Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa upalili su konačno mašinu.
    Bukvalno
    Godinama već ne mogu među 4 u ABA, ni finale KLS a i kad odu u Evropu mašina im štuca pa samo slučajno nekog pobede
    Last edited by Ivan9; 20-09-18, 10:44.

    Comment


    • Jbg, nemamo para.
      Nismo kao neki koji daju junioru 80k i kešelju 100k.

      Comment


      • Pa pocnite da igrate u majcama dugih rukava i trenerkama pa ce biti vise para. Na sorcu i majci nema gde vise da se upisu sponzori

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Losa ekipa Napoli skroz. Pogresna igra na svim nivoima. Gde igrate sledecu?
          Originally posted by colke995 View Post
          Jos se oprobavam.

          @la haine

          Za dve klase.

          Nista ne shvatate Cigani. Ja samo dzinksujem da bi vi bolje prosli. Toliko sam dobar covek.


          Igramo u lavoru !
          Kako li ćeš ovo da izdžinksuješ ?

          Comment


          • Originally posted by Ivan9 View Post
            Pa pocnite da igrate u majcama dugih rukava i trenerkama pa ce biti vise para. Na sorcu i majci nema gde vise da se upisu sponzori
            I pokretne bilborde. . Hvala ti veliki vodjo. . .

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Danas počinje super kup.
              Igramo protiv Mornara.
              Nažalost opet nekompletni.
              Bez Sija, Novice, četvorke, komba, petice...
              Biće pravo čudo ako deca dobiju, ali mi smo Partizan.
              Bice čudo ako dobijete Mornar
              Tacka na crno beli svet. . Dobro reče Ćoki

              Comment


              • Pavicevici bas imaju entuzijazam, zelju, sportski duh, nekad kao orosle sezone uspeju da budu ispred pet puta skupljeg tima, sad ce biti tesko. Cestitke na trudu ali ovaj put tim koji vredi pet miliona bio je bolji, nekad novci ipak imaju prednost.

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Pavicevici bas imaju entuzijazam, zelju, sportski duh, nekad kao orosle sezone uspeju da budu ispred pet puta skupljeg tima, sad ce biti tesko. Cestitke na trudu ali ovaj put tim koji vredi pet miliona bio je bolji, nekad novci ipak imaju prednost.
                  Steta.. Sve simpatije idu Mornaru zato sto nisu drzavno stranacki klub.. Prava sportska prica

                  Comment


                  • Bice Mornar dobar o ove godine ,uz Igoleu opet ocekujem da se bore za cetvrto mesto ...

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela
                      Ako mu tvoja stara rasiri noge, mogao bi i put Begorada
                      Kontam da si neki isfrustrirani pubertetlija nezadovoljan samim sobom, zivotom. Ovo sto si napisao je toliko jadno i sramotno da nemam reci. Mislim da ovako nesto nikada nisam procitao na forumu. I posle se pitamo zassto nam je drustvo i drzava ovde de jeste.Moram jos jednom da izrazim gnusanje na ovako nesto.
                      I nece ban uraditi nista posebno. Ti ces i dalje ostati frustriran, ogorcen, iskompleksiran. Tvoji problemi su daleko dublji. Pogledaj se malo u ogledalo, izadji napolje, uradi neato u zivotu. Pominjes neciju majku????? SRAM TE BILO

                      Comment


                      • Bedno stvarno.

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela
                          Ako mu tvoja stara rasiri noge, mogao bi i put Begorada
                          2 meseca banovine zbog prostakluka
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Mogao bi da se ukloni post gde mi vređa majku, mislim ako nije problem.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Mogao bi da se ukloni post gde mi vređa majku, mislim ako nije problem.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Hoce li biti all-serbian sastav Regland-Baron-Perperoglu-Faye-Zirbes?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X