Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Чисто мало да освежим тему...и ми коња за трку у ЛШ имамо, то је везни ред

    све доктор до доктора!

    Comment


    • La Stampa: Leonardo had a phone conversation with Marotta to deny interest in Lichtsteiner

      Sky: No English clubs for Llorente. There is only Juventus.

      GdS: Juventus launch new bid for Jovetic. Bid for Dzeko rejected. €7m sepeates Llorente from Juve

      Di Marzio: Juventus expect Llorente. No interest in Osvaldo or Berbatov

      GdS: Juventus have offered Athletic Bilbao €18m + bonuses for Llorente. Athletic want €25m

      Agent Ulisse Savini: Juventus' striker will be the start big signing of Italy's transfer window

      Comment


      • Много за Љорентеа 25 милки, реално и да му није последња година уговора не вреди више од 20. Не верујем да ће се Марота одвезати толико, не бих ни ја да сам на његовом месту, пре бих играо са шпицевима које имам него да дам толике паре, преценили су из Билбаа Љорентеа или је то или тврде пазар.
        Што се тиче Лиштајнера, синоћ је на Твитеру оставио како не иде у ПСЖ, цитирао сам га у теми посвећеној предсезони у Серији А, типа да воли клуб и да се неће продати ни за те силне паре, легенда
        Такође, медији у Италији пишу како смо обновили интересовање за Јоветића, ако мене неко пита пре бих њега гледао у дресу Јуве-а него Љорентеа, али је ми се чини да је нереална опција, тешко да ће га пустити Тосканци.

        Comment


        • Pustice Jovetu sigurno,samo pitanje gde i za koliko para.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Много за Љорентеа 25 милки, реално и да му није последња година уговора не вреди више од 20. Не верујем да ће се Марота одвезати толико, не бих ни ја да сам на његовом месту, пре бих играо са шпицевима које имам него да дам толике паре, преценили су из Билбаа Љорентеа или је то или тврде пазар.
            http://www.transfermarkt.de/de/ferna...ler_35564.html

            Cena je ova kako-tako realnija, za razliku od onih 36 miliona.I tih 25 miliona evra je previse rizicno s obzirom da se ne secam da li je bilo koji Spanac uspeo u Seriji A.Ne verujem da bi on bio na istom nivou kao sto je bio u Bilbau u prethodne dve sezone.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              http://www.transfermarkt.de/de/ferna...ler_35564.html

              Cena je ova kako-tako realnija, za razliku od onih 36 miliona.I tih 25 miliona evra je previse rizicno s obzirom da se ne secam da li je bilo koji Spanac uspeo u Seriji A.Ne verujem da bi on bio na istom nivou kao sto je bio u Bilbau u prethodne dve sezone.
              То је због клаузуле, клубови намерно стављају велике клаузуле у уговоре како би одбили евентуалне трансфере.
              36 милона не би дао ни ПСЖ, реално, а и 25 је много, 15 да се понуди и да се нађу на 18.

              Comment


              • Pisalo bi da ima neku klauzulu na onom linku koji sam u prethodnom postu okacio, ali cena mu se digla nakon njegovih partija iz prosle sezone nakon kojih su se najbogatiji klubovi raspitivali za njega.Ako mislis da ce za toliko preci grdno se varas.Si mozda gledao Atletik Bilbao prosle sezone?

                http://www.transfermarkt.de/de/ferna...ler_35564.html

                Samo pogledaj poslednjih godinu dana sta je on radio u Bilbau i bice ti jasno zasto mu je visoka cena.

                Jedina dobra vest je to sto je Juventus jedini koji aktivno prati Ljorentea, zato sto je Totenhem nasao svog napadaca, a Sitiju Aguero nece dugo odsustvovati(ne bi im bio medju prvim metama, ali bio bi u uzem spisku).Ako Juventus ne da priblizno 25 miliona(mozda se nadju oko 23-24) onda sam siguran da ce Ljorente ostati.Bilbao ima para, ali zbog njihove politike kluba nikada nece biti u rangu Valensije.

                Comment


                • Сто посто има клаузулу у уговору у којој пише да може да напусти клуб ако за њега стигне понуда од 36 милиона, те је цена сигурно и тиме диригована, мсм не спорим његов учинак прошле године, добар је нападач у питању, али једноставно мислим да је прецењен, и да не вреди ни 25 а о тој горе суми нећу ни да причам...дакле Јуве не би требало да да више од 20м за њега, све остало је равно лошој трансфер политици.
                  А има и то добрим делом је и у ценама играча заступљен фактор "шеик" тако ћу га ја назвати, јер клубови форсирају суме пошто знају да ови лудаци не знају шта ће са кинтом, па ће дати колико год да тражиш, сад некога усере, некога и не баш да се огребе о Арапе.

                  Comment


                  • Идемо Јувентини и одбрану титуле и нову 31. по реду, исто место исто растојање као и прошле године, Јувентус Vs Парма

                    Comment


                    • Doveli smo Manolo Gabbiadinija u suvlasnistvo sa Atalantom za 5.5 miliona i bice odmah poslat u Bologni na pozajmica...Takodjer u Atalanta smo poslali James Trosi u suvlasnistvo...zanimljiva kombinacija...

