbanovan napisao sam kronosu i on nista nije odgovorio ni do dan danas...Sto u prevodu znaci da voli da je ovakvo stanje...

    On je vec dobio ban zbog toga i ovo je ponovio..lik je ono..da ne govorim..smesan..takvi nisu potrebni nigde..kamoli na sportskom forumu...sramotan lik i sramotan postupak Kronosa...ej...on mi da ban sto sam napisaona njegovo da jasem njega i forumase, da cu ga tek jahati..za 10 dana..za psovanje majke i zene nista....Lik zbog ponavljanja prekrsaja i psovanja treba da bude izbacen iz foruma..sta vise, mislim da su on i Jimi iste osobe...ili bar istog kapaciteta..

    Ja iznosim svoje misljenje..niti nameravam da njihovo promenim..dok god su takvi u hali ili na forumu, normalni ljudi ce biti van toga..gledao sam brdo meceva svuda po evropi,ali ovo sto ima ovde..to nema nigde...ko ima zeludac za to, on ide..ali generalno to je ne dao Bog..

    Kazem, da sam dobio ban pre nego sto sam mogao poslati....sustina svega...apsolutno sam siguran da se reputacija nije mogla, bar mislim da se reportuje...vec da mu je posla poruku..koju on ''ne moze da procita'' pateticno..i zalosno...ali to su oni...ovde mogu da mlataraju..i to je to...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Druze nisam mogao da ga prijavim posto se lik zalio sto sam mu napisao na poruku da cu da ga jasem i dobio sam 10 dana zbog toga..nisam imao kada...kad sam odbanovan napisao sam kronosu i on nista nije odgovorio ni do dan danas...Sto u prevodu znaci da voli da je ovakvo stanje...

      On je vec dobio ban zbog toga i ovo je ponovio..lik je ono..da ne govorim..smesan..takvi nisu potrebni nigde..kamoli na sportskom forumu...sramotan lik i sramotan postupak Kronosa...ej...on mi da ban sto sam napisaona njegovo da jasem njega i forumase, da cu ga tek jahati..za 10 dana..za psovanje majke i zene nista....Lik zbog ponavljanja prekrsaja i psovanja treba da bude izbacen iz foruma..sta vise, mislim da su on i Jimi iste osobe...ili bar istog kapaciteta..

      Ja iznosim svoje misljenje..niti nameravam da njihovo promenim..dok god su takvi u hali ili na forumu, normalni ljudi ce biti van toga..gledao sam brdo meceva svuda po evropi,ali ovo sto ima ovde..to nema nigde...ko ima zeludac za to, on ide..ali generalno to je ne dao Bog..

      Kazem, da sam dobio ban pre nego sto sam mogao poslati....sustina svega...apsolutno sam siguran da se reputacija nije mogla, bar mislim da se reportuje...vec da mu je posla poruku..koju on ''ne moze da procita'' pateticno..i zalosno...ali to su oni...ovde mogu da mlataraju..i to je to...
      Imaš priliku da pp u kojoj ti je vređao majku i suprugu i dalje prijaviš moderatorima, klikneš na trouglić u donjem levom uglu poruke i voila...
      Učini to i ako je za kaznu, biće od 5 do30 dana kazna u zavisnosti koji mu je put.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Imaš priliku da pp u kojoj ti je vređao majku i suprugu i dalje prijaviš moderatorima, klikneš na trouglić u donjem levom uglu poruke i voila...
        Učini to i ako je za kaznu, biće od 5 do30 dana kazna u zavisnosti koji mu je put.
        u reputaciji je to uradjeno...to ne moze da se prijavi...niti je ovaj prijavio reputaciju vec poslao poruku..dva velika drugara se nasla..

        Untitled.jpg

        evo ga, da ne bude ..da kaze da ne cita poruke..
        Last edited by LosmiSK; 14-10-18, 09:24.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          u reputaciji je to uradjeno...to ne moze da se prijavi...niti je ovaj prijavio reputaciju vec poslao poruku..dva velika drugara se nasla..

