Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    Moja greska ne znam sta pisem h5g6k8 Kakav smo tim pre imali a sada gubimo od nekih budala #%d*
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      Daleka su to vremena kada smo mi pobedjivali sve redom. $JS}|

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        Које су ваше прогнезе против Сампа ? Јуве би требало да добије а + Дел Нери је водио екипу Сампа и зна њихове слабости.
        Србија , Београд , Црвена звезда

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          Ma pobedice Juventus,ali kladionicarski,moj tip GG(oba tma daju gol).

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            Ja bih igrao 1 na Juve mada moguce je da ce biti 3+ ali pobeda je sigurna @R&}*
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              Juventus-Sampdoria 3:3




              Niti u drugom kolu naš tim nije uspio zabilježiti pobjedu, Sampdoria je iz Torina odnijela bod u utakmici koja je obilovala golovima i šansama...Sanse su prstale na sve strane ali na kraju nismo uspeli da pobedimo Sampdoriju.Odbrana vrlo slaba a najslabiji Motta.Krasic odlican imao je asistenciju i ucestvovao je kod 2 pogotka za Juve. @R&}* Del Piero imao dve odlicne sanse iz slobodnog udarca ali je za malo bio ne precizan.Pepe takodje odlican kao i Kvaljarela koji je usao sa klupe i postigao pogodatak.
              Moglo je biti bolje ali za sada samo 1 bod iz dva meca.
              U cetvrtak nas tim ocekuje utakmica protiv Lecha u okviru Evropske lige, a naredno kolo donosi gostovanje u Udinama.

              Strijelci: 29' Pozzi, 43' Marchisio, 50' Pepe, 64' Cassano, 67' Quagliarella, 73' Pozzi.
              JUVENTUS: Storari; Motta (31' Grygera), Bonucci, Chiellini, De Ceglie; Krasic (33' Iaquinta), Felipe Melo, Marchisio, Pepe (33' Aquilani); Del Piero, Quagliarella. Klupa: Manninger, Legrottaglie, Rinaudo, Lanzafame. Trener. Del Neri.
              SAMPDORIA: Curci; Zauri, Gastaldello, Lucchini (33' Volta), Ziegler; Semioli (23' Marilungo), Palombo, Dessena, Koman (13' Obiang); Cassano, Pozzi. Klupa: Da Costa, Cacciatore, Padalino, Mannini. Trener. Di Carlo.
              Sudac: Mazzoleni iz Bergamo.
              Zuti Kartoni: 43' Felipe Melo.

              Evo i golova:

              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SUktQo9lRls[/youtube]
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                Красић данас више него добар +*@WT*48*
                Србија , Београд , Црвена звезда

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  Novo pojačanje će pauzirati gotovo mjesec dana nakon što je na jutrošnjem pregledu ustanovljena povreda,,,

                  U pitanju je povreda mišića. Traore će pauzirati gotovo mjesec dana.

                  Igrač je sa tim problemom i došao u klub zadnji dan prelaznog roka. Svoje mjesto na lijevoj strani će zauzeti Paolo De Ceglie.

                  Pored njega, van pogona su Amauri i Martinez ii neće biti na raspolaganju Del Neriu u naredne dvije do tri utakmice. Buffon se vraća u januaru.



                  Opet je pocelo #%d*
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    Krasić je odigrao fenomenalno! Odlično je pojačanje!

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      20 miliona evra za "Fantantonio"



                      Juventus se nada da će na kraju sezone uspeti da dovede Antonia Cassana za 20 miliona evra.

                      Italijanski mediji tvrde da su Giuseppe Marotta i Luigi Del Neri, impresionirani njegovom partijom protiv Juvea, kada je u Torinu bilo 3:3.

                      Cassano bi bio idealna zamena za tron neprikosnovenog Alessandra Del Piera. Njegov ugovor ističe na kraju ove sezone i moguće je da će karijeru nastaviti u Americi.

                      Ali potpisivanje Cassana je sve, samo ne jednostavno. On je procenjen na 20 miliona evra, uz 3 miliona koliko trenutno zarađuje u Sampdoriji. Ali Juventus je već na vezi sa Riccardo Garrone, predsednikom Sampa.

                      On je u ponedeljak rekao da ne želi da pravi dramu oko ove priče i ponadao se da će Cassano ostati u Genovi.

                      Juve je zainteresovan za još jednog igrača Sampdorije, Palomba koji bi bio zamena za Sissoka, koji će najverovatnije u januaru preći u Wolfsburg.

                      Inače sinoć je Cassano uzburkao mnogo strasti kada je rekao da je Juventus bolja ekipa od Milana i intera i da će osvojiti titulu. On je na ovaj način odao priznanje svom bivšem treneru Del Neriu, koji mu je spasao karijeru.



                      Iskreno ne bih voleo da dodje Cassano bolje opcije su Dzeko ili Benzema @(*6sd$%


                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        Šta reći?
                        Iako je navijač intera Cassano je ok. Sa ove tačke gledišta mislim da bi igrač profila kšt. Cassano nama bio preko potreban, jer sam celu njegovu karijeru sam bio skeptičan povodom njegovog pshičkog stanja ali izgleda da su ga Marota i LDN zaista smirili.

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          Nzm ipak bolje je dovesti Dzeka od njega.Videcemo 7@$**
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            Какав Џеко. Касано је тата.
                            Србија , Београд , Црвена звезда

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Kakav Dzeko, kakav Kasano, nek dovedu ovog Letonca iz Leha. Kad im vec zabio dva gola za jedno poluvreme. $#^%RT

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                h5g6k8
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X