Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dekard me je natjerao da svaki dan pogledam istini u oci i da se ne samozavaravam da je Buducnost ostvarila uspjeh,sve je to kupljeno prljavim novcem i kurvama.Zato sam ja shvatio da je jedini cisti klub sa ovih prostora Partizan i da treba da im dam svoj blagoslov.

    Comment


    • Kakav gospodin!
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Bravo Ivane! Pozdrav za tebe I oca. Teraj ga nek prebaci Kicanoviceve utakmice sa kasete na komp.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Dekard me je natjerao da svaki dan pogledam istini u oci i da se ne samozavaravam da je Buducnost ostvarila uspjeh,sve je to kupljeno prljavim novcem i kurvama.Zato sam ja shvatio da je jedini cisti hrvatski klub sa ovih prostora Partizan i da treba da im dam svoj blagoslov.


          Ipak su oni JSD.

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post


            Ipak su oni JSD.
            Molim da se moje rijeci ne prepravljaju nije korektno kolega Guthrie.
            Partizan je kao klub toliko veliki da mu nikakva nacionalna odrednica ne pristaje ,to je pravi svijetski velikan.
            Last edited by E1_PG; 30-09-18, 17:42.

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Kakav gospodin!
              Uvek sam bio. [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Molim da se moje rijeci ne prepravljaju nije korektno kolega Guthrie.
                Partizan je kao klub toliko veliki da mu nikakva nacionalna odrednica ne pristaje ,to je pravi svijetski velikan.
                Pih, sad ga pretera.
                U kosarci u kojoj imas USA i NBA ligu kazes za Partizan da je veliki svijetski klub.
                To nije ne samo partizan, vec gotovo svi klubovi van USA.
                Zna se gde su igrali najbolji i gde ce igrati.
                Za fudbal se to moze reci, ali za jedan drugi klub.

                Comment


                • Originally posted by Guthrie View Post
                  Pih, sad ga pretera.
                  U kosarci u kojoj imas USA i NBA ligu kazes za Partizan da je veliki svijetski klub.
                  To nije ne samo partizan, vec gotovo svi klubovi van USA.
                  Zna se gde su igrali najbolji i gde ce igrati.
                  Za fudbal se to moze reci, ali za jedan drugi klub.
                  Za mene je evropska kosarka nesto sto je mnogo ozbiljnije od onog kecerskog vasara,nadrogiranih sirovina.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Za mene je evropska kosarka nesto sto je mnogo ozbiljnije od onog kecerskog vasara,nadrogiranih sirovina.
                    Slazem se.
                    Evropska kosarka, pogotovo danas je kosarka sa daleko manje izolacija i neigranja odbrane od NBA lige, kao i pregrest taktickih minijatura, ali NBA je svetlosnu godinu daleko, bio, ostao i bice.

                    Comment


                    • Mlad je Ivan, naučiće da mu rezervni (ili glavni?) klub, koji je nasledio po porodičnoj liniji, nije najveći ni u bivšoj YU.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Mlad je Ivan, naučiće da mu rezervni (ili glavni?) klub, koji je nasledio po porodičnoj liniji, nije najveći ni u bivšoj YU.
                        A sta ces, mladost ludost.
                        JSD partizan nije najveci klub u svojoj zemlji nastanka, cak ni drugi nije, a ovde ispada svetski velikan.

                        Comment


                        • Originally posted by Guthrie View Post
                          ali NBA je svetlosnu godinu daleko, bio, ostao i bice.
                          Mozda u marketinskom smislu,umiju Ameri da naprave reklamu za sve.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Mozda u marketinskom smislu,umiju Ameri da naprave reklamu za sve.
                            Mhm.
                            Verujem da bi se evropski velikani posibali za prsten tamo.

                            Comment


                            • I ja mislim, pošibali bi se za prsten koji se deli sa keksom u nekom supermarketu. [emoji41]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Guthrie View Post
                                Mhm.
                                Verujem da bi se evropski velikani posibali za prsten tamo.
                                A vidi dovedi toga Lebrona u Aba ligu statistika bi mu se prepolovila.
                                Cirkuzanti nadrogirani su to,vjeruj mi na rijec ja znam to da prepoznam.
                                Last edited by E1_PG; 30-09-18, 18:06.

                                Comment

                                Working...
                                X