Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    Ima tu dobrih strana a i losih..Svi ovi koji treba da idu imaju ugovore jos neku godinu pa bi trebalo da plate svima njima oko 60 miliona ukupno... @(*6sd$%
    Poulsen je na pragu prelaska u Liverpul,Giovinco je vec otisao u Parmu,Zebinu trazi PSG,Grossa Birmingem,Salihamidzic mozda u HSV i ostali da se oslobodimo gnjida dosadnih $%&5@$A
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      Liverpul je poslao ponudu za Poulsena od 6 miliona i sada se ceka samo potpis.Poulsen je izjavio da zeli da ide u Liverpul i nadam se da ce se to ostvariti... $#^%RT
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        Krasic ce preci u Juve tek kada budu prodali Kamoranesija i Poulsena...
        Za Kamoranesija je zainteresovan Birmingem a za Poulsena Liverpul #$&+|r
        Portugalac Tiago bi mogao zavrsiti u Stutgartu ali nije nista zvanicno

        Juventus je izdao listu zelju.Na toj listi za dovodjenje su
        Milos Krasic,Emanuel Adebayor i Marsel Jansen @(*6sd$%
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          LE: Juventus - Shamrock Rovers 1-0


          U revanš meču 3. kolo kvalifikacija za Ligu Evrope Juventus je u Modeni savladao Shamrock Roverse sa 1-0. Jedini pogodak ne meču postigao je Del Piero posle sjajno izvedenog slobodonog udarca.

          Del Neri je na teren izveo istu formaciju kao i na prethodnoj utakmici, sa Diegom i Amaurijem u napada. Meč se igrao u veoma lošim vremenskim uslovima sa velikim padavinama.

          Gosti su ušli veoma agresivno u meč, ali posle uvodnih 10 minuta Juventus je preuzeo kontrolu i inicijativu.

          Gosti su se dobro branili tokom čitavog meča i posle nekoliko propuštenih prilika Amaurija, kapitulirali su u 74. minutu.

          Sjajan slobodan udarac izveo je Del Piero i tako donio tri boda Bianconerima i potvrdu prolaska u narednu rundu Liga Evrope.

          Danas od 13:30h će biti održan žrijeb posle koga će se znati protivnik Juventusa u narednoj fazi.

          JUVENTUS: Storari; Motta, Chiellini, Bonucci, De Ceglie; Lanzafame, Marchisio, Sissoko, Pepe; Diego (Del Piero 45), Amauri (Trezeguet 79).
          Klupa: Manninger; Grygera, Legrottaglie, Ekdal, pasquato, Del Piero, Trezeguet.

          SHAMROCK ROVERS: Mannus; Flynn, Murray, Price, Dennehy, Murphy, Kavanagh, Rice (Bayly 57), Chambers; Twigg, Stewart. Klupa: Jennings, Stevens, Sives, Stewart, Bayly, O’Connor.


          +*@WT*48* +*@WT*48* kakav je bio teren dobro je i da smo pobedili kao da smo igrali vaterpolo




          Evo i highlights-a

          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QXeSenlQ3aw[/youtube]
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            Jel ovo onaj Marko Motta,sto je igrao u Romi?odlican igrac.

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              Jeste on je,doveden za smesne pare a stvarno odlican bek @R&}*

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                Poulsen blizu dogovora sa Liverpool-om,ocekuje se dogovor tokom sledece nedelje,javljaju italijanske medije

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  E ovaj transfer sve vise lici na Krasicev stalno se nesto dogovaraju #%d*

                  Gledajte ovo Juventus ima navijača kao Milan i Inter zajedno

                  Po svim istraživanjima unatrag dva veka Juventus ima uverljivo najveći broj navijača u Italiji.
                  Kako beleži Nielsenov institut, koji mnoga svoja istraživanja bazira na sportskom planu, Juventus na Apeninskom poluosrtvu ima više od 10 miliona navijača. Njihova dva velika rivala na terenu, Milan i Inter, po istom istraživanju imaju nešto manje od šest miliona navijaca.
                  Juventusova popularnost nije splasnula niti u godini kada je igrao u Serije B, što je bio uzrok nameštanja rezultata. U bogatoj istoriji koja traje 113 godina Juventus je osvojio 29 naslova prvaka Italije, dva puta je bio prvak Europe, dok u vitrinama imaju i tri pehara pobednika Kupa Uefe, dva Interkontinentalna kupa, te jedan Kupa Pobednika Kupova.
                  Preko dva miliona navijača, uz tri giganta italijanskog fudbala, imaju još Napoli, Roma i Fiorentina.


                  Navijači u Italiji:

                  1. Juventus 10.040,000

                  2. Inter 5.928,000

                  3. Milan 5.818,000

                  4. Napoli 2.887,000

                  5. Roma 2.493,000

                  6. Fiorentina 2.080,000

                  7. Lazio 1.791,000

                  8. Palermo 1.470,000

                  9. Torino 1.153,000

                  10. Genoa 1.030,000


                  &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] I ko sada ima najvise navijaca a?
                  Da ne brojimo i van Italije I#^@8
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    Posle Poulsena koji najverovatnije potpisuje sledece nedelje,Camoranesi je takodje dogovorio uslove sa Birmingemom i njegov prelazak se takodje ocekuje u toku sledece nedelje.Birmingem je takodje zainteresovan za dovodjenje Grossa i postoji velika mogucnost dovodjenja posto je Juventus spreman da prepusti igraca koji nije planiran za sledecu sezonu.

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      Layzick sta je sa Melom ide li on ili ne?
                      Govorilo se da treba da predje u Arsenal a da Clichy doje kod nas i plus pare ali nista konkretno $%&5qw7
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        S obzirom da je Poulsen na izlaznim vratima Melo ostaje,pruzice mu se sansa.

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          Melo je skup,sumnjam da bi ga iko kupio,pogotovo sto je imao ocajnu sezonu

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            Dobro samo mi je zao Clichy-a ali nema veze valjda ce se opametiti ove sezone &%@5w8&*
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Ostaje enigma za tu poziciju levog beka,imacemo De Ceglie-a,ne znam ko ce mu praviti drustvo,izbor na trzistu i nije neki,videcemo koga ce Marrota da iskopa.

                              [quote author=Funkerman link=topic=2671.msg153125#msg153125 date=1281201090]
                              Melo je skup,sumnjam da bi ga iko kupio,pogotovo sto je imao ocajnu sezonu
                              [/quote]

                              Pa Arsenal je imao sansu da ga dovede,e sad videcemo.....moze svasta da se desi u narednih 20 dana...

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                Pricalo se o Aogu iz HSV-a ali nista pa je Marota izjavio da zeli sada Jansena videcemo nekako mi De Ceglie nije mnogo siguran na toj strani ne znam mozda gresim (%fsd%&j
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X