Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ko spada u najbolje aba sudije?

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Kako da ne ...zaboravio si onu utakmicu u Podgorici kad su vam okrenuli +7 .Mislim , baš pomenuti gospodin iz Dubrovnika , koji voli da se opusti malo uz žensko (plaćeno) društvo
      Izvin`te , Vladiko - nismo vas prepoznali.
      Last edited by kronostime; 30-09-18, 13:37.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Obrknežević je jedan od naših najboljih sudija, ako ne i najbolji. Potpuno nepristrasno sudi, zato mnogima smeta.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Izvin`te , Vladiko - nismo vas prepoznali.
          Ne smeta ti plaćeno i razlog za to plaćanje ?

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Ne smeta ti plaćeno i razlog za to plaćanje ?
            Ne sudite i nećete biti suđeni. Ne osuđujte i nećete biti osuđeni. Praštajte i oprostit će vam se..
            (Luka 6,37)
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Obrknežević je jedan od naših najboljih sudija, ako ne i najbolji. Potpuno nepristrasno sudi, zato mnogima smeta.


              Znači... kada bi sudio pristrasno, mnogima ne bi smetao.
              Što volim ovu zdravu, seljačku, neprskanu logiku...

              Oberknežević verovatno zna da sudi, ali to ne pokazuje na mnogimtm utakmicama. Zato i jeste govnar. Ober govnar.

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Ovo bre kao da su neki drugi grobari Ja ovakve ne poznajem
                Pa normalno kada još uvek pred malom maturom.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by bounty hunter View Post
                  Znači... kada bi sudio pristrasno, mnogima ne bi smetao.
                  Što volim ovu zdravu, seljačku, neprskanu logiku...

                  Oberknežević verovatno zna da sudi, ali to ne pokazuje na mnogimtm utakmicama. Zato i jeste govnar. Ober govnar.
                  Koju logiku voliš, onu koju ti primenjuješ? U tom slučaju složiću se sa time kako je opisuješ. Bio sam fin, kad sam rekao mnogima mislio sam na Partizan i njegove filijale. Nadam se da je sada jasnije.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    A nisam,Buducnost mi je na prvom mjestu.Otac mi navija za Partizan citavi zivot pa sam od njega malo pokupio simpatije prema tom klubu ali nisam navijac u pravom smislu.
                    Nesto ti ne izgledaju postovi u poslednje vreme kao da tu je KKB na prvom mestu, vise lice kao da ih pise neko sa grobari.net foruma.

                    Originally posted by dekkard View Post
                    Koju logiku voliš, onu koju ti primenjuješ? U tom slučaju složiću se sa time kako je opisuješ. Bio sam fin, kad sam rekao mnogima mislio sam na Partizan i njegove filijale. Nadam se da je sada jasnije.
                    To nije mnogima, to je jednom klubu. Partizan u kosarci nema filijale, jer mu i ne trebaju, Zvezda ima FMP i to je to. Nije to fudbal da su moguci iznenadjujuci rezultati.

                    Logika mu jeste na mestu. Ako mnogima smeta jer nepristrasno sudi, smetace malom broju ako sudi pristrasno.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Ahahahahahha Ivane, al su te napali
                      Last edited by Mr. Wolf; 30-09-18, 14:59.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Partizan, Dajnamik, Borac... ima ih još širom Srbije, svi do jednog pod patronatom crno - belih.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Partizan, Dajnamik, Borac... ima ih još širom Srbije, svi do jednog pod patronatom crno - belih.
                          Samo Dinamik ima veze sa Partizanom, eventualno Mladost. Bitno je da nemaju nijedan u ABA ligi koji zapravo moze da pobedjuje ABA timove, a mecevi sa Zvezdom su im trening mecevi.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Rasprava je krenula od Obrkneževića, koji im je smetao zbog suđenja u domaćici a ne u ABA.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Ahahahahahha Ivane, al su te napali
                              Vidis ti moj Wolfi sta mi rade,stres dozivljavam svaki put kad zadjem u ovaj kosarkaski dio.
                              Moracu neko bolovanje uzet nema mi druge.

                              Comment


                              • Jbg, treba se nositi sa ovakvim avatarom.

                                Comment

                                Working...
                                X