          [ATTACH=CONFIG]16354[/ATTACH]

          evo ga, da ne bude ..da kaze da ne cita poruke..
          Ovaj screenshot nisi postavio u poruci, a zbog ovoga:
          Spoiler


          Guthrie - mesec dana zbog prostakluka i vredjanja.
          Last edited by colke995; 14-10-18, 13:33.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Mozes sad izbrisati ovaj deo, nije cak ni za ovu temu. Stvarno ruzno izgleda..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Mesec dana mira bez ovog lika. Uh, sad ce moci da se procita nesto dobro mozda.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Sramotan odgovor za jednog moderatora foruma..Sto si meni dao ban za njegovu izjavu da jasem sve ovde i moj odg da cu ga tek jahati i to u reputaciji..lik je sramota ali to nije bitno..koliko da si ti zakazao..samo slep ne vidi tu rsb tvorevinu koja gusi slobodu misljenja i opstruise sve..pokusava bar..
                Nije te Kronos banovao nego ja. Zalio mi se covek u PM da ga vredjas preko reputacije, i zasluzio si ban. Ako imas dokaze da je i on tebi to radio, posalji ih. Popice i on ban...

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Nije te Kronos banovao nego ja. Zalio mi se covek u PM da ga vredjas preko reputacije, i zasluzio si ban. Ako imas dokaze da je i on tebi to radio, posalji ih. Popice i on ban...
                  Popio je vec ban zbog toga. Ko god primi ovakve poruke, slobodno neka ih screenshootuje i postavi - prostakluk se nece tolerisati u bilo kom obliku.
                  Last edited by kronostime; 14-10-18, 14:53.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Ja nisam nikada za ban niti suspenzije ako nema baš baš velike potrebe. Pod tim se podrazumeva ako ti neko spominje sve mrtvo i živo a ovo ostalo, sve se može progutati. Nemojmo biti seka-perse i uvređen mlade.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Ovde ja ne bih pravio razlike ko je koga prvi vređao, ako su obojica putem reputacije jedan drugog častili i moderacija treba njih (već ih je častila) da časti. Sramota da se zopšte rasprava spušta na lični nivo, razočaran sam.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Nije te Kronos banovao nego ja. Zalio mi se covek u PM da ga vredjas preko reputacije, i zasluzio si ban. Ako imas dokaze da je i on tebi to radio, posalji ih. Popice i on ban...

                        ta prica ne pije vodu..nikad nikog nisam opsovao..cak ni u realnom zivotu...nisam taj lik..tako da nisam ni njega...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          ta prica ne pije vodu..nikad nikog nisam opsovao..cak ni u realnom zivotu...nisam taj lik..tako da nisam ni njega...
                          Lepo sam rekao: Screenshot na sunce i takvo ponasanje ce biti sankcionisano.
                          PS. Dugujes mi izvinjenje.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Lepo sam rekao: Screenshot na sunce i takvo ponasanje ce biti sankcionisano.
                            PS. Dugujes mi izvinjenje.
                            Dobices ga nikada

                            Lik je u svojoj glavi sve vreme, tesko da ima nivo svesti da se izvini

                            Comment


                            • Sto se sve ljutite na Milosa,on je vas brat sa tribine.Ne voli Cokija ima pravo na to.

                              Comment


                              • Vec sam napisao ali nije bilo ostalo. Naravno da se izvinjavam, pogresio sam.Ipak mislim da si morao znati...a Mani naravno nek napise zasta sam dobio 10 dana..nidje veze..sta vise i ovakvim govorom me ponizava.. Ja se apsolutno uvek izvinim kome treba i nikad mi to nije tesko..

                                Ne znam sto me niko ne voli, ali iskreno nisam ovde da me neko voli...i srecan sam sto sam manjina, to je u ovoj drzavi..pa moze se reci privilegija...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X