Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • “We will evaluate the opportunities that the transfer market provides. We hope Milos Krasic can be our best January ‘buy,’ though.”
    WOW

    Krasićev agent najavljuje odlazak u januaru i onda usledi ova izjava Anjelija...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment




    • Legenda !
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • da li neko zna kako na najbolji nacin da dodjem do karata za utakmicu iskljucivo u torinu?
        hvala unapred!

        Comment


        • Originally posted by mis View Post
          da li neko zna kako na najbolji nacin da dodjem do karata za utakmicu iskljucivo u torinu?
          hvala unapred!
          Vidi na neki Juventusov fan sajt za ovo područje, možda oni organizuju put na neke utakmice...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by mis View Post
            da li neko zna kako na najbolji nacin da dodjem do karata za utakmicu iskljucivo u torinu?
            hvala unapred!
            Pokusaj da pronadjes na nekom sajtu juventusovom,ili oficijalnom sajtu ili nekom nasem ;)
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • trazila...ima neki hrvatski sajt al ne odgovaraju...a na svim ostalim sajtovima su preskupe karte 120-150 evra, shto je nerealno..pa sam mislila da postoji jos neka fora!
              karte kupujem kao poklon za rodjendan pa mi je bitno

              Comment


              • Originally posted by mis View Post
                trazila...ima neki hrvatski sajt al ne odgovaraju...a na svim ostalim sajtovima su preskupe karte 120-150 evra, shto je nerealno..pa sam mislila da postoji jos neka fora!
                karte kupujem kao poklon za rodjendan pa mi je bitno
                pa tolika je cena sigurno i zbog prevoza (autobus/avion, ne znam koji) i ne znam šta još, možda neka boravišna taksa, nemam pojma...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Islo se prosle godine na Juve-Milan i Juve-Napoli organizovali navijaci na jednom juventusovom forumu,mislim da je bilo oko 150 evra..
                  Uracunata je bila cena puta plus ulaznica i prenociste ako se ne varam ;)
                  Jednostavno to je od prolike ta cena,ne verujem da moze manje da bude mozda 10-20 evra ;)
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • juvebalkan.com/forum ?
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • mojjuve.com a i juvebalkan.com ;)
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Boriello na 6 mesecnoj pozajmici u Juventusu,dosao iz Rome za milion evra uz pravo na otkup.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Vodeći tim italijanskog prvenstva, Juventus, dogovorio je posudbu napadača Rome, Marca Borriella, do kraja sezone, objavljeno je na zvaničnoj stranici torinskog giganta.

                            Juventus će za posudbu platiti 500 000 eura, a imat će i mogućnost trajnog otkupa ugovora na kraju sezone, za osam miliona.

                            Borriello nije uspio izboriti mjesto u prvom timu Rome, pa je odlučio promijeniti sredinu, a odmah po dolasku u Juventus, istakao je da mu je čast igrati za jedan od najtrofejnijih svjetskih klubova i da je iznenađen igrama koje Juve pruža ove sezone, te da će dati svoj makimum u dresu Stare dame, kako bi postigli što bolje rezultate.

                            Comment


                            • Pobeda na kraju za Juve 1-0,Lepi strelac u 27. minutu..
                              Kisa je uzrokovala dosta toga,na kraju je Conte mec zavrsio sa 5-3-2 formacijom,mogao je Juve i do jos 2-3 gola ali jbg,Benesi je dobro branio...
                              Vazna pobeda i vazna 3 boda..
                              FORZA JUVE!!!
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ма слепци не могу Лећеу распалом да муну 2-3 комада. А Матри је ретко глуп човек. Плус је и онај судија ретард.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X