                      Comment


                      • Буран дан данас у Италији, Јувентус отео Бербатова Фиорентини испред носа

                        Ок је Берба нападач, штавише и одличан, али разочаран сам из разлога што сам очекивао неког који је тренутно у врху, ане неког који је тамо био...вртела се имена РВП, Кавани, Јоветић, Џеко, Љоренте, Суарез...и на карају Бербатов, морамо бити разочарани због тога. Опет понављам није лош играч, једино што има 31 годину те је као такав матор, али морамо бити разочарани с обзиром на имена која су се са нама повезивала, било како било ово је још један лош прелазни рок Јувентуса што се нападача тиче, јер ево већ два лета покушавамо да доведемо некога из врха међутим...на крају се задовољимо мрвицама
                        Као навијач Јувентуса желим Бербатову све најбоље у нашем дресу и много, много голова у мрежама ривала.
                        Што се даљег прелазног рока тиче, остало је јо два дана, очекујем довођење бар још једног играча и то на позицији левог спољњег, а што се одлазака тиче Пациенца је данас напустио Торино и прешао у Болоњу, очекује се и одлазак Циглера, а ја лично очекујем и одлазак Кваљареле јер ако остане тешко да ће везати поред ове конкуренције пуних 90 минута на терену. Такође, позајмили смо младог Ђандоната Вићенци, и довели трећег голмана Рубиња који је био слободан играч а последњи пут је бранио боје Ђенове.
                        Што се тиче укупне оцене прелазног рока сачекајмо још та два дана, у којима ћу се ја молити само да не доведемо Никласа Бентнера у било којој опцији.

                        Comment


                        • Berba je odlicna za punjenje malih timova koji uvek Juventusu najvise zadaju problema i tako im cepaju bodove.Mogao bi Berbatov u tim malim utakmicama doneti prevagu.Svidja mi se sto je Berbatov doveden samo na dve godine, taman jos tolko moze da odigra na visokom nivou.
                          Kada bolje pogledas puno se trosilo, dovedeno je puno igraca za rotaciju posto ce Juventus ove sezone igrati na tri fronta.
                          Nema potrebe za dovodjenjem napadaca kada su tu od napadaca, ako racunam i poluspiceve, Vucinic, Djovinko, Kvaljarela(ako ostane, mada povredjen je Djovinko i ne zna se kada ce se vratiti), Matri i mladi Boakje(ako sam mu dobro izgovorio prezime) od koga ocekujem da ce imati kakvu-takvu minutazu.Mozda kroz sezonu-dve Juventusu nece trebati novi napadac, ako Ganac eksplodira.

                          Comment


                          • Нема од Бербе ништа, заломио и нас, највероватније ће у Фулам
                            Што се тиче Ђовинка пропустиће само меч са Удинезеом за вкнд, дакле враћа се ускоро ;)
                            За Серију А нам не треба нападач, али за ЛШ свакао да да, и то врхунски, неки који лако реализује прилике...Матри и Кваљарела знају прописно да се измаше
                            Било како било и ове године, као и прошле, има да нас вуче феноменални везни ред, и ако не буде неких већих повреда, то нам је ударна снага (Маркизио-Пирло-Видал)!

                            Comment


                            • Sad ce doci danska bandera.

                              Jos kad pridodas veznom redu Asamou, Islu i Pogba.
                              Mogu tu biti svakakva eksperemintisanja po pitanju formacije.Ja bih licno recimo igrao slicnu formaciju kao Italija na Evropskom Prvenstvu tj dijamant.U veznom redu bi najpovuceniji bio Pirlo, ispred njega su Markizio i Asamoa i najblizi dvojici napadaca je Vidal.Ako nalete na Spance ocekujem formaciju 3-5-2.
                              Nisam znao da ce Lusio odsustvovati do oktobra.Puno igraca je vec povredjeno, a sezona je tek pocela.

                              Sto se tice LS, samo da se izbegne Mancester Siti.Od drugih timova se ne treba plasiti, sem nekih azdaja iz prvog sesira.

                              Comment


                              • Добро је ово што форсира Конте 3-5-2, имамо две добра бокс ту бок везна Видал и Маркизио, трче, агесивни су а и знају да играу, дају гол, играчи 21.века, на боковима Лиштајнер и Асамоа такође фул избор, такође се доста померају, доста су агресивни, а и ево обојица су дали по гол на почеку сезоне као спољни играчи (Асамоа наполију, Лиштајнер сад Парми), а са наком офанизивнијом варијантом би то изгледало 4-3-2-1. Доносило је резултате.
                                Не форсира Конте дијамант, а мсм да се и Прандели са истим зезнуо, да је одиграо 3-5-2 у финалу ценим да би доста боље прошао, сад шта би било кад би било. Када би ми гурали дијамант, сад, никако Видал из шпицева, тако би био далеко од нашег гола а он је играч који доста трчи, доста се троши, доста одузме лопти, агресивност му је међу главним карактеристикама. Ја би то овако Пирло, па испред Маркизио-Видал и испред Ђовинко и у шпицу Матри-Вучинић, само што би ту висио Асамоа јер не би имао места у везном реду, а да игра левог бека нема смисла.
                                Што се тиче Данца, молим Бога да нам не дође, пањ од играча и невероватан истриповани кретен, невиђен егоиста
                                или врхунски нападач или нико....том политиком бих ја ишао!

                                Comment

                                Working...
                                X