Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Jeste, a Dunav, Aerodrom daju po 5 hiljada.
    Grad je dao skoro 800k samo za 1 godinu.
    Sve na ime donacija.
    Desetine reketa se sliva u vaš mafijaški klub.

    Todorić je zvezdaš, pa zato sponzoriše Zvezdu.
    Jbg, tamo u Hrvatskoj nema gde da da.

    8 miliona, pola reket, pola šef i Vesić.
    Tako bi i Muta uzimao trofeje.
    Pusti ti to, odgovori ti nama iz koje je stranke Ostoja, Vazura itd. Kako to prosle sezone dovedoste 15 igraca a nikog prodali niste, Zvezda je samo za Gudurica uzela milion , ne pravi se vise lud, ne prolazi vam vise ta prica kad vam je stranka u klubu. Nije ni zanimljivo ni duhovito a provalheni ste.

    Comment


    • Ne znam gde ti živiš i koliko imaš dodira sa spoljanjim svetom, ali sve u zemlji je sns.
      Sve.
      Negde je sns da bude prvi, negde da propadne i neko kupi za jeftine novce, a negde da se samo životari.

      SNS je u Zvezdi da bude najbolja i da dominira.
      To je svima jasno po novcu koji ulazi.

      SNS je u Partizanu da samo životari i služi za sparing.

      To je i debilu jasno.

      Tako je i u privredi, zdravstvu, kulturi...

      Zna se ko je tu zbog koga i zbog čega i o svemu odlučuje jedan jako bolestan čovek, veliki zvezdaš.

      Comment


      • A nisi se bunio do 2011-te, onda si osecao tup bol u preponama kada neki Zvezdas zaplace na nepravdu (koju vi jos niste osetili)...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Jel to pre ili posle evropske Zvezde, DS Vesića, Pešića, Gurovića, Sagadina....

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Jel to pre ili posle evropske Zvezde, DS Vesića, Pešića, Gurovića, Sagadina....
            Zasto ne postavis excel tabeluu Partizanovog budzeta u periodu2001 do 2011 godine.
            Za Zvezdu si vec postavljao tegijeve tablice...a mozes i za Zvezdu za taj period.
            Dalje, ima jedna prica od "izlapelog" Laleta o nekakvommaltretiranju ljudi koji su zeleli pomoci Zvezdi...o kradjama i ostalim sitnicama je mnogo puta pisano...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Jel to pre ili posle evropske Zvezde, DS Vesića, Pešića, Gurovića, Sagadina....
              Ne nego za onih deceniju i jace makabizacije, gde si tad bio kad je Zvezdi prvi plej bio Luka Drca i slicni, kad smo zavrsili peti u Kls u ej peti, vi bre nikad dotle niste dosli. Mi ne mozemo da kupimo Gagica vama su dolazili Vujanic i reprenzentativci, sto si tad cutao i nisi pricao o nepravdi. To tebi fali da samo jedan klub dominira i ne budi onda licemeran vec lepo priznaj iako to svi vec znamo. Da, sve je Sns ali vama je predsednik licni prijatelj glavnog, izvukao vas iz dugova za godinu dana a na Covica je hajka bila zbog toga, gde nestadose dugovi? Ko dovede amere prosle godine a imali ste nula transfera.

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Jeste, a Dunav, Aerodrom daju po 5 hiljada.
                Grad je dao skoro 800k samo za 1 godinu.
                Sve na ime donacija.
                Desetine reketa se sliva u vaš mafijaški klub.

                Todorić je zvezdaš, pa zato sponzoriše Zvezdu.
                Jbg, tamo u Hrvatskoj nema gde da da.

                8 miliona, pola reket, pola šef i Vesić.
                Tako bi i Muta uzimao trofeje.
                Bolest ne bira očigledno

                Comment


                • Nas budzet za prethodmu i ovu ukupno iznosi kao dvogodisnji budzet FKP.
                  Ima se - moze se������
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Oces da kazes da FK Partizan ima budzet kao KKCzv? Au pa to nije nimalo pohvalno za vas, znajuci odnos profita u fudbalu i kosarci

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Oces da kazes da FK Partizan ima budzet kao KKCzv? Au pa to nije nimalo pohvalno za vas, znajuci odnos profita u fudbalu i kosarci

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                      Ah Stefane, zar ti sumnjas u moje reci?
                      Pa cime je placen Ojo, Ristic, Faje, Baron, Zirbes i Regland?
                      Za takve kvalitetne EL igrace se mora odresiti kesa...sta bre neki Klarkovi.Dzeksoni...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Volim kad avangardisti zacute na pomen Luke Drce i otimanja Vujanica i drugih. Misle da smo zaboravili da kosarka se igra zadnjih nekoliko godina kad nisu prvaci.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Volim kad avangardisti zacute na pomen Luke Drce i otimanja Vujanica i drugih. Misle da smo zaboravili da kosarka se igra zadnjih nekoliko godina kad nisu prvaci.
                          ti su i poceli da prate kosarku kad je Zvezda opet zaigrala EL ....

                          Comment


                          • Цоопер пусти буву и побегне ко пувањак.
                            Човек нема појма о чему прича, само да буде контра, за разлику од Лакија који такође не зна ништа.
                            Цоопер би волео да се све врати као пре,и да ККП представља нешто, али не може.
                            НЕЋЕ ВИШЕ НИКАД ДА МОЖЕ! То га боли и ће да пресвисне.
                            Најгоре је што ККП баш добија дебеле паре, али их струка јебе, немају ниједног стручњака да зна нешто и да хоће.
                            Јуре клинце по Европи и Србији, неке су уцценили али не вреди.
                            Сад подјебава јер му је то једино остало, тако немојте му замерити, плаче од муке.
                            Ко неки голмани синоћ !

                            Comment


                            • Originally posted by Пера Ложач View Post
                              Цоопер пусти буву и побегне ко пувањак.
                              Човек нема појма о чему прича, само да буде контра, за разлику од Лакија који такође не зна ништа.
                              Цоопер би волео да се све врати као пре,и да ККП представља нешто, али не може.
                              НЕЋЕ ВИШЕ НИКАД ДА МОЖЕ! То га боли и ће да пресвисне.
                              Најгоре је што ККП баш добија дебеле паре, али их струка јебе, немају ниједног стручњака да зна нешто и да хоће.
                              Јуре клинце по Европи и Србији, неке су уцценили али не вреди.
                              Сад подјебава јер му је то једино остало, тако немојте му замерити, плаче од муке.
                              Ко неки голмани синоћ !
                              Ha ha,upravo to. Vrv je na avangardi sad sa svojom ekipom pljuje Vucica i Zvezdu, smislja tabele , zavere, i setno pomisli na vreme prebijanja sudija, ponistavanja gola zbog ofsajda, napustanja finala kupa, trojki iz auta.

                              Comment


                              • Vucic i sns bagra jesu za pljuvanje od svakog sa bar dva grama mozga ili bar toliko obraza...

                                Imamo po platama igraca 2x ako ne i vise veci budzet..to i slep covek vidi..to sto mi radimo sad..to su oni isto radili..zao mi vose, kg, metalca i posebno Hemofarma..zarad ovoga sada..ko vise krade i uzima od sns-a..tuzno sve ovo citati..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X